SOLO PEVANJE

maral86va

Zainteresovan član
Poruka
237
Ne znam da li ova tema bas moze da pripadne ovde mislim ima veze sa muziom ali ne na klasican nacin,da ne tupim vise evo sta me interesuje
da li neko od vas ide na solo pevanje ili poznaje nekoga ko ide,ako moze vasi utisci o tome
hvala
 
Evo ja idem na solo pevanje! Moji utisci? Lepo je pevati ako to zaista volis i ako imas pored sebe prave ljude sa kojima mozes kvalitetno da radis. Sto pitas? Jel' pevas ti? :)
 
jao kako mi je drago da neko ide na solo,pa ja treba da idem na prijemni sledece nedelje iskreno se nadam da cu proci malo je tese uci jer je klasa mala mislim samo 5 ljudi posto profesori dolaze iz Stakovica(ja zivim u Valjevu)e ajde mi reci sta sve radite ja sam cula da prvo ucis da dises :P :P :P :P :P :P
 
Opet ti,Maro :!: :!: :D :D
Znas sta,ja sam bila na toj audiciji-i pogodi-NISAM prosla... :x :evil: :cry:
Dosla sam totalno nespremna,kasnije su mi rekli da za taj ispit moras da se spremas,tj. da spremis neku pesmu!
naravno,uvek i svugde radi veza...
caoooo :roll:
 
pa dobro nisam mara mislim maral je zvezda ali moze Kathy nego koje si godine bila na prijemnom,znam da je tesko moja drugarica je isla 3 godine za redom i glupa Dobrila je izribala samo tako
pozdravvvvvvvvvvvvvv
 
maral86va:
jao kako mi je drago da neko ide na solo,pa ja treba da idem na prijemni sledece nedelje iskreno se nadam da cu proci malo je tese uci jer je klasa mala mislim samo 5 ljudi posto profesori dolaze iz Stakovica(ja zivim u Valjevu)e ajde mi reci sta sve radite ja sam cula da prvo ucis da dises :P :P :P :P :P :P
Nisam shvatila, ti tek treba da upises nizu?! Ma nista se ne boj, ako imas sluha i talenta sto te ne bi primili? Moj tata predaje pevanje u nizoj muzickoj u jednom manjem gradu, i tamo je manjak talenata tako da nekad primi i one koji i nemaju predispozicije da budu neke zvezde. Reci mi, koji profesori iz Stankovica ti dolaze (posto ih mozda znam). Sto se tice disanja, to ucis tokom celog skolovanja, u stvari to je najteze ukapirati, ali kad to savladas onda si na konju... :)
 
Zezam se Maro-Maral 8)
bila sam II godina,Sladjana Torbica,koja je meni inace dirigent u horu Hadzi Ruvim,bila je tu,kao saslusala me -cisto formalno.Bila je ona Dubravka isto,kao malo me raspevala :? tako....
inace,primljeno je samo dvoje.kasnije mi je Sladjana rekla da sam morala da se spremam :!: :!: :?:
ne znam,i pored talenta...
zelim ti srecu :lol:
 
Eyesburn girl:
maral86va:
jao kako mi je drago da neko ide na solo,pa ja treba da idem na prijemni sledece nedelje iskreno se nadam da cu proci malo je tese uci jer je klasa mala mislim samo 5 ljudi posto profesori dolaze iz Stakovica(ja zivim u Valjevu)e ajde mi reci sta sve radite ja sam cula da prvo ucis da dises :P :P :P :P :P :P
Nisam shvatila, ti tek treba da upises nizu?! Ma nista se ne boj, ako imas sluha i talenta sto te ne bi primili? Moj tata predaje pevanje u nizoj muzickoj u jednom manjem gradu, i tamo je manjak talenata tako da nekad primi i one koji i nemaju predispozicije da budu neke zvezde. Reci mi, koji profesori iz Stankovica ti dolaze (posto ih mozda znam). Sto se tice disanja, to ucis tokom celog skolovanja, u stvari to je najteze ukapirati, ali kad to savladas onda si na konju... :)



znas kako,ne znam kako mislis osnovna jer traje 2 godine znaci ako ja sad upisem jednu godinu cu zavrsiti ovde a drugu u BGd kad krenem na faks

poz
 
maral86va:
Ne znam da li ova tema bas moze da pripadne ovde mislim ima veze sa muziom ali ne na klasican nacin,da ne tupim vise evo sta me interesuje
da li neko od vas ide na solo pevanje ili poznaje nekoga ko ide,ako moze vasi utisci o tome
hvala

Ja sam pre 2 godine zavrsila nizu muzicku skolu za solo pevanje. Hmm, utisci?
Pa, ne znam sta bih ti rekla, jako tesko i zajebano... direktno povezano sa tobom(jer je glas TI) , tako da upredo treba da radis i na sebi i na glasu, kao sto rekoh, jer je to uzrocno-posledicno... :)
Jako volim muziku i bavim se i dalje pevanjem, a nameravam da zavrsim jos koju godinu solo pevanja, jer nisam zadovoljna sa rezultatom nize. Naravno, tu ni ne mozes potpuno da otvoris glas... on se tek otvara i sazreva u 3. godini srednje muzicke.. bar je takvo moje dosadashnje iskustvo... moja sestra je zavrsila i srednju :wink: :roll:
i taaaaako.... music is my life! :shock: 8) 8)

@Keeper: POOOOOzDRAV!!!! :D
 
Nadya:
maral86va:
Ne znam da li ova tema bas moze da pripadne ovde mislim ima veze sa muziom ali ne na klasican nacin,da ne tupim vise evo sta me interesuje
da li neko od vas ide na solo pevanje ili poznaje nekoga ko ide,ako moze vasi utisci o tome
hvala

Ja sam pre 2 godine zavrsila nizu muzicku skolu za solo pevanje. Hmm, utisci?
Pa, ne znam sta bih ti rekla, jako tesko i *... direktno povezano sa tobom(jer je glas TI) , tako da upredo treba da radis i na sebi i na glasu, kao sto rekoh, jer je to uzrocno-posledicno... :)
Jako volim muziku i bavim se i dalje pevanjem, a nameravam da zavrsim jos koju godinu solo pevanja, jer nisam zadovoljna sa rezultatom nize. Naravno, tu ni ne mozes potpuno da otvoris glas... on se tek otvara i sazreva u 3. godini srednje muzicke.. bar je takvo moje dosadashnje iskustvo... moja sestra je zavrsila i srednju :wink: :roll:
i taaaaako.... music is my life! :shock: 8) 8)

@Keeper: POOOOOzDRAV!!!! :D

Pozdrav Nadya :lol: ... lepo od tebe sto nas posetis :wink: ... jos te nisu prebacili na novu centralu? ... :?
sta da im radis :wink:
 
Zdravo,

Solo pevanje je zaista lep HOBI. Ipak mislim, da covek osim toga sto zna da peva treba da ima i nesto drugo u rukavu. Mislim da se dosta vas nece sloziti sa mnom, ali...voleo bih da cujem misljenja mase, javnog mnjenja.
 
Primetio sam da i dobar deo vas voli "metalnu" muziku. Postoje izvodjaci koji stvarno stvaraju lepu muziku, ali nadam se da niste ograniceno samo na tu, zapravo malu grancicu muzike. Bilo bi steta za vas, a pogotovu za one koji zele da idu na solo pevanje da im uzor bude samo jedan muzicki pravac.
 

Back
Top