Насер Орић ЛАЖЕ, није чувао ни Слобу ни Марка!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Насер Орић ЛАЖЕ, није чувао ни Слобу ни Марка!

kisela bombona nije na forumu
    срећа долази у кућу где се чује смех
    Elita kisela bombona (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    642

Podrazumevano Насер Орић ЛАЖЕ, није чувао ни Слобу ни Марка!

Сента Миленковић, дугогодишњи телохранитељ Слободана Милошевића, тврди да Насер Орић никада није лично чувао некадашњег председника Југославије и Србије, већ да је бивши ратни командант Сребренице обезбеђивао само поједине догађаје на којима је Милошевић присуствовао.

Генерал Сента: Ја сам Слобу једини чувао

- Са Милошевићем сам био од 1987. године. Одговорно тврдим да Насер Орић није био део тима који је лично обезбеђивао председника. Орић га је изблиза видео на Газиместану 1989, али он је тада био на том скупу као један од припадника Специјалних јединица МУП-а, које су биле задужене за безбедност тог скупа. И други пут вероватно га је срео у Хагу - прича Миленковић за “Ало!”.

Он такође тврди да Орић никада није обезбеђивао ни Милошевићег сина Марка, како се Насер сам похвалио пре неколико година. Наиме, ратни командант Сребренице је у интервјуу за “Слободну Босну” испричао и да је био члан обезбеђења Слободана Милошевића и да је његовог сина Марка “као клинца извлачио из несташлука”. Орић наводи да је од 1987. до 1991. године радио најпре годину дана као полицијски приправник на Савском венцу, након чега је прошао обуку за Специјалну полицију МУП-а Србије.

- Први контакт с Марком Милошевићем имао сам када је ишао у седми разред основне школе и када му је један дечак у школи украо пиштољ - италијанску “берету”. Тада смо један мој колега из јединице и ја ишли по задатку у школу да пронађемо тог дечака и вратимо пиштољ. Други пут сам Марка видео када сам га враћао из породичне куће у Пожаревцу, где је био побегао са девојком.

Миленковић све ово коментарише на овај начин:
    - За Милошевићеву породицу је била задужена Управа за обезбеђење личности и објеката, на чијем сам челу био ја. Да је истина што он прича, морао бих да знам. Уосталом, толико се неистина појавило после његове смрти да ја немам речи. Дакле, колико ја знам, а сигуран сам да сам добро био обавештен, Орић никада није чувао Марка - прича Сента.

Их, колико њих је и овде писало исте ове лажи . Па се још ХВАЛИЛИ како имају проверену информацију (биће да су је добили лично од убице Орића). Неке особе сам чак и на радио и Тв емисијама чула како се хвале, како ето имају информацију да је овај СКОТ био лично обезбеђење бившем председнику Србије Слободану Милошевићу.

Никада нисам разумела такве људе...............ХВАЛИСАВЦЕ и ЛАЖОВЕ!!! Шта је то што их мотивише да то раде
    "Лажу сви они који кажу да време лечи све ране. Не лечи. Не могу се овакве ране залечити, за њих нема мелема"

Iskusan Sugaenzi (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano Re: Насер Орић ЛАЖЕ, није чувао ни Слобу ни Марка!

Tipican balija laprda i hvali se sa onim sto nikad bio nije.

Buduća legenda kojeimedadam (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8324

Н А С Е Р ........ИМЕ МУ КАЖЕ ...КО ЈЕ И ШТА ЈЕ .....
    СРБИЈА МИ ЈЕ СВЕ - А ЗА СВЕ ОСТАЛО - НИШТА МИ НЕ ТРЕБА БЕЗ СРБИЈЕ

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2207

БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda KESH (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    652

Tesko je povjerovati da je uopce bio policajac, a ne da je cuvao najmocnijeg covjeka u Jugoslaviji.
    Posao tjelohranitelja dobijaju sposobni i hrabri, a ne kukavice i kriminalci.

Slične teme

1. Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 20.06.2014., 12:00
  2. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 04.09.2012., 00:20
  3. Odgovora: 385
    Poslednja poruka: 15.01.2012., 02:51
  4. Насер Орић и Рамуш Харадинај
    Autor ВОДКА u forumu Politika
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 28.05.2011., 15:24
  5. Насер Орић жали за Ђинђићем