Srbija priznaje "genocid" u Srebrenici?

Poruka
21.521
Znam da cete mi obrisati ovu temu al aj da vidim kolko ce da izdrzi.. da pokusam makar.

Naime Srbija ce priznati da je pocinila "genocid" u Srebrenici ako se ovo dopusti ..

Ocigledno je da je britanska rezolucija samo mamac i zamazivanje ociju !!! A prava sustina i pravi genocid ce se dogoditi ispred skupstine Srbije !!!


http://facebookreporter.org/2015/07/04/ратко-дмитровић-оно-што-нво-планирају/


Ратко Дмитровић: Оно што НВО планирају да ураде 11. јула у центру Београда имаће теже последице по Србију од било које резолуције

ПЛАН је следећи; седам хиљада људи, 11. јула, дакле, за неколико дана, треба да дође у центар Београда, пред Скупштину Србије – у исто време док у Поточарима буде трајало обележавање 20 година од страдања Бошњака у Сребреници – и легне на асфалт. Зашто? Због Сребренице. Снажна симболика, још јача асоцијација, кристално чиста порука: тела на земљи, центар Београда, све је кренуло из Београда, Србија се извињава, тражи опроштај, признаје кривицу...

Ако се ово догоди, а иза плана стоје познате дружине: „Жене у црном“, Хелсиншки одбор, Иницијатива младих, ЈУКОМ… последице по Србију могу да буду горе и далекосежније од оних које са собом носи енглеска резолуција о Сребреници.
Наиме, из кругова организатора процурила је информација да је за најављену представу у Београду већ обезбеђено тридесетак телевизијских екипа из целог света а прва реченица њихових извештаја, у то сам убеђен, гласиће: „Србија је данас признала одговорност за геноцид у Сребреници.“

Може Влада Србије да усваја и саопштава шта хоће, кабинет председника Србије такође, то у светске медије неће, или ће реченица, две у врх главе. Извештаји с перформанса за Сребреницу трајаће колико буде потребно да се публици широм света усади „коначна истина“: Србија је крива, Срби су геноцидни.

Све што је до сада у Београду рађено на сатанизацији Србије и Срба, од стране споменутих организација и њима припадајућих кругова, није ни за поређење с горњим планом. Ако ово успе, лидери невладиних дружина, деценијски прегаоци на бетонирању апсолутне српске кривице за све што се деведесетих догађало на тлу бивше Југославије, могу у пензију. Њихова мисија, задатак, пројекат… биће испуњен.

Иницијатор лежања испред Скупштине Србије зове се Душан Машић. Верујем да вам то име ништа не значи, па ево неколико основних података: човек је својевремено учествовао у покретању Радија Б-92, те на истом водио информативни програм. Касније је радио за Американце, па нешто петљао у Г-17 плус (сећа ли се неко те екипе?) а данас је новинар британског Би-Би-Сија. Живи у Лондону. Опет Лондон, опет Енглеска.

Ништа се на овом тлу, пуних 150 година не догађа случајно, а кад су Енглези у питању све је до танчина испланирано. Хладно, хируршки и антисрпски. Још од Дизраелија. Машић је у овом случају, разуме се, само средство.
 
Poslednja izmena:
Ratko Dmitrovic je neuhvatljiv - ni za glavu, ni za rep.

Opasan glumac, opasan...

- - - - - - - - - -

Ta rezolucija nije namenjena nicemu drugom do destabilizaciji Balkana i daljem komplikovanju i sabotiranju evropskih integracija.

Anglosaksonci ne biraju ni sredstva ni nacin.
 
Ko i Lazanski od pola su se prodali a od pola nisu.

Al ovo nema razloga da mu ne verujemo.. Na vreme je upozorio. Ovo niko drugi ne moze spreciti do SRS i Seselja. Ovi na vlasti ce morati ovo da puste jer im sama vlast i sopstveni zivoti zavise od toga.Ovi iz takozvane opozicije DS,Tadic,LDP,DSS,Dveri ce zadovoljno da trljaju ruke. Jedino sto ce da urade je mozda eventualno neko saopstenje iz DS-a i LDP-a kako je to dobar korak ka pomirenju, iz Tadiceve stranke ima da poruce da se Srbija izvinjava i za Srebrenicu i za Zutu kucu i za Jasenovac, Dveri ce saopstiti kako je to sramota,izdaja, . . bla bla truc truc . .

