СЕКС ИЛИ ЗАВОЂЕЊЕ

****** само по себи није нешто нарочито интересантно, исто је као мастурбација, једино је уместо руке ту женска вагина и производи другачије трење. А чин завођења и освајања, ту има млого борбе и нијанси и то је јако интересантно.
 
Meni je interesanto to flertovnje,ako mu to dodje na isto,i mozda se zavrsi na nekom poljupcu nista dalje.:lol:

Koд мене нема пољубца, чим се пољубимо то иде до краја. То је остајало на пољубцу кад сам имо 17 година. Чим она даје усне даје и све остало, нема ту филозофије.
 
Flertovanje je drugo - u toj igri se ne ocekuje obavezan sex :lol: Smesno je zavoditi neku devojku a da ne zelis Sex sa njom :rotf: i nije moguce jer da bi je zaveo moras pokazati neka sosecanja i da je zelis da ona to oseti i da joj pridjes mazis je i ljubis i ne verujem da se ness napaliti :malav:

Naravno onu koju zavodis verovatno je lepa i sexy :aha: i zamisli zavodis je i prekines kad se ona napali :zper: :rotf: ili odes i ona ti kaze Gay- yedan :manikir: nisi me cak ni kresnuo a zavodis me fujj necu vise da te vidim :hahaha:
 
Шта вам је боље од та два?

Мене ово друго млого више привлачи, сам чин освајања, када знам да ћу сигурно да је.бем онда није интересантно.

Naajvolim kada dođe Srba Srbič i postavi tako indiferentnu temu da bi i moja baba rekla: ovaj ima viška žemskih hormona :p
 

Back
Top