Microsoft Office 2010 Aktivacija

Stationery

Početnik
Poruka
1
Skoro godinu dana bez problema koristim Microsof Office Word 2010, da bih danas, čisto iz radoznalosti skinula i instalirala Microsoft One Note 2013. Kad sam nakon toga ušla u Word, odjednom mi se pojavilo da moram da aktiviram proizvod u toku narednih 29 dana.

Onda sam deinstalirala One Note, i zatim pronašla jedan product key koji je funkcionisao, barem je tako izgledalo sve dok nisam naredni put ušla u Word, kada mi se opet pojavilo da moram da aktiviram. Ja ponovim proces milion puta i svaki put mi se isto pojavi kada uđem. Čak sam i restartovala laptop.

Da li neko zna šta se dešava i kako to da rešim? Za slikovitiji prikaz mog problema, ostaviću slike u prilogu. Hvala!

cHHpd

Wwrxp

ERdq6

QjOnH
 
Standardni paket Microsoft Office 2010 ima i MicrosoftOneNote. Preporučujem da uradiš uninstal postojećeg Microsoft Office 2010 i ponovnu njegovu instalaciju (sve može da traje 10-tak minuta). Poželjno je da onda nađeš validni Product Key i da nakon njegovog unošenja bude "Product Activated" (opcija Help u Wordu).
 
Ma tebi treba Microsoft Toolkit 2.5.2 100% leči office 2010 samo ga pokreneš kao administrator i dole imaš dve ikone win ili office izabereš office i dalje će ti se samo kasti...
magnet:?xt=urn:btih:21C5AAC39237E5A178745328CB77354CAA6DCB80&dn=Microsoft%20Toolkit%202.5.2%20Official%20Torrent&tr=udp%3a%2f%2ftracker.publicbt.com%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.istole.it%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.openbittorrent.com%3a80%2fannounce
 

Slične teme


Back
Top