Analiza avatara?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

OneMoment

Zainteresovan član
Poruka
157
toliko puta se ponavljala prica koji je avatar najbolji.....ali je neko postavio dobro pitanje:"sta avatar govori o nama?"...pa kako bi ste opisali svaku osobu sa foruma ili one koje su ostavile najaci utisak na vas na osnovu avatara....znaci kakav se psiholoski profil krije iza tih slicica?
 
Ruzna mi je ona beba koja se unela u objektiv i nije mi simpaticna ona macka sa cuculom,ovaj macak iz crtanog ne znam kako se zove ali mi govori da je decko koji se krije iza njega kao da je sisao sa crtanog filma,origanalan,simpatican i zabavan,obnazene zenske figure suvise su napadne da bi bile simpaticne,onaj lik sa flasterom govori o ozbiljnosti osobe.......Ostale nisam primetila.
 
28.gif
 
Ja stvarno u ovome sto vidim u ovom avataru od AlyonA ne mogu nista da kazem o licnosti.Sta je to srce u obliku kruskaste ,vau jbt snimite pa to su tange! A tvoja licnost na osnovu toga,moze da se protumaci da si ti neka komplikovana mustra,znas li sta je mustra to je ono kad su pre zene heklale pa imaju onu semu po kojoj rade.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top