SOLO PEVANJE
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: SOLO PEVANJE

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano SOLO PEVANJE

Ne znam da li ova tema bas moze da pripadne ovde mislim ima veze sa muziom ali ne na klasican nacin,da ne tupim vise evo sta me interesuje
    da li neko od vas ide na solo pevanje ili poznaje nekoga ko ide,ako moze vasi utisci o tome
    hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ne mogu da verujem da niko od cini mi se dosta srednjoskolaca koji idu u muzicku a dolaze i ovde nemaju nista da kazu o ovom odseku

Eyesburn girl
    Guest

Podrazumevano

Evo ja idem na solo pevanje! Moji utisci? Lepo je pevati ako to zaista volis i ako imas pored sebe prave ljude sa kojima mozes kvalitetno da radis. Sto pitas? Jel' pevas ti?

Obećava
    Učlanjen
    13.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Pa nemam nikakvo posebno misljenje. Slazem se sa Eyesburn-girl. Ali to se odnosi i na ostale VI odseke.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

jao kako mi je drago da neko ide na solo,pa ja treba da idem na prijemni sledece nedelje iskreno se nadam da cu proci malo je tese uci jer je klasa mala mislim samo 5 ljudi posto profesori dolaze iz Stakovica(ja zivim u Valjevu)e ajde mi reci sta sve radite ja sam cula da prvo ucis da dises

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio sunny_girl
    Pa nemam nikakvo posebno misljenje. Slazem se sa Eyesburn-girl. Ali to se odnosi i na ostale VI odseke.
    Same here.. 8)

jovanna
    Guest

Podrazumevano

Opet ti,Maro
    Znas sta,ja sam bila na toj audiciji-i pogodi-NISAM prosla... :x
    Dosla sam totalno nespremna,kasnije su mi rekli da za taj ispit moras da se spremas,tj. da spremis neku pesmu!
    naravno,uvek i svugde radi veza...
    caoooo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

pa dobro nisam mara mislim maral je zvezda ali moze Kathy nego koje si godine bila na prijemnom,znam da je tesko moja drugarica je isla 3 godine za redom i glupa Dobrila je izribala samo tako
    pozdravvvvvvvvvvvvvv

Eyesburn girl
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio maral86va
    jao kako mi je drago da neko ide na solo,pa ja treba da idem na prijemni sledece nedelje iskreno se nadam da cu proci malo je tese uci jer je klasa mala mislim samo 5 ljudi posto profesori dolaze iz Stakovica(ja zivim u Valjevu)e ajde mi reci sta sve radite ja sam cula da prvo ucis da dises
    Nisam shvatila, ti tek treba da upises nizu?! Ma nista se ne boj, ako imas sluha i talenta sto te ne bi primili? Moj tata predaje pevanje u nizoj muzickoj u jednom manjem gradu, i tamo je manjak talenata tako da nekad primi i one koji i nemaju predispozicije da budu neke zvezde. Reci mi, koji profesori iz Stankovica ti dolaze (posto ih mozda znam). Sto se tice disanja, to ucis tokom celog skolovanja, u stvari to je najteze ukapirati, ali kad to savladas onda si na konju...

jovanna
    Guest

Podrazumevano

Zezam se Maro-Maral 8)
    bila sam II godina,Sladjana Torbica,koja je meni inace dirigent u horu Hadzi Ruvim,bila je tu,kao saslusala me -cisto formalno.Bila je ona Dubravka isto,kao malo me raspevala :? tako....
    inace,primljeno je samo dvoje.kasnije mi je Sladjana rekla da sam morala da se spremam
    ne znam,i pored talenta...
    zelim ti srecu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.10.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ma na solo pevanje ulazi ko oce tako da vam to i nije neko merilo umeca pevanja... :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

malo sutra se upisuje ko hoce mozda u BGd ali u Valjevu moras da budes mnogo dobar da bi prosao

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Eyesburn girl
    Nisam shvatila, ti tek treba da upises nizu?! Ma nista se ne boj, ako imas sluha i talenta sto te ne bi primili? Moj tata predaje pevanje u nizoj muzickoj u jednom manjem gradu, i tamo je manjak talenata tako da nekad primi i one koji i nemaju predispozicije da budu neke zvezde. Reci mi, koji profesori iz Stankovica ti dolaze (posto ih mozda znam). Sto se tice disanja, to ucis tokom celog skolovanja, u stvari to je najteze ukapirati, ali kad to savladas onda si na konju...

znas kako,ne znam kako mislis osnovna jer traje 2 godine znaci ako ja sad upisem jednu godinu cu zavrsiti ovde a drugu u BGd kad krenem na faks

poz

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.10.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

malo sutra se upisuje ko hoce mozda u BGd ali u Valjevu moras da budes mnogo dobar da bi prosao
    naaah...ne verujem ti ni rec

