ДА ЛИ СТЕ ЗНАЛИ да се "САСТАЈУ" српске посланице и оне "ЊИХОВЕ" са Косова?

Poruka
20.103
Жао ми је,
НЕ ПОДНОСИМ када ми неко без разлога брише теме и МАСАКРИРА оне које није избрисао!!!

Зато сам ја избрисала ову тему, не сву, пошто немам те опције "брисања", али макар могу поруку коју сам написала.

ИЗВИЊАВАМ СЕ УЧЕСНИЦИМА ТЕМЕ И ОНИМА КОЈИ СУ ЈЕ ЧИТАЛИ И ДАЛИ МИ РЕПУТАЦИЈЕ!!!
 
Poslednja izmena:
Па, људи:dash: на шта је СПАО СРПСКИ ПАРЛАМЕНТ. Ту се више не зна ни ко пије, а ни ко плаћа. На седнице СРПСКОГ парламента су почели да долазе СТРАНЦИ, наши вековни непријатељи, они који су нас бомбардовали, они који су нам клали нашу нејач,...а ево сада читам да и женски део посланика ОДЛАЗИ У ПОСЕТЕ ОНОМ ТЗВ. шиптарском парламенту,...тобож у посете женском делу `посланика`.. и онда када се они ПРОЗОВУ ИМЕНОМ "РЕПУБЛИКА КОСОВО"...тада наше посланице кажу:

да ће прећи преко тога, јер им је много важније да тај процес успе:eek::eek::eek:


Па ово је тотална лудница!!! Ко кога овде зеза, да не кажем нешто још горе. Да ли смо ми, (народ) блесави и морамо све ово да трпимо:?:

О да... зна се и те како. Они и једу и пију, а рачун плаћамо сви ми
 
Ovo je jos jedan nacin kako ova vlast omalovazava svoj narod,i to radi tako cinicni i bez imalo srama.Nijedna drzava ni jedan narod ovako nesto ne bi tolerisao,jos najjadnije i najgore sto one kazu kako"NIJE BITNO STO SU POMINJALI REPUBLIKA KOSOVO I KAKO CE PRECI PREKO SVEGA JER IM JE BITNIJE DA TO USPE"samo mi nije jasno sta da uspe,jel da im uspe da do kraja i jos vise omalovaye ovaj napaceni narod?

MENE JE STVARNO SRAMOTA KO NAS VODI,NAROD ZA OVO NIJE GLASAO,I OVO SAMO DOKAZUJE DA SE SRBI VISE NE PITAJU NISTA O SVOJOJ ZEMLJI.
 

Back
Top