Zaštita

Ripley*

Iskusan
Poruka
5.806
...ali ne na radu, već u sexu: ))

Kontracepcija je kažu podeljena odgovornost pa vas pitam kako vi dajete svoj doprinos prevenciji od polno prenosivih bolesti, neželjenih trudnoća itd.?
Da li izbegavate kondome i zašto ?
Ako ih koristite koliko oni i da li uopšte utiču na kvalitet sexa?
Koliko ste spremni da rizikujete, da li ste imali neka nemila iskustva, da li ste ikada uradili test na AIDS, jeste li se naplaćali abortusa...?
Da li ste ikada bili u panici zbog svoje nepromišljenosti?
itd.


ps. Molim modove da nipošto ne prebacuju temu na LjiS! :mrgreen:
 
Spirala.:kafa:

Sto se PPB tice dovoljno je valjda neko testiranje na pocetku veze i da ne bude nekog velikog yebavanja sa strane :lol: ili ako se to desi treba koristiti kondom...

Radjen mi je test na HIV jednom.

Ona hlamidija i gonoreja su mnogo zeznute stvari koliko sam citao...

Generalno, ne menjam nesto i koristim neke procedure tako da je ovo valjda dovoljno.

I ako se koristi kondom nema nikakvog osecaja, a i devojke ne vole kondome takodje.
 
...ali ne na radu, već u sexu: ))

Kontracepcija je kažu podeljena odgovornost pa vas pitam kako vi dajete svoj doprinos prevenciji od polno prenosivih bolesti, neželjenih trudnoća itd.?
Da li izbegavate kondome i zašto ?
Ako ih koristite koliko oni i da li uopšte utiču na kvalitet sexa?
Koliko ste spremni da rizikujete, da li ste imali neka nemila iskustva, da li ste ikada uradili test na AIDS, jeste li se naplaćali abortusa...?
Da li ste ikada bili u panici zbog svoje nepromišljenosti?
itd.


ps. Molim modove da nipošto ne prebacuju temu na LjiS! :mrgreen:

Mislim da knjiga moze da se napise o tome koliko kondomi ubijaju osecaj ali su nuzno zlo kad se privede nesto "nepoznato". Kad se dovoljno upoznate ide se na ab pilule.
kad moram koristim real feel koji nisu od latexa jer bolje sprovode toplinu vagine i kontrakcije generalno bolji osecaj daju i udobniji su.
testirao sam se par puta na studentskoj poliklinici kad su organizovali besplatna za dan borbe protiv aids-a...samo jednom sam imao konkretan razlog zbog nekih ispostavilo se hvala bogu laznih glasina.
abortuse nisam i ne bih placao
bio 2-3 puta zabrinut zbog potencijalne trudnoce u ranoj mladosti i jednom se bas prepao zbog vec pomenutih glasina o jednoj devojci tokom studentskih dana
 
...ali ne na radu, već u sexu: ))

Kontracepcija je kažu podeljena odgovornost pa vas pitam kako vi dajete svoj doprinos prevenciji od polno prenosivih bolesti, neželjenih trudnoća itd.?
Da li izbegavate kondome i zašto ?
Ako ih koristite koliko oni i da li uopšte utiču na kvalitet sexa?
Koliko ste spremni da rizikujete, da li ste imali neka nemila iskustva, da li ste ikada uradili test na AIDS, jeste li se naplaćali abortusa...?
Da li ste ikada bili u panici zbog svoje nepromišljenosti?
itd.


ps. Molim modove da nipošto ne prebacuju temu na LjiS! :mrgreen:

Nemam seks pa nemam ni dole navedenih briga i problema. :)
 
...ali ne na radu, već u sexu: ))

Kontracepcija je kažu podeljena odgovornost pa vas pitam kako vi dajete svoj doprinos prevenciji od polno prenosivih bolesti, neželjenih trudnoća itd.?
Da li izbegavate kondome i zašto ?
Ako ih koristite koliko oni i da li uopšte utiču na kvalitet sexa?
Koliko ste spremni da rizikujete, da li ste imali neka nemila iskustva, da li ste ikada uradili test na AIDS, jeste li se naplaćali abortusa...?
Da li ste ikada bili u panici zbog svoje nepromišljenosti?
itd.


ps. Molim modove da nipošto ne prebacuju temu na LjiS! :mrgreen:

ne izbegavam kondome, jer pored toga sto sprecavaju nezeljenu trudnocu, vrse prevenciju od polno prenosivih bolesti...
a praxa me naucila da polne bolesti mogu da budu bez vidljivih simptoma...
sto se tice uticaja na kvalitet sexa, nisam primetio neke posebne razlike...
lepse je bez naravno, ali samo sa dugorocnim partnerom koji je lojalan...
rizikovao sam, doveo se u tesku i neprijatnu situaciju, i nemam nameru da to ponavljam...
to je lekcija koju sam naucio jednom za svagda...
nisam se nikad testirao na hiv, jer realno nisam promiskuitetan...iako bi mogao da budem...
niti sam ikada platio abortus...ne znam ni da li bi to uradio...
ako si musko i ako si covek, snosi posledice za svoje postupke...
ili misli svojom glavom pre nego sto nesto uradis!
 