Radikali jedini mogu nesto konkretno da urade da sprece ovu nevidjenu izdaju i bruku.
 
Poslednja izmena:
Ratko Dmitrovic je neuhvatljiv - ni za glavu, ni za rep.

Opasan glumac, opasan...

- - - - - - - - - -

Ta rezolucija nije namenjena nicemu drugom do destabilizaciji Balkana i daljem komplikovanju i sabotiranju evropskih integracija.

Anglosaksonci ne biraju ni sredstva ni nacin.

Britsi su uvek bili trojanski konj u EU.Tako da bi smo mi Srbi morali porazmisliti ko nam zaista kuje okove.Nemci pokušavaju da dokuče kako da se približe srpskom narodu.Sa jedne strane shvataju da smo im korisni, sa druge strane u njima se meša loše shvaćen pragmatizam i mržnja i želja da to odrade siledžijskim putem, jer im drugačiji način teško ulazi u svest.
Britanci su uvek imali savršeno jasnu ideju o Srbima - jedino mrtav Indijanac je dobar Indijanac.
Svojevremeno je Šešelj na pitanje nekog nemačkog novinara šta misli o Velikoj Srbiji, odgovorio, nadam se da će se Velika Srbija graničiti sa Velikom Nemačkom.
Onog trenutka kada nemački narod shvati koliko su Srbi zahvalan narod za saradnju imaće saveznike koji su 1000 puta bolji i sposobniji od Hrvata i Slovenaca, jer mi smo po svom specifičnom mentalnom sklopu veoma zahvalan narod, onom ko nam pomogne.Ne tražimo mnogo a dajemo mnogo.
Ceo promašaj nemačke birokratrije je upravo u dubokom neshvatanju te crte srpskog naroda.Njihova nesposobnost da zaborave istoriju srpsko - nemačkih sukoba.Da su nam se obratili "fino" imali bi najlojalnije prijatelje na Balkanu, jer naše poštovanje prema prijateljski nastrojenim narodima je iskreno, za razliku od nekadašnje "braće."
Srpski narod u sebi ima tu svesnost ko mu je bio prijatelj kad je bilo najteže, tako da ovakav odnos Nemačke prema Srbiji označava stravično neshvatanje političke situacije.Nadam se da će posle Merkelove doći neki pametan kancelar koji će se setiti koliko je srpski narod teško ratovao za interese te Austrije i Nemačke tokom vekova i da će nam se obratiti kao prijateljima u odnosu na ova sadašnja poniženja i steći najbolje saveznike koje mogu da zamisle na Balkanu.
Ako neće oni naći će se pametniji...
 
Poslednja izmena:
Сва та гамад попут Фонда за хуманитарно право Кандићке, Хелсиншког одбора Соње Бисерко, Центра за људска права Војина Димитријевића основана је у доба Слободана Милошевића који ни прстом није мрднуо да се макар испитају токови финансија наведених, а од наследника С.М. исти су пажени и мажени иако је јасно шта им је намена и намера.
Уосталом зар није пре неколико недеља донет пропис о забрани окупљања испред Скупштине Србије, нека се примени на ову гамад у најави.
Онемогућити их сада, 30тогодишњица неће бити интересантна јер се о муслиманима почиње говорити све најгоре по Европи, а за 50тогодишњицу по Стратфору у Европи и неће ни бити муслимана.
 
Cela tvoja prica pada u vodu iz prostog razloga sto Nemacka u spoljnoj politici nema sposobnost da bilo sta odlucuje.

Nemacka je kolonija Engleske i SAD. I niko nju nista ne pita.

