Вучић: Замерам Бабићу лапсусе, али ОН УЧИ, ОБРАЗУЈЕ СЕ
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 77

Tema: Вучић: Замерам Бабићу лапсусе, али ОН УЧИ, ОБРАЗУЈЕ СЕ

kisela bombona nije na forumu
    срећа долази у кућу где се чује смех
    Elita kisela bombona (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    642

Podrazumevano Вучић: Замерам Бабићу лапсусе, али ОН УЧИ, ОБРАЗУЈЕ СЕ

Шеф посланика Српске напредне странке у Скупштини Србије често је на мети критичара. Ни он не остаје дужан политичким противницима, али мало ко памти његове скупштинске говоре. С друге стране, његови лапсуси, прозвани и "бабићизми" су ушли у антологију па многи више нису сасвим сигурни да ли се каже ваздухоплов или ваздуплохов.

- Једино замерка Бабићу, то су ти лапсуси које прави, јер можда човек и не зна. Али он учи, образује се, то није никакав проблем - рекао је Вућић гостујући синоћ на једној телевизији.

Неки од запажених лапсуса Зорана Бабића:

“Ја могу да ампутирам своју сујету”

“Удаљени смо свемирским годинама од банкрота”

Ваздуплохов”

“Демократе за време владавине биле по телевизијским студијама”

“Ја се премијеру дивим ментално и физички. Чак сам и ја ишао до тоалета

“Немам проблем с том кампањом праћења шта говорим у Скупштини”

Моје мишљење је да се води "мртва трка" између њих двојице, по тим чудним изговореним речима, које ја НИКАКО НЕ БИХ НАЗВАЛА "ЛАПСУСИМА", као што овде, у овом тексту пише.

Сећате ли се колико Вучић има тих и таквих "лапсуса". Мени се чини да је СНС постала извор или расадник за лансирање оваквих "УМОТВОРИНА". Питам се само, ГДЕ ЛИ СУ ТО НАУЧИЛИ, КО ИХ је научио или може ли се то научити или само СТЕЋИ РОЂЕЊЕМ?
    "Лажу сви они који кажу да време лечи све ране. Не лечи. Не могу се овакве ране залечити, за њих нема мелема"

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    513

Podrazumevano Re: Вучић: Замерам Бабићу лапсусе, али ОН УЧИ, ОБРАЗУЈЕ СЕ

Pa hebote zivot da li je normalan. Zna se gde se obrazuje. Ajde daj i meni ministarsko mesto hocu i ja da se obrazujem i primam 100k+
    Plati ih, i radice.

Domaćin Troubleshooter (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    417

Деца ових аналфабета ће сигурно бити високо образована захваљујући парама које су од нас украдене. Тако је то у првој генерацији првобитне акумулације.
    Ово је моје мишљење! И ја се са њим слажем :)

kisela bombona nije na forumu
    срећа долази у кућу где се чује смех
    Elita kisela bombona (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    642

Чуј то, "ОН УЧИ, ОБРАЗУЈЕ СЕ"

А шта оно он беше по занимању? Тек завршио основну или средњу, па дошао на место посланика, а уз пут да нешто научи? (познато ми је шта је он по занимању, али с обзиром шта је Вучић изјавио, делује ми као да је овај "ваздуПЛОхов" тек изашао из вртића )

АЛИ ЗАТО ЗНА КАКО да ОБРНЕ ЛОВУ, а при том да ОБМАЊУЈЕ јавност и то све опет својим "ЛАПСУСИМА", погледајте:

Šef poslaničke grupe naprednjaka Zoran Babić bacio se na hotelijerstvo, a njegovi apartmani su među najskupljima u Vrnjačkoj Banji.

Vila „Trifun“ oglašena je od 17. aprila na sajtu buking.com, a osim fiksnog telefona za rezervacije, istaknut je i mobilni broj ovog poslanika i njegova mejl adresa.

Međutim, u izjavi za „Blic“ Babić negira da ima veze sa apartmanima. Na pitanje zašto je on kontakt osoba za rezervacije, kaže: „Pa ja u toj kući živim, moj telefon je javan“.