Moja kaze napuni me :rumenka: zastita je tu suvisna :aha: osecaj je los sa kondomom ne osecam vaginu :rumenko:

- - - - - - - - - -

Cemu sex sa zenom ako ne ostis vaginu :mrgreen: onda je bolje FlashLight :lol:


Razumem ja to Anđo i pozdravljam:mrgreen:
Interesuje me koliko ste i da li uopšte, spremni da rizikujete na početku veze, dok se ne stekne međusobno poverenje...koliko se upuštate u neki ONS bez zaštite i sl. a pod izgovorom te neke odbojnosti prema kondomima...

evo, nekoliko kolega je dalo baš super odgovore i hvala svima:hvala:
 
U RL nebi rizikovao da nego bi izvadio kad osetim da sam blizu CUM :mrgreen: sto znaci da bi bez kondoma :per: svo vreme :aha: ako voli Anal tamo bi svrsio :heart: ili na sise ili u unjena usta :rumenka: sam ne u pussy :hvala: ne zelim bebu zbog jednog sexa niti da ona ima problema kasnije :)
 
U RL nebi rizikovao da nego bi izvadio kad osetim da sam blizu CUM :mrgreen: sto znaci da bi bez kondoma :per: svo vreme :aha: ako voli Anal tamo bi svrsio :heart: ili na sise ili u unjena usta :rumenka: sam ne u pussy :hvala: ne zelim bebu zbog jednog sexa niti da ona ima problema kasnije :)
Pretpostavljam da pre svega ne želiš boleštine:cool:
Meni recimo uopšte ne uliva poverenje muškarac koji ima stav sličan tvom....kad samo pomislim u šta ga je sve trpao...mislim užas promiskuiteta, bljuv..
Nekako mi je blizak ovaj stav da ipak negde treba posegnuti za samokontrolom, da odrastao i iskusan muškarac ne bi sebe trebalo da dovodi u situaciju da "mu se omakne"....da fasuje bilo šta...da uopšte rizikuje sa tim previše...makar u početku neke veze i/ili ako često menja partnerke.
 
Pretpostavljam da pre svega ne želiš boleštine:cool:
Meni recimo uopšte ne uliva poverenje muškarac koji ima stav sličan tvom....kad samo pomislim u šta ga je sve trpao...mislim užas promiskuiteta, bljuv..
Nekako mi je blizak ovaj stav da ipak negde treba posegnuti za samokontrolom, da odrastao i iskusan muškarac ne bi sebe trebalo da dovodi u situaciju da "mu se omakne"....da fasuje bilo šta...da uopšte rizikuje sa tim previše...makar u početku neke veze i/ili ako često menja partnerke.

Ti ne znas da ja u RL ne kresem otpade :lol: nego proverene ribe koje su zdrave i paze sa kim :zper: Ja sam totalno cist i zdrav od svih tih polnih bolesti :aha: nikad nisam imao triper :rotf: i nijedna nije zatrudnela nikada jer znam kad da izvadim i imam kontrolu :cool:

Online svasta kresem jer nije opasno po zdravlje :aha: Ne brini dusho :flert: :lol:
 
Ti ne znas da ja u RL ne kresem otpade :lol: nego proverene ribe koje su zdrave i paze sa kim :zper: Ja sam totalno cist i zdrav od svih tih polnih bolesti :aha: nikad nisam imao triper :rotf: i nijedna nije zatrudnela nikada jer znam kad da izvadim i imam kontrolu :cool:

Online svasta kresem jer nije opasno po zdravlje :aha: Ne brini dusho :flert: :lol:

E čestitam Anđelko, svaka ti dala:lol:

Ne brinem:lol: samo pitam...dobro, brinem se za dobrobit mojih dragih kolega i pozvam se na njihov zdrav razum...i baš mi je drago da su odgovori u većini potvrdili kako ipak vodite računa pre svega o sopstvenom zdravlju:zag:
 
E čestitam Anđelko, svaka ti dala:lol:

