Uzavrela Pjevaljka savjetuje

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
Ja prenosim jedan tekst
a vi radite sa temom šta oćete
dopunite iskustvom i tako to
samo nemoj lock, ban i kaiš po guzici... dobro ovo treće OK... od taba...

KAKO PUŠITI *****


postavite se udobno: Počnite igrajući se sa njegovim kurcem– ljubeći ga, lagano dišući, šaptanjem, škakljanjem. Pređite na pušenje. Stvorite vakuum koristeći svoje usne, a zatim ih iskoristite tako da okružite njegov ***** Spuštajte usta sve niže po ***** dok pušite Koristite se rukama dok ga oralno zadovoljavate: pomičite ruke gore – dolje po kožici. Mijenjajte ruke povremeno zbog raznovrsnosti.Osim samog pušenja: Lizanje i grickanje je vrlo, vrlo uzbuđujuće:
Prelazite jezikom preko vrha *****, a zatim se usredotočite na frenulum. Idite jezikom gore – dolje, kao da pušite. Ližite dno ***** dok rukom prelazite preko cijele njegove površine i obrnuto.
Posvetite se svemu: ***** je mnogo više no što se može vidjeti, zato upotrijebite maštu: Uzmite njegova jajca nježno u svoja usta i lagano ih usisavajte. Ližite ga preko cijelog *****. Češkajte mu jaja nježno, dok pušite.
Sperma: Ispljunuti ili progutati Vaša je odluka: Neki vole svršavati u usta, a neki žele samo vidjeti svršavanje. Oboje može biti vrlo seksi. Odlučite li se na svršavanje u usta, možete ili progutati ili u blizini držati maramicu u koju poslije možete ispljunuti. Upoznajte svog partnera i donosite prave odluke. Gutanje sperme za vrijeme oralnog seksa sa muškarcem zaraženim HIV-om, poznato je da prenosi virus.
10 DODATNIH SAVJETA ZA ISKUSNE
1. Duboko udahnite prije no što uzmete njegov ***** u vaša usta da bi opustili vratne mišiće. Ovo se radi da se spriječi neugodan osjećaj nadimanja ako bi njegov ***** dotaknuo stražnju stranu vašeg vrata.
2. Koristite ruku oko dna njegova ***** da možete kontrolirati kako duboko ***** ulazi u vaša usta.
3. Pokušajte gutati kada njegov ***** dotakne stražnju stranu grla. To je pomalo je škakljiv osjećaj.
4. Možete početi pušiti kada ja partnerov ***** slab i mekan, te ga tako stimulirati na erekciju.
5. Pubične dlake u vašim ustima su normalne. Jednostavno se zaustavite na minutu da ih izvadite i tada nastavite.
6. Koristite prst u partnerovom šupku da biste masirali njegovu prostatu.
7. Stavite kockicu leda ili pepermint u usta za dodatnu stimulaciju.
8. Dok pušite, stavite svoje ruke na njegova bedra i lagano ih masirajte.
9. Držite svoje zube podalje od njegova ***** ili lagano, ali vrlo lagano ih koristite dok pušite.
10. Ne svrše svi muškarci za vrijeme oralnog seksa. Ne brinite ako ne svrši – njegov orgazam je njegova odgovornost, ne vaša.
 
Moj jedini savet su trava i belo vino, al ne verujem da si to htela da čuješ :))))))

Oba zajedno? :lol: nikad nisam smela da mesam alkohol I travu

- - - - - - - - - -

ma to ti je bre lako,kad kaze da bi da uvede nesto novo,uteras mu do balcaka,oci da mu ispadnu,pa da vidis hoce li jos da se zali na misionar...:deda2:

- - - - - - - - - -

a cek...mi smo te koje se zale na misonar...:think:

Ja se ne zalim.misionar otpozadi I odozgo I sta ce ti vise
 
Odlicna. Sve dobri djaci pa nema problema:cool:

A je l te boli? :lol:

- - - - - - - - - -

Zajedno, da.
Meni je to najbolja kombinacija. Sa žestinom je horor, od piva mi se preterano piški a crno vino ne podnosim, popijem čašu i zaspim.
Al zato fino, belo, resko, mljac.

- - - - - - - - - -



Da prostiš, oralno.

Ja se plasim da ne poludim ako mi sipaju drogu u pice :malav:
Ili pijem ili se drogiram,ko sve fine zenske
Ajd probacu al moram da predvidim da nemam nikakve obaveze posle .jednom sam morala hitno n'a auto put precrkla sam od straha
Dobro nemojte me gadjati paradajzom
 

Back
Top