Samo vidis gazde su svoje kolonije razvrstale u par grupa.
- Prva grupa je ona u koju spada Nemacka i tu su zemlje kojima samo nije dozvoljeno da sami odlucuju o svojoj spoljnoj politici vec im ovi sve diktiraju sta ce i kako
- Druga grupa su zemlje u koje spada na primer Grcka njima je osim ovoga navedenog za prvu grupu jos dodatno zabranjeno da se ekonomski razvijaju jer ih je onda lakse kontrolisati.To se uglavnom radi zemljama za koje smatraju da im mogu izazvati problem
- Treca grupa je sama Srbija i niko drugi sa njom.Osim onoga iz prve i druge Srbiji jos plus nije dozvoljeno da neguje svoju istoriju,tradiciju,kulturu vec je mora unistavati najprostije receno Srbija i Srbi moraju nestati. Mogu sad ceo dan da pisem o tome zasto smo sami u toj trecoj grupi..... Sad ce da se pojavi neki koji ce da kaze ma da kao bas smo mi njima bitni sto bi oni nas unistili.. a ja cu sad da cutim.. pa kad iskoce sad ovde onda cu da im odgovorim kao sto sam vec 1000 puta na ovom forumu
 
Poslednja izmena:
Živim sa Srbima i znam da je najveći problem ona zmija u đepu!:mrgreen:
Naime,što Vučić (putem sive agenture BIA i sl) ne bi pljunu koju kintu NVO da
to ne rade?Ponudio da plati neke njihove programe?
Njegovo,a i većina shvatanja Geđa je da:"Nećete me yebete,a ja da vas za to plaćam!"
A radi se o osnovnoj neukosti:menađerske principe tejlorovske pa i modernija valja
primeniti i na NVO!
Kog ne možeš pobediti-priključi mu se!
Vlast neka ne oponira-nego neka duva u istu tikvu!
Treba Vučić da naruči sto narikača i da se napravi montipajtonovski performans!
Oterati stvar u besmisao!
E moja gospodo sa zmijama po đepovima...:manikir:
 
To sam napisao tako "pateticno" zato sto su mi zadnjih 5 tema izbrisali bez razloga. A i nije pateticno nego ljutito cak pomalo i preteci haha

Nijedna tema nema o ovome makar ja nisam video. Da sam vido ne bi otvarao ne znam sta se pravis pametan stalno.

Ne, oni nemaju to pravo i jeste priznanje. To bi bilo isto kao da grupa ljudi iz Nemacke dodje u Tel Aviv da lezi i podseca na jevrejski genocid nad Nemcima u Ausvicu. I da Jevreji normano gledaju na to.

Ako si pravna drzava koja drzi do sebe i svog dostojanstva ne mozes dopustiti da te bilo ko ponizava i jos na ovakav nacin u sopstvenoj kuci. Ali ti bi to dopustio jer ne drzis do svog dostojanstva. Znas i sam sve kako je ali si u dusi da ne kazem sta sad i oces sebe i nas da ubedis da su Hrvati i Bosnjaci i Siptari extra tolerantni a Srbi najgori krvoloci i kukavice i da je NATO sve upravu. Kad bi u to uspeo da ubedis sebe bilo bi ti lakse jel da??
 
mogu oni da rade sta ocu, ne menja na stvari

takvo agresivno ponasanje govori da oni imaju skrivene namere, zle, i da nesto spremaju na stetu srbije

bitka dobra i zla nikada ne prestaje. mi smo u svojoj kuci na ovim prostorima, dakle branimo se. dileme nema

usa potrebe zaostravanja situacije i izmisljanja neprijatelja, a onda njihovo unistavanje, je propast zapadne civilizacije, i nije od juce, sto se nas tice to je od 1990.-te
 
Ako hoce, neka dodju da leze, imaju to pravo. Nije to priznanje bilo cega, to je grupa ljudi koja radi po svom.
Зато Србија није држава већ англо-саксонски протекторат. Дати у центру Србије одавање поште муслиманима који су клали
Србе у Сребреници, Братунцу.. Подрињу је највеће понижење српском народу. Када симпатизери Орићевих убица легну,
Србија ће тешко устати више.
 