Ne brinem:lol: samo pitam...dobro, brinem se za dobrobit mojih dragih kolega i pozvam se na njihov zdrav razum...i baš mi je drago da su odgovori u većini potvrdili kako ipak vodite računa pre svega o sopstvenom zdravlju:zag:

Hvala :cmok: svaki ti zdrav dao :per: :lol:

Da dobra si ti curica :flert: kapiram tvoju btrigu za forumashe :malav: ali umem sam da se cuvam :cool: i okorele kurrvice sa kondomom only a ove virgin/strejt bez <3 :rotf:

Hocu i ti :zag: :) Lepa tema da povrati svest napaljenim forumashima :hahaha:
 
:rotf:

Ajao...ali mali je zaista toliko užasan...na momente me je podsetio na Demiena (Omen) :lol:
da fakat odbija svaku volju za roditeljstvom: ))

- - - - - - - - - -

A pazi komentare ispod: kondomi su u službi depopulacije....pa realno, zar nismo već i ovako i onako prenaseljeni i planetarno prebukirani?
No dobro, to je već neka druga priča.
 
Razumem ja to Anđo i pozdravljam:mrgreen:
Interesuje me koliko ste i da li uopšte, spremni da rizikujete na početku veze, dok se ne stekne međusobno poverenje...koliko se upuštate u neki ONS bez zaštite i sl. a pod izgovorom te neke odbojnosti prema kondomima...

evo, nekoliko kolega je dalo baš super odgovore i hvala svima:hvala:

Sta je ONS? :dontunderstand:

:rotf:

Ajao...ali mali je zaista toliko užasan...na momente me je podsetio na Demiena (Omen) :lol:
da fakat odbija svaku volju za roditeljstvom: ))

- - - - - - - - - -

A pazi komentare ispod: kondomi su u službi depopulacije....pa realno, zar nismo već i ovako i onako prenaseljeni i planetarno prebukirani?
No dobro, to je već neka druga priča
.

Jesmo jer se nauka vise brine kako da objasni seks i smanji celavost umesto da vide kako ce da sacuvaju ovu planetu i mozda kolonizuju drugu.
 
Sta je ONS? :dontunderstand:



Jesmo jer se nauka vise brine kako da objasni seks i smanji celavost umesto da vide kako ce da sacuvaju ovu planetu i mozda kolonizuju drugu.
One night stand ili sex za jednu noć,
popularna varijanta na službenim putovanjima, letovanjima, žurajama, švaleracija itd.
Sve u svemu, rizično sexualno ponašanje ako ne koristiš spomenuta sredstva zaštite: ))
 
...ali ne na radu, već u sexu: ))

Kontracepcija je kažu podeljena odgovornost pa vas pitam kako vi dajete svoj doprinos prevenciji od polno prenosivih bolesti, neželjenih trudnoća itd.?
Da li izbegavate kondome i zašto ?
Ako ih koristite koliko oni i da li uopšte utiču na kvalitet sexa?
Koliko ste spremni da rizikujete, da li ste imali neka nemila iskustva, da li ste ikada uradili test na AIDS, jeste li se naplaćali abortusa...?
Da li ste ikada bili u panici zbog svoje nepromišljenosti?
itd.


ps. Molim modove da nipošto ne prebacuju temu na LjiS! :mrgreen:

Koristim isključivo kondom. Tako da:

sam jednom bio u panici zato što je žena možda zatrudnela (te je popila pilulu dan posle)
nikada nisam bio u panici od polno prenosivih bolesti
te nikada nisam uradio test na AIDS.

Kondomi ne utiču na kvalitet seksa. Preporučivao sam i dalje bih preporučio ljudima, mada prethodna iskustva mi govore da ljudi u Srbiji slabo koriste kondom i "beže" od korišćenja istog tokom odnosa
 
bio ortak s nekom iz jazasa,ta je toliko skrenula da je i pusila s kondomom

E svega ima na ovom belom svetu...:eek: :lol:
Jel barem neki sa ukusom koristila ili joj gušt aroma latexa?

- - - - - - - - - -

Koristim isključivo kondom. Tako da:

sam jednom bio u panici zato što je žena možda zatrudnela (te je popila pilulu dan posle)
nikada nisam bio u panici od polno prenosivih bolesti
te nikada nisam uradio test na AIDS.

Kondomi ne utiču na kvalitet seksa. Preporučivao sam i dalje bih preporučio ljudima, mada prethodna iskustva mi govore da ljudi u Srbiji slabo koriste kondom i "beže" od korišćenja istog tokom odnosa

Mogu samo da kažem blago tebi ako ti je osećaj isti. Stvarno to mislim jer meni je nebo i zemlja.
Nije svaki isto osetljiv očigledno.
 

Back
Top