Cernobilj nije bio slucajan
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Cernobilj nije bio slucajan

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Cernobilj nije bio slucajan

Onaj ko misli da je Cernobilj bio slucajan gradno se vara. To je bila sabotaza zapada. Time su postigli dve stvari, unistili su sovjetski savez i napravili veliki eksperiment kojim se odredjuje koliko u prirodi nakon velikog nuklearnog zagadjenja moze da prodje vremena da bi se opet stekli uslovi za normalan zivot. Taj eksperiment je jako bitan jer vladari zapada zele da pokrenu veliki nuklearni treci svetski rat i samo sacica ljudi ce preziveti u specjalnim bunkerima oko 40 godina koliko je potrebno da se priroda iscisti od nuklearnog zagadjenja.

Naravoucenije je da nam je jako jako blizu treci svetski rat. I ako neko misli da je putin nezavisan grdno se vara, on je u rukama zapadnih satanista i igra ulogu neprijatelja po njihovom scenariju. Jer5 kako mislite da prave ti satanisti krize po svetu ako nemaju "neprijatelje" koje sami isveniraju. Jer kako da izazovu trreci svetski rat i krize po svetu ako je sve bajno i sjajnoi ako nemaju fiktivne neprijatelje? Pitatese zasto to rade kad imaju sav novac u svojim rukama i svu kontrlou? Rade zato da bi iz njima znanog razloga smanjili broj ljudi na planeti na svega 500 miliona, dakle za vise od 90%, i kao kruna svega toga da svakom coveku na svetu stave cip u telu.
    Poslednji put ažurirao/la ma ja bre : 04.07.2015. u 10:53

Aktivan član A-man (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Cernobilj nije bio slucajan

Ma, opusti se čoveče...dokažem ti sad u 2 reči da Putin nije njihov čovek.
    Ako bi Putin bio njihov čovek, onda bi i ruska nafta već bila satanistička, tj američka kao i ostala prirodna bogatstva. I čemu onda frka ? Cilj trećeg svetskog nije eliminacija rusa već sirotinje. To se radi mnogo jednostavnije nego atomskim bombama. Šta imaš protiv čipovanja ? Zar već nemaš čip na ličnoj karti, vozačkoj, platnoj kartici, mobilnom telefonu... ? Uostalom, da li bi imao nešto protiv da sve to nosiš na jednom USB flešu + zdravstvenu knjižicu sa istorijom lečenja za ne daj Bože...Zloupotreba već postoji, dakle šta je problem ? Čuvati sve to kod sebe ili gurnuti pod kožu ? A ?
    Finger on the trigger

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio A-man Pogledaj poruku
    Ma, opusti se čoveče...dokažem ti sad u 2 reči da Putin nije njihov čovek.
    Ako bi Putin bio njihov čovek, onda bi i ruska nafta već bila satanistička, tj američka kao i ostala prirodna bogatstva. I čemu onda frka ? Cilj trećeg svetskog nije eliminacija rusa već sirotinje. To se radi mnogo jednostavnije nego atomskim bombama. Šta imaš protiv čipovanja ? Zar već nemaš čip na ličnoj karti, vozačkoj, platnoj kartici, mobilnom telefonu... ? Uostalom, da li bi imao nešto protiv da sve to nosiš na jednom USB flešu + zdravstvenu knjižicu sa istorijom lečenja za ne daj Bože...Zloupotreba već postoji, dakle šta je problem ? Čuvati sve to kod sebe ili gurnuti pod kožu ? A ?
    ne shvatas nije stvar u nafti i parama, oni to imaju oni zele da pobiju vise od 90% covecanstva i da stave cip u telo svakom coveku, a sad sa tolikim brojem ljudi nema sanse da stave cip pogotovu Hriscanima koji znaju da je to zig zveri. Za tvoju informaciju cak i da je cip nesto najpozitivnije i bezazleno Hricani to nece ni za zivu glasvu ali daleko od toga da je sve tako bezazleno kako pricaju ovi koji zele da nametnu cip, jer nisu ludi da govore drugu stranu medalje vezano za cip, a ona je da u cipu ce biti otrov koji se daljinskim moze aktivirati i da sde ubije covek. Dakle kontrola u svakom smislu reci to oni zele. Za ateiste upravo je cip u telu dokaz da Bog postoji jer se danas ostvaruje nesto sto je pretskazano u bibliji pre 2000 godina. Zamislite ono vreme pre 2000 godina, da neko kaze da se nece moci ni kupiti ni prodati pez ziga, a evo tek danas sa kompjuterima se to moze ostvariti.

Naravno mogu oni da nas pobiju i hemijom i krizama ali to zahteva vreme a njima se zuri zele sto pre zato je nuklearni treci svetski rat najbolje resenje.
    Poslednji put ažurirao/la ma ja bre : 04.07.2015. u 11:41

Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Gledaš previše filmova. Izbezumljen si, zato ti i kažem da se opustiš i dođeš sebi.Nikakav otrov u čipovima, daj razmišljaj svojom glavom. Dovoljno ti je da ti ugasi nalog i ti si gluv-nem-slep i nevidljiv drugima u zajednici. Hrišćani će prvi prihvatiti čipovanje jer je to ideja i proizvod njihove, naše kulture...I nemoj previše da uzimaš za ozbiljno Bibliju. Mislim, čitaj ali čitaj i druge knjige...2000 godina ranije, sa pojavom novca razvio se i sistem, vrednovanja i evidentiranja, matematika itd. Nije bilo teško predvideti sisteme za lakše baratanje u trgovini što se danas tumači predskazanjem. Obična glupost...Nemoj me shvatiti pogrešno, izvini, malo sam nagao ali želim da te smirim i otvorim oči....da rezimiramo: Smanjenje populacije i potpuna kontrola, savremenim sredstvima, da i te kako se slažemo u tome. Nuklearno rešavanje problema je kao da se dinamitom rešavaš miša u kući. Pa ima tako sofisticiranijih metoda....Opusti se. Ovo će ionako ići mnogo teže nego što možeš zamisliti a pobeći ne možeš/mo...
    P.S. Upravo ovih dana treba u firmi da dobijemo čipovane kartice za autorizaciju pristupa. Šta ja sad da radim ?! Imam kredit, ćerku na faxu, treba živeti... Pozz !
    Finger on the trigger