- To je kuća moje majke, mi smo u fenomenalnim odnosima. Kuća se ne vodi na mene. Pa da li ja treba da odgovaram za vlasništvo komšija, braće? Ja u svom vlasništvu imam samo polovinu stana od 69 kvadrata, i to sam uredno prijavio Agenciji za borbu protiv korupcije - ističe Babić.

Babićevi apartmani izdaju se po višoj ceni u odnosu na ostale u Vrnjačkoj Banji - 50 evra dnevno. „Blic“ je pokušao na buking.com da rezerviše samo vikend, međutim, to nije bilo moguće - "rasprodati smo na vaše izabrane datume“.
    I pored činjenice da su svi detalji o vili oglašeni na turističkom sajtu, Babić insistira na tome da se apartmani ne iznajmljuju.

- Objekat je završen 2008. i ni ekser nisam zakucao otkako sam postao poslanik. Sve sam svoje uredno prijavio. Moja majka plaća porez na apartmane, znate kakvi su penzioneri, pre će to platiti nego kupiti lekove - kaže Babić.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/570968/TEZGARENJE--Na-odmor-kod-Babica
    И сад, ко је овде луд или да буде јасније ДА ЛИ ЈЕ ОВО ТАЈ за кога Вучић изјављује, "ОН УЧИ, ОБРАЗУЈЕ СЕ"
    Poslednji put ažurirao/la kisela bombona : 01.07.2015. u 18:00
    "Лажу сви они који кажу да време лечи све ране. Не лечи. Не могу се овакве ране залечити, за њих нема мелема"

Moderator petar.petrovic (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    158

“Ваздуплохов”
    Ova rec je genijalna,treba je ubaciti u recnike....samo treba smisliti dovoljno glupo znacenje....

Buduća legenda veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    497

Kako bih ja voleo da se ove Vučićeve bogougodne reči primenjuju u svim sferama života. Recimo, opljačkam banku, sklonim negde pare, a kad me uhvate, na sudu se opravdam tako što kažem da sam bio loš, ali da intenzivno radim na sebi kako više ne bih ponavljao ovakve stvari. A pošto me oslobode svake krivice, uzmem kintu i zapalim na Bahame...
    https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1003

Лапсус је када неко у брзини изговори нешто неправилно што остаје примећено и евентуално смешно. Деси се једном или понекад.

Када неко нон стоп прави грешке, онда нема говора о лапсусима, већ о правилу, што имлицира да је природно глуп
    Слободан као ... ' тица

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    857

Citat Original postavio Troubleshooter Pogledaj poruku
    Деца ових аналфабета ће сигурно бити високо образована захваљујући парама које су од нас украдене. Тако је то у првој генерацији првобитне акумулације.
    Допада ми се твој напредак у марксистичком сагледавању света! Само тако настави.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2207

Citat Original postavio kisela bombona Pogledaj poruku

Шеф посланика Српске напредне странке у Скупштини Србије често је на мети критичара. Ни он не остаје дужан политичким противницима, али мало ко памти његове скупштинске говоре. С друге стране, његови лапсуси, прозвани и "бабићизми" су ушли у антологију па многи више нису сасвим сигурни да ли се каже ваздухоплов или ваздуплохов.

- Једино замерка Бабићу, то су ти лапсуси које прави, јер можда човек и не зна. Али он учи, образује се, то није никакав проблем - рекао је Вућић гостујући синоћ на једној телевизији.

Неки од запажених лапсуса Зорана Бабића:

“Ја могу да ампутирам своју сујету”

“Удаљени смо свемирским годинама од банкрота”

Ваздуплохов”

“Демократе за време владавине биле по телевизијским студијама”

“Ја се премијеру дивим ментално и физички. Чак сам и ја ишао до тоалета

“Немам проблем с том кампањом праћења шта говорим у Скупштини”

Моје мишљење је да се води "мртва трка" између њих двојице, по тим чудним изговореним речима, које ја НИКАКО НЕ БИХ НАЗВАЛА "ЛАПСУСИМА", као што овде, у овом тексту пише.

