EJAKULACIJA I SMRT....!

Auuu Grofe..sad sam zbog tvoje teme pročitala sve post mortem procese u ljudskom telu :confused:

Koga zanima više..evo link
http://www.medicaldaily.com/what-fo...l-you-7-postmortem-responses-dead-body-314404
..
Ne samo usled smrti vešanjem, nego i od položaja tela zavisi. Usled umiranja, dolazi do aktiviranja određenih mišića i moguće kontrakcije i samim tim izbacivanja semene tečnosti...a kod samoubistava vešanjem ili egzekucije..dešavala se i ejakulacija a i porođaji :sad2:
..
i mogao si makar neki sex da provučeš...ovako odosmo u forenziku :sad2:

- - - - - - - - - -

i horor priče :rida:
 
Da li znate da svaki muškarac na vešalima
doživi ejakulaciju !?
Imate li neko razložno tumačenje ?
Da li je to posledica rastezanja kičme.?
Ili, nešto drugo .....?

I kad bi ti meni Grofe sad rekao Poetessa nisi ti to dobro razumela, mislio sam na nešto drugo...ja bih tako bila srećna...ovako me sad spopala neka muka...i ne mogu da jedem...a vreme je uskoro ručku...i šta sad?
..
totalno mi je upropašten apetit :confused:
 
Usled asfiksije neki dozivljavaju orgazam. Nedostatak krvi u kiseoniku kazu da pojacano luci hormone i da se gubi kontrola nad ostatkom tela (logicno). Primeceno je da je to slucaj kada je osoba bila sexualno nadrazena pre asfiksije. Prilikom vesanja mozak gubi kontrolu nad vecinom organa, pa onda dolazi do somatske reakcije. Uriniranje, izbacivanje semena i sl. Ne verujem da je doduse nesrecnik uzivao tada, vise bioloska reakcija. Mnogi dozivaljavaju orgazam i od boli. Prelazenje tog praga koji potom dovodi do tkz - substate stanja koje opisuju kao najludja droga pomesana orgazmom. Neka vrsta olaksanja.
 

Back
Top