Cela tvoja prica pada u vodu iz prostog razloga sto Nemacka u spoljnoj politici nema sposobnost da bilo sta odlucuje.

Nemacka je kolonija Engleske i SAD. I niko nju nista ne pita.

Samo vidis gazde su svoje kolonije razvrstale u par grupa.
- Prva grupa je ona u koju spada Nemacka i tu su zemlje kojima samo nije dozvoljeno da sami odlucuju o svojoj spoljnoj politici vec im ovi sve diktiraju sta ce i kako
- Druga grupa su zemlje u koje spada na primer Grcka njima je osim ovoga navedenog za prvu grupu jos dodatno zabranjeno da se ekonomski razvijaju jer ih je onda lakse kontrolisati.To se uglavnom radi zemljama za koje smatraju da im mogu izazvati problem
- Treca grupa je sama Srbija i niko drugi sa njom.Osim onoga iz prve i druge Srbiji jos plus nije dozvoljeno da neguje svoju istoriju,tradiciju,kulturu vec je mora unistavati najprostije receno Srbija i Srbi moraju nestati. Mogu sad ceo dan da pisem o tome zasto smo sami u toj trecoj grupi..... Sad ce da se pojavi neki koji ce da kaze ma da kao bas smo mi njima bitni sto bi oni nas unistili.. a ja cu sad da cutim.. pa kad iskoce sad ovde onda cu da im odgovorim kao sto sam vec 1000 puta na ovom forumu

Nemci su budale a Rusi "neodređeni" već 25 godina.Tako da što je čudno najveću priliku vidim u Amerikancima, ako pametno odigraju.
Mi smo kao mlada snaja , koja bira najboljeg pa se i nemačke siledžije ne čine kao dobar izbor, niti ruska ograđivanja i nepomoć kao i sveprisutni bol isključivo za sopstvenom guzicom.:lol:
 
Sta od 90-te ? Pocetak kraja Srba je poceo 1918 .

I ne mogu da rade sta oce. Valjda vidis da menja stvari itekako. Ovo se ne sme dopustiti. Ako se ovo dopustiti znaci bukvalno ce uskoro deca da uce u skoli po Srbiji(u onome sto ostane od Srbije) kako su Srbi bili veci nacisti od nacista u drugom svetskom ratu, da su Srbi pobili 3 miliona Hrvata u Jasenovcu, da su zverski okupirali Vojvodinu,Kosovo,Crno Goru,Makedoniju,BiH i da nista od toga nikad nije bilo srpsko i da nikad u istoriju Srbi nisu ziveli ni na jednom od tih prostora... i tako dalje... To su BUKVALNO posledice toga.. sto moze da se desi ispred skupstine
 
Živim sa Srbima i znam da je najveći problem ona zmija u đepu!:mrgreen:
Naime,što Vučić (putem sive agenture BIA i sl) ne bi pljunu koju kintu NVO da
to ne rade?Ponudio da plati neke njihove programe?
Njegovo,a i većina shvatanja Geđa je da:"Nećete me yebete,a ja da vas za to plaćam!"
A radi se o osnovnoj neukosti:menađerske principe tejlorovske pa i modernija valja
primeniti i na NVO!
Kog ne možeš pobediti-priključi mu se!
Vlast neka ne oponira-nego neka duva u istu tikvu!
Treba Vučić da naruči sto narikača i da se napravi montipajtonovski performans!
Oterati stvar u besmisao!
E moja gospodo sa zmijama po đepovima...:manikir:
Ајд што је ово симплификовано до безумља, свако има право да тумачи по вољи, али неписменост није за хвалу, свугде где се пише Џ си омашио са Ђ... а и иначе то машиш... мсм ђентлмен баш сумануто звучи!
 