Сећате ли се колико Вучић има тих и таквих "лапсуса". Мени се чини да је СНС постала извор или расадник за лансирање оваквих "УМОТВОРИНА". Питам се само, ГДЕ ЛИ СУ ТО НАУЧИЛИ, КО ИХ је научио или може ли се то научити или само СТЕЋИ РОЂЕЊЕМ?
    На жалост укључио сам касно синоћ и нисам видео целу емисију - али и оно што сам видео ТОТАЛНО МЕ ЈЕ РАСПАМЕТИЛО..... емисију води глодар-хрчак Вучићевић(Информер) на ТВ Пинк - а у емисију СЕ НЕДВОСМИСЛЕНО УКЉУЧУЈУ ЧЛАНОВИ СТРАНКЕ - ТО ЈЕ БИЛО ЗА ПОВРАЋАЊЕ СЛУШАТИ ШЛИХТАЊЕ И ПОКУШАЈ НАМЕШТАЊА ПОДРШКЕ НАРОДА....... о д в р а т н о..........

Што се тиче примитивца необразованог Бабића - ништа није бољи ни Бечић а ни она сељанчура Маја Гојковић - ТИ ЉУДИ СУ АПСОЛУТНО НЕПИСМЕНИ, НЕОБРАЗОВАНИ ------- ОНИ ЈЕДНОСТАВНО ЗАГЛУПЉУЈУ И ДЕБИЛИЗУЈУ НАЦИЈУ СВОЈИМ "МУДРОСТИМА"...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    30.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    417

Овако стоје ствари.

Вучић и Дачић су били заиста одлични студенти и веома успешно су завршили своје факултете на Београдском универзитету. Не на овим новомокомпонованим.

С обзиром да ниједан од њих никада није имао ни дана радног стажа у својој струци, него само у политици, ипак имају комплексе од својих колега који су се успешно у пракси бавили пословима за које су они учили.

Како би обојица приказали разлику у стручности и знању, коју суштински и не поседују због недостатка пословне праксе, последично је да се окружују дебилима над којима веома лако могу да показују своју надмоћност, који им се диве, који су им максимално лојални до прве прилике и који се свако јутро пробуде шокирани тиме да су позицијама на којим се налазе, када су их сви у школама и на занатима малтретирали баш зато што су дебили.

Паркинсонов закон каже - "Уколико је глава другоразредна, подређени морају да буду трећеразредни итд."

mikicbd nije na forumu
    Analitički političar!Srbi ne treba da budu bezlična masa!
    Iskusan
    Učlanjen
    18.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    298

Rešio ja u vazduplohovu da smislim sineopsis nekih televizijskih studija, ali nisam uspeo jer sam svemirskim godinama udaljen od onoga što sam želeo i što znaju neki pametniji od mene, zato sam pokušao da amputiram svoju sujetu i počeo sa kampanjom praćenja onoga što govorim, ali nisam dugo izdržao i morao sam da odem do toaleta, ali pošto sam sedeo na zadnjem sedištu vazduplohova, mrzelo me da odem peške, pa sam se telepromtovao do toaleta.

Ko kaže da od ovih provala ne može da se smisli neka pričica...

Poznat WIBU (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    553

Taj Babić je bolestan i to je zarazno.

Evo ja od kada sam njega čuo dva puta moram da razmislim kako se kaže vazduplohov, ovaj vazduhoplov.
    "Nije važno odakle sam, sve dok znadeš kuda putujem..."

Zainteresovan član Yeah, baby (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    20

Citat Original postavio Велебит Pogledaj poruku
    Јебешш ми матер, ако ово није дно...
    Aaaa, pa ne, dno je (ili ispod dna dna) kad je još i ona njegova lepotica s Ibarske pored njega, Glupenštajn i njegova nevesta... Karleuša mala maca za njegovu, hm, ženu, je l'?

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    562

Težak je srpski jezik brđanima.....treba to da znate
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    803

Не замерамо, тако се и Вучић образовао и учио, па је од Велике Србије дошао до... до овде где је дошао, све преко наших леђа наравно...

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    562

Citat Original postavio ccaterpillar Pogledaj poruku
    Не замерамо, тако се и Вучић образовао и учио, па је од Велике Србије дошао до... до овде где је дошао, све преко наших леђа наравно...
    Ko vam je kriv što ste na sva usta pljuvali Koštunicu

Učlanjen
    30.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    417

Вучић и Дачић нису лично необразовани, написао сам у посту изнад. Али дебили су њихов кадровски и гласачки потенцијал. Њихово велеиздајништво нема никакве везе са њиховим формалним образовањем. Схватите разлику.