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pises gluposti, pravi Hriscanin nikad nece da prihvati cip u telu, to jest zig zveri i po cenu zivota a kamoli zbog bilo sta drugo. Ja kad sam govorio i pisao o cipovanju ljudi pre 15 i vise godina ljudi su me pravili ludakom a evo danas se na zapadu uveliko cipuju ljudi do duse sad samo to obavezuju odredjene firme tipa google, aple, sony itd ali svima je jasno da se tezi time da se svaki covek na planeti cipuje.

Evo danas govorim da je cilj zapadnih satanista da se desi nuklerani treci svetski rat i ljudi misle da sam lud, ali videcete da ce se i to ostvariti. Neko kaze pa nisu toliko ludi da uniste sve radijacijom, a ja im kazem sta da se ocekuje od satanista i od cistog zla i samo zla, naravno da je njima cilj unistenje svega i zagadnjenje svega i smrt i jad i beda. Pa oni su cisto zlo i samo zlo i nista osim zla.
    Poslednji put ažurirao/la ma ja bre : 05.07.2015. u 16:43

Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio ma ja bre Pogledaj poruku
    Pises gluposti, pravi Hriscanin nikad nece da prihvati cip u telu, to jest zig zveri i po cenu zivota a kamoli zbog bilo sta drugo. Ja kad sam govorio i pisao o cipovanju ljudi pre 15 i vise godina ljudi su me pravili ludakom a evo danas se na zapadu uveliko cipuju ljudi do duse sad samo to obavezuju odredjene firme tipa google, aple, sony itd ali svima je jasno da se tezi time da se svaki covek na planeti cipuje.

Evo danas govorim da je cilj zapadnih satanista da se desi nuklerani treci svetski rat i ljudi misle da sam lud, ali videcete da ce se i to ostvariti. Neko kaze pa nisu toliko ludi da uniste sve radijacijom, a ja im kazem sta da se ocekuje od satanista i od cistog zla i samo zla, naravno da je njima cilj unistenje svega i zagadnjenje svega i smrt i jad i beda. Pa oni su cisto zlo i samo zlo i nista osim zla.
    Hahahahaha...TI prorok ?!?! Pre 15 godina si sve predvideo ????????
    Znaš koristiti digitron ? Čuo si bar za Orvela,, recimo. Oduzmi 1948 od 2015 pa nam javi koliko je to.
    Ti ili ništa ne čitaš ili ne razmišljaš, ili oboje. Aj za početak ponovo pročitaj šta sam ti gore napisao ali polako !!!! Sa razumevanjem. Ne bi trebalo da bude teško. Nisam Nobelovac, imam samo srednju školu i molim te, opusti se, stvarno. Daj da proživimo još ovo malo :-)
    Finger on the trigger

Aktivan član -GoRsKi- (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio ma ja bre Pogledaj poruku
    Onaj ko misli da je Cernobilj bio slucajan gradno se vara. To je bila sabotaza zapada. Time su postigli dve stvari, unistili su sovjetski savez i napravili veliki eksperiment kojim se odredjuje koliko u prirodi nakon velikog nuklearnog zagadjenja moze da prodje vremena da bi se opet stekli uslovi za normalan zivot. Taj eksperiment je jako bitan jer vladari zapada zele da pokrenu veliki nuklearni treci svetski rat i samo sacica ljudi ce preziveti u specjalnim bunkerima oko 40 godina koliko je potrebno da se priroda iscisti od nuklearnog zagadjenja.

Naravoucenije je da nam je jako jako blizu treci svetski rat. I ako neko misli da je putin nezavisan grdno se vara, on je u rukama zapadnih satanista i igra ulogu neprijatelja po njihovom scenariju. Jer5 kako mislite da prave ti satanisti krize po svetu ako nemaju "neprijatelje" koje sami isveniraju. Jer kako da izazovu trreci svetski rat i krize po svetu ako je sve bajno i sjajnoi ako nemaju fiktivne neprijatelje? Pitatese zasto to rade kad imaju sav novac u svojim rukama i svu kontrlou? Rade zato da bi iz njima znanog razloga smanjili broj ljudi na planeti na svega 500 miliona, dakle za vise od 90%, i kao kruna svega toga da svakom coveku na svetu stave cip u telu.
    Cipovanje nema nikakve veze sa zigom zveri odmah da naglasim. Sa ovim ostalim se slazem. Eliti je potreban rat da se resi velikog broja ljudi na planeti ali i da lakse uspostave centralizam i svetsku diktaturu nakon toga. Hoce li to uspeti prije nego sto Stena (Hrist) udari u njih videcemo.
    ...

Slične teme

1. Havarija cernobilj je politicka odluka vladara sveta
    Autor ma ja bre u forumu Teorije zavera
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 16.03.2015., 02:21
  2. Vredi pogledati.....CERNOBILJ
    Autor cleaner u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 22.09.2007., 10:35
  3. Vredi pogledati.....CERNOBILJ
    Autor cleaner u forumu Arhiva