Nemci su budale a Rusi "neodređeni" već 25 godina.Tako da što je čudno najveću priliku vidim u Amerikancima, ako pametno odigraju.
Mi smo kao mlada snaja , koja bira najboljeg pa se i nemačke siledžije ne čine kao dobar izbor, niti ruska ograđivanja i nepomoć kao i sveprisutni bol isključivo za sopstvenom guzicom.:lol:

Nismo mi nikakva snaja. Nas kontrolisu i unistavaju jos od 1918.. Nikakvog mi izbora nemamo nemoj se zanositi.. Kakvi Rusi oni sebe gledaju kako da spasu. Njih Srbija nazalost trenutno ne zanima jer su nas u trgovini jednostavno menjali za nesto bitnije njima.. kako bi oni duze opstali...
 
To sam napisao tako "pateticno" zato sto su mi zadnjih 5 tema izbrisali bez razloga. A i nije pateticno nego ljutito cak pomalo i preteci haha

Nijedna tema nema o ovome makar ja nisam video. Da sam vido ne bi otvarao ne znam sta se pravis pametan stalno.

Ne, oni nemaju to pravo i jeste priznanje. To bi bilo isto kao da grupa ljudi iz Nemacke dodje u Tel Aviv da lezi i podseca na jevrejski genocid nad Nemcima u Ausvicu. I da Jevreji normano gledaju na to.

Ako si pravna drzava koja drzi do sebe i svog dostojanstva ne mozes dopustiti da te bilo ko ponizava i jos na ovakav nacin u sopstvenoj kuci. Ali ti bi to dopustio jer ne drzis do svog dostojanstva. Znas i sam sve kako je ali si u dusi da ne kazem sta sad i oces sebe i nas da ubedis da su Hrvati i Bosnjaci i Siptari extra tolerantni a Srbi najgori krvoloci i kukavice i da je NATO sve upravu. Kad bi u to uspeo da ubedis sebe bilo bi ti lakse jel da??
http://forum.krstarica.com/showthre...-Srbije?highlight=7000+ljudi+ispred+skupstine
Sve ostalo sto si napisao je budalastina, ako hoces skupi ti 3200 ljudi pa legni za poginule srbe u srebrenici
 
Зато Србија није држава већ англо-саксонски протекторат. Дати у центру Србије одавање поште муслиманима који су клали
Србе у Сребреници, Братунцу.. Подрињу је највеће понижење српском народу. Када симпатизери Орићевих убица легну,
Србија ће тешко устати више.

mogao bih da se slozim, osim sa poslednjom recenicom

preziveli smo i teze dane, godine, ratove i vekove. samo se treba drzati svojih roditelja, dece, jezika, vere i komsija
 
A i Djelo propustih da ti kazem Nemci nisu nikako budale. Cak skroz suprotno !! Oni su najpametniji narod! Situacija je prosta i jednostavno neko mnogo jaci i veci od njih ih drzi u saci i oni tu ne mogu nista.. Al iz takve situacije oni izvlace najvece moguce mrvice.. Kao sto smo mi najizdrzivljivi,najzilaviji narod i svasta jos nesto.. Da je bilo koja druga nacija prezivela sto smo mi u zadnjih 200 godina ne bi vise postojala al bukvalno.. Mi se jos uvek drzimo kolko tolko.

I pojasni malo sta ti to znaci da vidis priliku u Amerikancima??? Totalno mi je nejasno sta si hteo da kazes?Ko pametno da odigra?
 
Nismo mi nikakva snaja. Nas kontrolisu i unistavaju jos od 1918.. Nikakvog mi izbora nemamo nemoj se zanositi.. Kakvi Rusi oni sebe gledaju kako da spasu. Njih Srbija nazalost trenutno ne zanima jer su nas u trgovini jednostavno menjali za nesto bitnije njima.. kako bi oni duze opstali...

Zapravo jesmo.Stranci nas malo kažnjavaju posle naše neposlušnosti tokom 90tih, ali nisu budale.Ko živi na važnoj strateškoj zoni je snaja koja vredi 40 kamila.
 
http://forum.krstarica.com/showthre...-Srbije?highlight=7000+ljudi+ispred+skupstine
Sve ostalo sto si napisao je budalastina, ako hoces skupi ti 3200 ljudi pa legni za poginule srbe u srebrenici

Nisam ni video da ima vec tema. Nek gospoda moderatori uzmu pa premeste.

