MMF satanisticka omca oko vrata novog svetskog poretka slobodi

ma ja bre

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Ko je MMF, ko stoji iza njega, koja mu je funkcija i cilj, ko stavlja u dzep profit od tolikih milijardi koje drzave uzimaju od njih pod nazivom "donacje" a to su u stvari jako skupi krediti? Kako rece pre neki dan jedan nemacki spijun u srbiji i ambasador da je Nemacka najveci donator i poklonitelj Srbiji sa povoljnim kamatnim stopama ha ha. Ja koliko znam donacije i pokloni su bespovratne pomoci, ono kad date poklon nekom za rodjendan ili voljenoj devojci poklonite prsten.

Da ne razglabam svi znamo da je MMF jedno od oruzja i poluga u rukama satanistickog novog svetskog poretka da pokore ceo svet i da uvedu u svim drzavama protektorak nevidljivi i da u rukama sacice satanista budu na kratkom povocu svi predsednici svih drzava. Da na papiru budu kao slobodne drzave a u stvarnosti da ceo svet bude pod komandom sacice satanista.

Ovo je mali uvod za sve one koji i dalje misle da zive u svetu u kome caruje sloboda i slobodne i nezavisne drzave i koji misle da rukovodstvo zapada i oni koji stoje iza zapadnih masinerija moci su casni i posteni ljudi koji misle dobro svakom coveku na planeti i koji oberucke daju poklone i donacije nepovratne siromasnim drzavama.

1. E sad moje glavno pitanje zbog koga sam i otvorio ovu temu je sledece, kako to da gde god MMF daje "pomoc, poklone i donacije uz najvece kamate" gotovo redovno pre ili kasnije sve drzave koje primaju te "poklone" propadaju?

2. Drugo pitanje kako to da samo MMF je zasticen kao beli medved u odnosu na druge banke? Svi znamo da i banke propadaju ako lose procene situaciju i ako plasiraju kredite lose one jednostavno propadnu. Pitanje je znaci obzirom da je MMF lose procenio i lose plasirao svoj kreditni novac u Grcku zasto ne postoji mogucnost da jednostavno MMF propadne ta transakcija i da ispusi i da se Grcka oslobodi?


Zasto taj vrli dobrociniteljski MMF novi svetski poredak ne oprosti Grckoj ako je toliko dobar i da vise ceo Grcki narod ne bude vise taoc? Naravno da nece jer i to je dokaz da je ta sacica idiota satanistickih koji stoje i vode zapad u stvari cisto zlo koji preko leseva zele da zavladaju svetom.
 
Poslednja izmena:

Kokakolalend burazeru!

http://www.usdebtclock.org/ :per:
transparent2.gif
.
 
Pazi to što im dug raste i dalje ne znači da ne vraćaju rate... i nisu jedini, mnogim zemljama kontinuirano raste dug. E sad, ono što je bitno, to je na koliko ljudi se deli ovaj dug... kod Amera je ta cifra oko 60kUSD po stanovniku, dok je kod Kineza 2kUSD... :)

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_external_debt

Tu ima zanimljivih statistika. Pogledaj Luksemburg! :eek:

(ali pazi šta kaže "Note that while a country may have a relatively large external debt (either in absolute or per capita terms), it could be a "net international creditor" if its external debt is less than the total of the external debt of other countries held by it. For example, Norway, Luxembourg, Switzerland, Italy and others are net international creditors".)
 
Grčka nije ni među 10 najzaduženijih zemalja. Jer su ta mesta popunila uglavnom zapadna bratija.
1.SAD
2.Velika britanija
3.Francuska
4.Nemačka
...

Ja nisam ni rekao da ne vraćaju dug, već se dodatno zadužuju da bi vratili dug. Digneš kredit da bi vratio drugi kredit :bum:
I Grčkoj kada bi sad neko dao novi kredit, oni bi isplatili stare kreditore... Ali nisu oni čemerika (koja je već bankrotirala) pa da im se može!
 
