Prljave price

luckastalutkica:
Ja kad jednom cujem nesto prljavo iz usta nekog decka ja se zapitam sa kakvim je on to devojkama bio i sta on to ocekuje od mene,i sta ja mogu da ocekujem od njega i to ga i pitam kako moze tako nesto da kaze i u zavisnosti od toga sta mi odgovori ja ili zaboravim to sto je rekao i kazem mu da vise nikada tako nesto ne kaze ili zaboravim njega.
... zaboravila si i da kazes
" ... i ako mu se ne svidja moja kolekcija barbika, ja ga odmah izbacim iz sobe i ne zovem ga da se igra caja i kolacica sa mnom..."

"... za svih svojih 15 godina..."

Mislim...
 
А про по тога...има онај виц кад риба тражи од типа да јој у току секса прича прљаве ствари...а овај ће...чарапе, гаће, ВЦ шоља...:smile:

...не знам...готово сам сигуран да свака девојка воли да јој причаш прљаве ствари кад се напали (али не оне за повраћање)...само ипак то не практикујем на почетку везе...не знам каквих људи има...можда помисли да је третираш као дрољу стварно, а не само у игри...ипак треба неко време да прође...неко поверење да се створи.

Готово могу да генерализујем да свака воли да је ухватиш за врат за време секса...онако са леђа...евентуално јој подигнеш главу...припијеш се уз њу, грицкаш јој врат , све то нежно, али јој не остављаш простор да се помери нпр...да зна да је у твојој милости ...па јој причаш...
...једини проблем је што се и ја брзо напалим...па онда нешто као забушавам...да одложим...:roll:
 
sinnke:
Koliko god ljudi mislili da zene ne vole prljave price gadno se varaju. Pre par godina u diskoteci sam jednoj zenskoj rekao da je toliko dobra da bi joj pojeo ***** ko sarmu.
Ona me odmah uhvatila za kitu i poljubila.

Tačno je da ribe vole da ih tretiraš malo grublje jer im je dosta papučara.I tačno je da vole da slušaju perverzije ali "***** " to je katastofa.
 
sinnke:
Koliko god ljudi mislili da zene ne vole prljave price gadno se varaju. Pre par godina u diskoteci sam jednoj zenskoj rekao da je toliko dobra da bi joj pojeo ***** ko sarmu.
Ona me odmah uhvatila za kitu i poljubila.

Napisite i vi vase dogadjaje.


hm
ovo je bas bezveze...........svasta
 
McMillan:
... zaboravila si i da kazes
" ... i ako mu se ne svidja moja kolekcija barbika, ja ga odmah izbacim iz sobe i ne zovem ga da se igra caja i kolacica sa mnom..."

"... za svih svojih 15 godina..."

Mislim...
Jednostavno,ako on tako nesto pa jos tako mastovito i potpuno kaze, kao ovaj sa ovom sarmom,to znaci da se njemu motaju uveliko takve stvari po glavi,i ja kad ga pogledam sledeci put ja cu pomislite Boze dragi kako je jadan.
 
Ali na primer meni nije ruzno nesto sto je drugim devojkama ruzno.Nije mi ruzno da kazem s kim sam bila i gde sam bila i sta sam radila i kad neko drugi prica o tome,a neke devojke se uzasavaju od nekih stvari koje same rade a cute o tome.
 
luckastalutkica:
Ali na primer meni nije ruzno nesto sto je drugim devojkama ruzno.Nije mi ruzno da kazem s kim sam bila i gde sam bila i sta sam radila i kad neko drugi prica o tome,a neke devojke se uzasavaju od nekih stvari koje same rade a cute o tome.
tipa sta.... vadjenje licne karte :roll:

bote al si detinjasta :-?
 
sinnke:
Onda sigurno brzo trci.

Visoka guza dobra domacica, niska guza dobra ...
Ovo mi nije ruzno.Ali sve zavisi.Ne moze to da mi kaze neko iz cista mira na ulici na primer,ili ako ga vidim treci put u zivotu.Uvek mora da postoji neka distancu prema nepoznatima,a posto sam ja svima dao Bog poznata mnogi zaborave da su oni meni nepoznati i da ne mogu da mi daju takve komplimente.
 
luckastalutkica:
Ovo mi nije ruzno.Ali sve zavisi.Ne moze to da mi kaze neko iz cista mira na ulici na primer,ili ako ga vidim treci put u zivotu.Uvek mora da postoji neka distancu prema nepoznatima,a posto sam ja svima dao Bog poznata mnogi zaborave da su oni meni nepoznati i da ne mogu da mi daju takve komplimente.

Tesko je s takvima kao ti osim ako nisi mali zenoid. Ja ne volim zenoide koje komplikuju.
 
d1:
tipa sta.... vadjenje licne karte :roll:

bote al si detinjasta :-?
Na primer Beogradjanke su drugacije.Ona ce uvek reci sinoc sam bila sa njim,radili smo ovo,ili ono,a devojke u drugim gradovima cute i mute.Ja sam nesto izmedju pricam kao Beogradjenka ali ipak nisam toliko opustena i slobodna kad je stvarno u pitanju menjanje frajera.
 
E slušaj ovo, neki ortak mi je pričao pre hrista, možda i nije njegova priča ali nije loša. Kao startovao ribu i kad je trebalo da ima oralni sex sa njom, ona kaze nemogu. On pita: zasto nemozeš da ga uzmeš, a ona kaže: pa nemogu tu stavlajam LEBAC
 
hemoroid:
E slušaj ovo, neki ortak mi je pričao pre hrista, možda i nije njegova priča ali nije loša. Kao startovao ribu i kad je trebalo da ima oralni sex sa njom, ona kaze nemogu. On pita: zasto nemozeš da ga uzmeš, a ona kaže: pa nemogu tu stavlajam LEBAC

I ja sam cuo za to. Ja kad naletim na takve seljanke odmah izgubim zelju za seksom narednih pet dana. Ali nekad seljanke nisu lose za zayebanciju.
 
luckastalutkica:
Nije to komplikovano to je cak vrlo jednostavno.Kad mi neko kaze nesto neodmereno ja ga zaobidjem.

Ma sve se ja slazem s tobom i ovo sto sam ja rekao otvarajuci temu (ali kod neke prodje) je idiotizam. Nego ti ja govorim o necemu drugom da ne valja puno komplikovati. Ono tipa skinemo se a ti aj pridji s ove strane da mi izgleda kulturnije.
Pa da su nasi roditelji imali stida i bili kulturni kitu bi nas bilo.
To ti je isto kao i kad jedes finu tortu i neko ti ***** odmah ti presedne.
 
hemoroid:
E slušaj ovo, neki ortak mi je pričao pre hrista, možda i nije njegova priča ali nije loša. Kao startovao ribu i kad je trebalo da ima oralni sex sa njom, ona kaze nemogu. On pita: zasto nemozeš da ga uzmeš, a ona kaže: pa nemogu tu stavlajam LEBAC
Pa sta ako je rekla lebac? Lebac to znaci hleb,mislim da je ukapirao.Nikad se ne hvatam za rec sta je neko rekao pa to da prepricavam tipa gospodjica je izjavila to i to.A inace volim kad se prepricava i pamti ono sto ja kazem.A nije to nije nista ruzno sto je on to nju pitao.
 

Back
Top