Kad te pogodim u centar odma je budalastina jel ?? Nema sta da se kaze drugo..

3200 moze lagano da se skupi ali je problem sto ti vlast to ne bi dozvolila.

I ne mozes to da poredis jer je jedno kad ja ocu da skupim ljude da obelezimo u Srbiji zlocine nad srpskim civilima a drugo je kad Bosnjaci hoce u Srbiji da obeleze nepostojece zlocine nad nepostojecim bosnjackim civilima i jos da vicu genocid i skupljaju tu svetske medije i prave cirkus
 
A i Djelo propustih da ti kazem Nemci nisu nikako budale. Cak skroz suprotno !! Oni su najpametniji narod! Situacija je prosta i jednostavno neko mnogo jaci i veci od njih ih drzi u saci i oni tu ne mogu nista.. Al iz takve situacije oni izvlace najvece moguce mrvice.. Kao sto smo mi najizdrzivljivi,najzilaviji narod i svasta jos nesto.. Da je bilo koja druga nacija prezivela sto smo mi u zadnjih 200 godina ne bi vise postojala al bukvalno.. Mi se jos uvek drzimo kolko tolko.

I pojasni malo sta ti to znaci da vidis priliku u Amerikancima??? Totalno mi je nejasno sta si hteo da kazes?Ko pametno da odigra?

Mi jesmo žilav narod kao što Nemci jesu budale.
Ameri.Kad prilaziš mladoj snajki koja je malo plahe,nagle i goropadne naravi :malav: kao srpski narod, dolaziš sa finim manirima.Što bi se i desilo da nismo imali jednog Slobu, za Amere bi smo bili važna strateška sila.Oni i sada razmišljaju u tom pravcu.
Bili smo zeleni i naivni, nadam se da nećemo zauvek takvi ostati.
 
Zapravo jesmo.Stranci nas malo kažnjavaju posle naše neposlušnosti tokom 90tih, ali nisu budale.Ko živi na važnoj strateškoj zoni je snaja koja vredi 40 kamila.

Ne. Oni nas ne kaznjavaju malo zbog neposlusnosti 90ih vec su nas okupirali 1918 godine. I od tada nas polako unistavaju iznutra i spolja.Znaci kontrolisu nas i unistavaju u svakom smislu ravno 100 godina i tu mi nikakvog izbora nemamo.

- - - - - - - - - -

Mi jesmo žilav narod kao što Nemci jesu budale.
Ameri.Kad prilaziš mladoj snajki koja je malo plahe,nagle i goropadne naravi :malav: kao srpski narod, dolaziš sa finim manirima.Što bi se i desilo da nismo imali jednog Slobu, za Amere bi smo bili važna strateška sila.Oni i sada razmišljaju u tom pravcu.
Bili smo zeleni i naivni, nadam se da nećemo zauvek takvi ostati.

Ne brate to tvoje razmisljanje je posledica propagandne aktivnosti Vuka Draskovica. Za Amerikance mi smo narod koji treba fizicki unistiti.Jedini im je cilj da Srbija nestane i Srbi izumru tako sto ce se utopiti u izmisljene nacije poput Hrvata,Bosnjaka,Makedonaca,Crnogoraca,Vojvodjana.Mada tu je negde i ona prica da smo ubedljivo prvi po broju abortusa u Evropi.Sto samo naivan moze misliti da je slucajno i da smo sami krivi za to. Nikad oni nisu dolazili kod nas sa nikakvim finim manirima niti ce ikada doci. Nemoj biti u zabludi bez veze.
 
mozda bi trebalo napraviti istovremenu kontraakciju

da na terazijama legne vide hiljada simbolicnih zrtava nato bombardovanja, tamo kod njih stranci i provokatori, a kod nas gradjani srbije. da se vidi ko je ko

naravno, posle 12 godina ds rezima, nema ko da napravi tako nesto
 

Back
Top