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano ko te sisa

....kao sto rekoh tesko je u klasu primaju ne vise od 4 ljudi zato Mean nemoj da si takav ne lazem 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.10.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Hehehe ma opusteno...oces da pevas Nightwish u mom bendu?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

hihihihihi to bi bilo super ja bas volim Nightwish

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.10.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

pa aj...kad dodjes u Bg ti se javi (bez zezanja zakazacemo probu )

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio .MEAN MACHINE.
    pa aj...kad dodjes u Bg ti se javi (bez zezanja zakazacemo probu )
    pa znas kako bila sam juce ceo dan u Bgd da si mi rekao ranije,ali ako hoces mozda cu ici sledeci ili onaj tamo vikend pa se mozemo cuti vazi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.10.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

sto bi rekao Zoran Cvijanovic u 'Lepa sela lepo gore' :
    "Why not?"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio .MEAN MACHINE.
    sto bi rekao Zoran Cvijanovic u 'Lepa sela lepo gore' :
    "Why not?"
    vazi

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: SOLO PEVANJE

Ne znam da li ova tema bas moze da pripadne ovde mislim ima veze sa muziom ali ne na klasican nacin,da ne tupim vise evo sta me interesuje
    da li neko od vas ide na solo pevanje ili poznaje nekoga ko ide,ako moze vasi utisci o tome
    hvala
    Ja sam pre 2 godine zavrsila nizu muzicku skolu za solo pevanje. Hmm, utisci?
    Pa, ne znam sta bih ti rekla, jako tesko i zajebano... direktno povezano sa tobom(jer je glas TI) , tako da upredo treba da radis i na sebi i na glasu, kao sto rekoh, jer je to uzrocno-posledicno...
    Jako volim muziku i bavim se i dalje pevanjem, a nameravam da zavrsim jos koju godinu solo pevanja, jer nisam zadovoljna sa rezultatom nize. Naravno, tu ni ne mozes potpuno da otvoris glas... on se tek otvara i sazreva u 3. godini srednje muzicke.. bar je takvo moje dosadashnje iskustvo... moja sestra je zavrsila i srednju :wink:
    i taaaaako.... music is my life! :shock: 8) 8)

@Keeper: POOOOOzDRAV!!!!

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano Re: SOLO PEVANJE

Citat Original postavio Nadya
    hvala
    Ja sam pre 2 godine zavrsila nizu muzicku skolu za solo pevanje. Hmm, utisci?
    Pa, ne znam sta bih ti rekla, jako tesko i *... direktno povezano sa tobom(jer je glas TI) , tako da upredo treba da radis i na sebi i na glasu, kao sto rekoh, jer je to uzrocno-posledicno...
    Jako volim muziku i bavim se i dalje pevanjem, a nameravam da zavrsim jos koju godinu solo pevanja, jer nisam zadovoljna sa rezultatom nize. Naravno, tu ni ne mozes potpuno da otvoris glas... on se tek otvara i sazreva u 3. godini srednje muzicke.. bar je takvo moje dosadashnje iskustvo... moja sestra je zavrsila i srednju :wink:
    i taaaaako.... music is my life! :shock: 8) 8)

@Keeper: POOOOOzDRAV!!!!
    Pozdrav Nadya ... lepo od tebe sto nas posetis :wink: ... jos te nisu prebacili na novu centralu? ... :?
    sta da im radis :wink:

Wieczeslaw
    Guest

Podrazumevano

Zdravo,

Solo pevanje je zaista lep HOBI. Ipak mislim, da covek osim toga sto zna da peva treba da ima i nesto drugo u rukavu. Mislim da se dosta vas nece sloziti sa mnom, ali...voleo bih da cujem misljenja mase, javnog mnjenja.

Zainteresovan član Wieczeslaw (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Primetio sam da i dobar deo vas voli "metalnu" muziku. Postoje izvodjaci koji stvarno stvaraju lepu muziku, ali nadam se da niste ograniceno samo na tu, zapravo malu grancicu muzike. Bilo bi steta za vas, a pogotovu za one koji zele da idu na solo pevanje da im uzor bude samo jedan muzicki pravac.

Slične teme

1. SOLO PEVANJE
    Autor le_malade_imaginaire u forumu Škole
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 27.05.2016., 22:21
  2. solo pevanje - odakle poceti?
    Autor Medea u forumu Opšte diskusije
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 19.10.2013., 20:27
  3. solo igrač...
    Autor bugi-vugi u forumu Putovanja
    Odgovora: 2