Poznat DEDA.D (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    306

Вождов највећи гаф, покушавајући да копира Путина, са оним телефонским јављањем....са ВЕЛИКИМ паузама, да се не укључи неко нормалан и постави
    право питање, већ класика....ботови са хвалоспевима....

mikicbd nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    18.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    298

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku
    HAHAHAHAHAAHHAAHHAHAHA

Auuu koja sprdnja sa narodom i drzavom znaci ne verujem sta se savade aloo

Uff znaci ovog nabedjenog vucica bi tako iznabado u glavu . . . Kaze on uci obrazuje se valjda oce da ga opravda pa nam daje do znanja kako se bicba trudi pa aloo rodjace nije on student on je bre PREDSEDNIK SKUPSTINE ! ! !

Kakva si ti to onda stranka i vlast kad si nam postavio predsednika skupstine koji nije naucen i obrazovan ????

Pitas se ko ih to uci. Pa valjda znas ko im je savetnik.Posle bombardovanja sa osiromasenim uranijumom bombarduju nas sada sa gluposcu,neznanjem,idiotizmom . . . . . .

- - - - - - - - - -

Evo ovaj baja je sve lepo objasnio https://www.youtube.com/watch?v=av3Xkguov9A
    Mala digresija nije on predsednik skupštine, već predsednik poslaničke grupe SNS. Znači trebalo bi da je najpametniji i najrečitiji od svih drugih poslanika iz redova SNS!Ako je on takav, kakvi li su tek ostali?Ja skupštinu ne gledam već duži niz godina, ustvari od kada tamo nije Zoran Krasić!

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    979

Citat Original postavio mikicbd Pogledaj poruku
    Rešio ja u vazduplohovu da smislim sineopsis nekih televizijskih studija, ali nisam uspeo jer sam svemirskim godinama udaljen od onoga što sam želeo i što znaju neki pametniji od mene, zato sam pokušao da amputiram svoju sujetu i počeo sa kampanjom praćenja onoga što govorim, ali nisam dugo izdržao i morao sam da odem do toaleta, ali pošto sam sedeo na zadnjem sedištu vazduplohova, mrzelo me da odem peške, pa sam se telepromtovao do toaleta.

Ko kaže da od ovih provala ne može da se smisli neka pričica...
    Mortadelu si zaboravio, a uklapa se u pricu

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    803

Citat Original postavio NEPOBEDIVO SUNCE Pogledaj poruku
    Ko vam je kriv što ste na sva usta pljuvali Koštunicu
    Оног шмрљавог шмокљана? Пошто је обавио све могуће прљаве послове, добио је ногу у дупе и сад мирно храни својих 10 мачака..

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Troubleshooter Pogledaj poruku
    Вучић и Дачић нису лично необразовани, написао сам у посту изнад. Али дебили су њихов кадровски и гласачки потенцијал. Њихово велеиздајништво нема никакве везе са њиховим формалним образовањем. Схватите разлику.
    Какви необразовани, прекалили су се, 25 година се они образују и уче политици, све преко наших грбача...

mikicbd nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    18.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    298

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Mortadelu si zaboravio, a uklapa se u pricu
    Rešio ja u vazduplohovu da smislim sineopsis nekih televizijskih studija, ali nisam uspeo jer sam svemirskim godinama udaljen od onoga što sam želeo i što znaju neki pametniji od mene, zato sam pokušao da amputiram svoju sujetu i počeo sa kampanjom praćenja onoga što govorim, ali nisam dugo izdržao i morao sam da odem do toaleta, pošto me priteralo jer sam pojeo kilo mortadele, ali pošto sam sedeo na zadnjem sedištu vazduplohova, mrzelo me da odem peške, pa sam se telepromtovao do toaleta.

Eto ubacio sam i mortadelu!

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    562

Оног шмрљавог шмокљана? Пошто је обавио све могуће прљаве послове, добио је ногу у дупе и сад мирно храни својих 10 мачака..

- - - - - - - - - -

Какви необразовани, прекалили су се, 25 година се они образују и уче политици, све преко наших грбача...
    Eto vidiš da vam više odgovaraju brđani

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    803

Citat Original postavio NEPOBEDIVO SUNCE Pogledaj poruku
    Eto vidiš da vam više odgovaraju brđani