Liste omiljenih ex yu rok albuma

Ovde možete napraviti 2 liste :
1) Omiljeni ex yu rok albumi pre 90-tih;
2) Omiljeni ex yu rok albumi isključivo iz 90-tih;

Zanima me naročito ova druga lista, jer nisam slušao nikad naš rok 90-tih osim Ekatarine i Van Goga, a zanima me taj period naše muzike.

nisi sluso od Crvene Jabuke dirli dirli dirlija? Nemoj dizat graju da nisi to slus'o. Nektarina nema nijednu dobru pjesmu, onaj pjevac od Nje je kreten, "ovaj krug sam smislio ovaj krug sam" kakav kreten, da li se misli na plasticnu polivinilhloridnu plocu? Sta je smislio?
 
nisi sluso od Crvene Jabuke dirli dirli dirlija? Nemoj dizat graju da nisi to slus'o. Nektarina nema nijednu dobru pjesmu, onaj pjevac od Nje je kreten, "ovaj krug sam smislio ovaj krug sam" kakav kreten, da li se misli na plasticnu polivinilhloridnu plocu? Sta je smislio?

1) Prvo, Crvena jabuka nije rok, to je neki pop, na nivou osnovne škole, kad ti učiteljica da zadatak da napišeš pesmu za decu iz zabavišta. Već to te čini nekopetentnim za bilo kakvu ozbiljnu raspravu.
2) Naravno da ne možeš da shvatiš šta je pod tim mislio, nemoj se ni truditi, čim ti je Crvena jabuka intelektualni vrhunac. Idi čitaj bukvar, ili boji neku bojanku, čim naučiš da otvoriš flomaster.

Usput, ovo je ozbiljna tema, zamolio bih da se javljaju ljudi sa ozbiljnim predlozima, ove bozgove i njemu slične ubuduće ignorišem.
 
1) Prvo, Crvena jabuka nije rok, to je neki pop, na nivou osnovne škole, kad ti učiteljica da zadatak da napišeš pesmu za decu iz zabavišta. Već to te čini nekopetentnim za bilo kakvu ozbiljnu raspravu.
2) Naravno da ne možeš da shvatiš šta je pod tim mislio, nemoj se ni truditi, čim ti je Crvena jabuka intelektualni vrhunac. Idi čitaj bukvar, ili boji neku bojanku, čim naučiš da otvoriš flomaster.

Usput, ovo je ozbiljna tema, zamolio bih da se javljaju ljudi sa ozbiljnim predlozima, ove bozgove i njemu slične ubuduće ignorišem.
Znaci, ako neka grupa svira i Pop i Rock, onda ona jeste ono sto tebi vise odgovara da bude od toga dvoje, a ne i jedno i drugo? Ili si toliko neobrazovan da ne znas rock pjesme (cist) Crvene jabuke? Pa i "Daleko daleko" od Kemala Montena je rock, zato ja i njega brojim kao bolji roker da je (i jeste) od EKV, jer ta pjesma daleko je vise bolja od svega sto je pisao i svirao i komponovao EKV...
ili ces, posto pjeva jedan koji je tad vazio za rokera (Boris) i jedan za pop (Kemal) da kazes da je ta rock pjesma ("Daleko daleko") pop, posto ti vise odgovara da se pop proglasi rockom, posto ime "rok" bolje zvuci, a ti imas zenstvenu dusu pa ti pop prija vise, a oces da spojis suprotnosti?
Uostalom, nisi ti pisao licno clanovima crvene jabuke kritike sto su presli u pop, svadjao se sa njima i hvalio ih, nego ja...i nisi ti gitarista pa da znas sto je sviranje i rok, nego ja,
i ne obracaj mi se vise.
 
Poslednja izmena:

Back
Top