Amerika nije bankrotirala, još ima do toga... :lol:

A problem Grčke nije ukupna zaduženost nego činjenica da Grci prosto ne žele da plaćaju porez, i to naročito oni najbogatiji. To znaju i Grci, a znaju i kreditori.

Nije zvanično bankrotirala. Ali je samostalno neodrživa, ako je to uopšte ikada i bila...
Sećaš se pre par godina kada su Kinezi lupili par šamara americi upravo zbog tih kredita. Tada su pominjali i deamerikanizaciju, što se danas i oseti.
Veoma nezgodna situacija za SAD s jedne strane Kinezi prete ekonomski/finansijski s druge strane Rusi vojno/energetski. :super:
Pa se tako našla jedna Grčka da kaže OXI velikim zapadnim silama. A Nemačka je spremna i da otpiše deo duga :klap:
 
pročitah danas negde da je 60% Zakintosa - slepo...kad si slep, dobijaš beneficije i oko 350 eur/mesečno....
Ima mnogo primera da je Grčka pukla(šta je tu novo?)jer su lenjivci koji bi za džabe da žive.
Koliko puta do sada ste čuli "dužan ko Grčka"?
Pitao sam ćaleta koji je 33 godište, i on mi reče da je kao mali čuo za tu izreku...
Kao i za onu: "buni se ko Grk u apsu..:"
znači da to nije od juče, i d Grci pokušavaju da preveslaju EU(na čemu im dajem punu podršku), i da nisu ni malo nevini..
Pogotovo što sam siguran da sa Rujama i Kinezima sklapaju tajne dogovore...
 
pročitah danas negde da je 60% Zakintosa - slepo...kad si slep, dobijaš beneficije i oko 350 eur/mesečno....
Ima mnogo primera da je Grčka pukla(šta je tu novo?)jer su lenjivci koji bi za džabe da žive.
Koliko puta do sada ste čuli "dužan ko Grčka"?
Pitao sam ćaleta koji je 33 godište, i on mi reče da je kao mali čuo za tu izreku...
Kao i za onu: "buni se ko Grk u apsu..:"
znači da to nije od juče, i d Grci pokušavaju da preveslaju EU(na čemu im dajem punu podršku), i da nisu ni malo nevini..
Pogotovo što sam siguran da sa Rujama i Kinezima sklapaju tajne dogovore...

A to otkrili novinari Volsrtit žurnala, ali ne dade im đavo da zavire u svoju administraciju.
U ovoj priči Grke boli patka. izmuzli su zapad onako momački.

A ima tu i neke ratne štete što napraviše te iste švabe onomad a ne platiše....
 
To za porez nisu izmislili novinari Vol Strit žurnala, Varufakis je o tome pričao prvo kad je postavljen za ministra. To njih izjeda više nego bilo šta, najgore od svega je što najviše duguju najbogatiji i što najsiromašniji plaćaju ceh. Ne može država da funkcioniše bez poreza. Tačno sad da im otpišu svih 360 milijardi duga, glavu bih dao da će za par godina da bude na istom ako se ne promeni nešto. A teško da će da se promeni.

A ovo što kaže Brzi, moj deda je to govorio kad sam bio klinac (dužan kao Grčka), nisam imao pojma na šta misli, zašto Grčka... sad znam... :lol:
 
Ko je MMF, ko stoji iza njega, koja mu je funkcija i cilj, ko stavlja u dzep profit od tolikih milijardi koje drzave uzimaju od njih pod nazivom "donacje" a to su u stvari jako skupi krediti? Kako rece pre neki dan jedan nemacki spijun u srbiji i ambasador da je Nemacka najveci donator i poklonitelj Srbiji sa povoljnim kamatnim stopama ha ha. Ja koliko znam donacije i pokloni su bespovratne pomoci, ono kad date poklon nekom za rodjendan ili voljenoj devojci poklonite prsten.

Da ne razglabam svi znamo da je MMF jedno od oruzja i poluga u rukama satanistickog novog svetskog poretka da pokore ceo svet i da uvedu u svim drzavama protektorak nevidljivi i da u rukama sacice satanista budu na kratkom povocu svi predsednici svih drzava. Da na papiru budu kao slobodne drzave a u stvarnosti da ceo svet bude pod komandom sacice satanista.

