Виндовс 7 проблем

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.688
Лап-топ када је купљен имао је Виндовс 8 оперативни систем и све је радило нормално док ми није пао систем због вируса. Сервис у крају ми је инсталирао Виндовс 7 по препоруци. Сад месец-два дана после приликом укључивања лап-топа даје ми се употорење да Виндовс није оригиналан и црни екран на ком пише упозорење да урадим ваљаност виндовса. Шта да радим да све буде нормално. Посебно бих нагласио да на полеђини компа постоји налепница Виндовс 8. (лого без серијског броја)
 
Poslednja izmena:
Па инсталирај неку нормалну пиратску верзију. ;) Иначе, можда бих ти препоручио да на том лап топу ипак користиш Виндовс 8. Ја сам имао лап топ са којим је у оригиналу дошао Виндовс 8, онда је уместо 8-ице инсталиран Виндовс 7, и тада сам имао проблема са драјверима за неке компоненте, зато што су постојали само драјвери за Виндовс 8, али не и за 7.
 
Treba samo Windows da se ponovo krekuje, i da se iskljuci automatsko azuriranje. Jer kada se instalira (i krekuje) sto je uradjeno u tvom slucaju, ostala je opcija automatskog azuriranja ukljucena. Dok je to ukljuceno, moze da se provali da li je sistem piratski ili ne, tako da, neki krek i gasenje opcije za automatsko azuriranje ce srediti stvar.
 
Виндовс лоадер са званичног сајта нема све фајлове које имају на торенту. Проблем решен. Хвала свима на помоћи у решавању проблема. :ok:
Претпостављам да сам инсталирао осмицу да не бих имао оваквих проблема пошто је дошла са куповином лаптопа:think:
 
Poslednja izmena:

Back
Top