Ovo je mali uvod za sve one koji i dalje misle da zive u svetu u kome caruje sloboda i slobodne i nezavisne drzave i koji misle da rukovodstvo zapada i oni koji stoje iza zapadnih masinerija moci su casni i posteni ljudi koji misle dobro svakom coveku na planeti i koji oberucke daju poklone i donacije nepovratne siromasnim drzavama.

1. E sad moje glavno pitanje zbog koga sam i otvorio ovu temu je sledece, kako to da gde god MMF daje "pomoc, poklone i donacije uz najvece kamate" gotovo redovno pre ili kasnije sve drzave koje primaju te "poklone" propadaju?

2. Drugo pitanje kako to da samo MMF je zasticen kao beli medved u odnosu na druge banke? Svi znamo da i banke propadaju ako lose procene situaciju i ako plasiraju kredite lose one jednostavno propadnu. Pitanje je znaci obzirom da je MMF lose procenio i lose plasirao svoj kreditni novac u Grcku zasto ne postoji mogucnost da jednostavno MMF propadne ta transakcija i da ispusi i da se Grcka oslobodi?


Zasto taj vrli dobrociniteljski MMF novi svetski poredak ne oprosti Grckoj ako je toliko dobar i da vise ceo Grcki narod ne bude vise taoc? Naravno da nece jer i to je dokaz da je ta sacica idiota satanistickih koji stoje i vode zapad u stvari cisto zlo koji preko leseva zele da zavladaju svetom.

Ispovest ekonomskog ubice http://srbin.info/2013/09/15/ispovest-ekonomskog-ubice-kako-mmf-ubija-male-zemlje-srbiju/ Dzon Perkins. Bivsi jezuita. Sve objasnio u knjizi.

MMF Svetska banka, FED i druge svetske finansijke oraganizacije su u vlasnistvu nekoliko porodica koje imaju poluge svetske moci, kao i apsolutni monopol da kontrolisu novac (koji oni bez pokrica stampaju). Na osnovu toga oni stvaraju ono sto mi zovemo dug. Ako se pitatte kome je Grcka duzna na kraju tog lanca to su ti ljudi. Branko Dragas spominje nekih 13 porodica ali mislim da ih ima mnogo vise.

Perkins je u svojoj knjizi objasnio kako su razvalili drzave latinske i srednje amerike pomocu modela MMF-a i Svetske banke. Prvi korak, korumpiraj vladu da se zaduzuje da trosi u neinvesticijske projekte i imas ih u saci igrace kako ti sviras. Kada pristanu na kredite onda se raspisuju medjunarodne tendere za infrastrukturne projekte koje dobija opet medjunarodna korporacija te djelatnosti takodje njihov igrac tako da fakticki ta vlada nista ne vidi od tog elektronskog novca. Lova ide multinacionalim kompanijama po osnovu tih prijekata a drzavi ostaje samo dug.
Ako vlada te zemlje nece kredite i nema potkupljive politicare onda im organizuju opozicije, demonstracije, revolucije kako bi na vlast doveli svoje ljude koji ce igrati kao ovi gore.
Ako ni to ne funkcionise onda idu na likvidacije ili ubistva drzavnika i bitnih politicara kako bi opet uz pomoc novih izbora ili revolucijama srusili vlast i opet doveli svoje poltrone iz tog naroda.
Ako ni to ne uspiu zadnja opcija je vojnicka cizma. Invazija na tu zemlju kao sto smo videli kako to izgleda u Afganistanu Iraku i Libiji. Na ovaj ili na onaj nacin svako od ovih zemalja popusti.

Sustina duga, da se vratim temi, jeste u placanju kamate (odnosno u nemogucnosti uzimanje resursa zemlje), a ne u vracanju duga.

Perkins je to zaista super objasnio i videcete dok budete citali knjigu kako cete neke preslikane dogadjaje uociti kada su u pitanju nasi prostori.
 
Poslednja izmena:

Back
Top