Da li bi muškarac bio sa najlepšom devojkom?

Da li bi muškarac bio sa najlepšom devojkom?

  • Ne , obične devojke su vernije i pametnije.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    29
  • Anketa je zatvorena .
hanibal77:
piaf licimo na one dve dede sa balkona iz mapet sou,nista nam ne valja :lol:
Da znash da ovaj forum pomalo i lichi na Muppet Show
3871.jpg

pronadjite se
 
tema je nachisto zla.....

AL PRONASHAO SAM SE.....pigs from spaaace.....to to to....nego bi bila extra tema nakachiti tu sliq....napisati broj na svakom liq....a pored staviti objashnjenje shta je koji broj.....al za to bi trebalo hrpa vremena.....cimanje u svakom sluchaju...e da pigs from space....extra.....ja sam on....ja sam vepar plave kose....a ovo oko mene je totalno nepoznati svemir.....u je....odok skroz u drugu stranu....pam pam param parararam.....2times baby....
 
Tuzni_patak:
Pitanje za sve i za muškarce i za devojke.
Da li mislite da bi vi (ako ste muškarac) ili vaš momak/muž (ako ste devojka) ili najčešće muškarac (ako ste devojka) bio sa prelepom devojkom (možda sa duplerica, iz medija, sa filma , iz grada) SAMO DA MOŽE?


Alo Patkov,
zaboraviška si nešto...
Ako si sa najlepšom onda ćeš dalje imati problem kad ti ta najlepša dosadi.
Na svu sreću ljudi se mnoogoo razlikuju po strukturi, tako da najlepša ne postoji.
Znaš ono iz grčke mitologije?

Potpis
Lovac na interesantne teme
:twisted:
 
LePiaf:
Tvoje pitanje bi trebalo da glasi: "da li biste bili sa devojkom koja je osim fizichke lepote potpuno prazna?"



Jer, shta ti znachi ovo: "potrebna je hemija, ne lepota"? Nema hemije sa lepim devojkama???

Kod ankete , ako niste primetili možete izabrati više odgovora.
A pitanje nikako ne bi trebalo da glasi .....ako je prazna.
Pitanje se odnosi upravo na to, da kad vam nešto privuče lepotom pažnju i to No 1, da li bi bili sa tom osobom?
Da li postoji ženski stereotip, da bi muškarac poj.... svaku za kojom se okrene.
Da li postoji jak muški stav da je bolje sa komšijama jesti tortu , nego pomije sam.
Da li postoji jak muški stav da su sve one iste, pa će isto lukavo te zavlačiti, i nervirati, te je onda bolje biti sa lepom koja ima i više samopouzdanja i lepše ti je.
Ima tu mnogo sitnih stereotipa i kod muškaraca i kod žena , a samo povodom ovog pitanja.
Moraliste koji nikoga ne bi da uvrede , a ni sebe da iskrenim mišljenjem anatemizuju, savetujem da ne glasaju , jer nisu spremni ni da učestvuju , a kamo li da da prihvate bilo kakvu diskusiju (samo skup monologa).
 
U vezi hemije, postoje lepe devojke sa kojima nema hemije , ali ima hijararhijskog i dominantnog .
Da li bi muškarac ispustio takvu priliku, recimo sa top modelom, iako nema hemije sa njom, ali naravno da ima napaljenosti.
Pošto se partneri biraju , naročito danas i prema hijararhijskim nivoima, i to donosi mnogostruku korist , recimo posle jedne high ribe, pobraćete bar desetak prosečnih koje znaju da ste bili ili ste još sa high ribom.......Ne ulazim koliko je ovo glupo ili pametno, ali se de facto dešava. I nikad se ne priznaje od strane devojaka , već je uvek zato što je on strava frajer.....Hmmm, dok ih ne odbije....Nedaj bože....

A kako se to zove, stil...Tako nekako....
 
odgovori su ti stvano zanimljivi...
ispada da ovde ne postoji ni jedan muskarac koji voli lepe zene i moze da bude sa njima....sto nema tog odgovora u anketi?
kad postavljas anketu, uzmi i ostale muskarce u obzir, ne samo sebe....

i ajd sad da drobimo na temu kako su bezvezne devojke super i verne....
 
anakin:
odgovori su ti stvano zanimljivi...
ispada da ovde ne postoji ni jedan muskarac koji voli lepe zene i moze da bude sa njima....sto nema tog odgovora u anketi?
kad postavljas anketu, uzmi i ostale muskarce u obzir, ne samo sebe....

i ajd sad da drobimo na temu kako su bezvezne devojke super i verne....

Poštovana Anakin,

Koliko me sećanje služi Vi ste žensko, a ovo je muški deo foruma.
Ovde se svet meri u centimetrima i ja Vas potpuno razumem što ne možete racionalno da shvatite probleme koji nas muče.
Patkov je zaista trapavo postavio anketu.
Lepe osobe su i dobre osobe. Kod nesigurnih muškaraca lepa žena stvara strahove. Zato su ih katolici u srednjem veku spaljivali nazivajući ih vešticama. Zato su po meni Englezi danas ružni.
Ribe koje po nekim aršinima kozmetičke industrije "nisu lepe" zaiste se uhvate muškarca k'o pijan plota.
Možda ima više ili manje interesantnih tema ali nikako "pametnih" ili "glupih".
Sve zavisi od interesovanja neke osobe...
Priznaćete da ja kad kreiram temu da na sarkastičan način opisujem zablude...

Inače ja sam sada u "Svetoj Misiji" pa sam u Vašem odsustvu preuzeo ozbiljnu ulogu da prijavljujem neprikladne avatare po forumu :lol:

With best regards
Dlakava_Strvina

gigule:
:lol: :lol: :lol:

anakin bi mogla da bude ono kuče što svira klavir... jer svira klavir, jelte
ja ne znam šta bi mogla biti... ima neki smarač ... možda onaj čitač vesti? a?
ako ništa onda jedna od gonzovih koka ...

Ja se našao u gornjem desnom delu što odgovara mom političkom ubedjenju.
Slažem se sa konstatacijom. Još uvek se sećam ujeda...

Rundavo kuče koje maše ušima kad primeti da ima publike
(desni klik na priloženi link pa save target as, uživajmo...)



P.S. A ko je Gonzo foruma? :lol:
 
Kakava fenomenalna tema... ko je ko u Muppet Show...:lol: Ajajajajaj, obožavala tu seriju... hihihi pigs in space... :arrow:
A što se Stvarne Teme tiče - bože Patak, kako te ne mrzi? :lol:
Sa kim bi muškarci bili? UVEK sa onom ženom u koju su zaljubljeni. A je l' (gde je sad Jagoda da mi vidi apostrof?) vole lepe? Pa vole. A najlepše? Ih, još više... :lol: :lol: :lol:

Lepo rekao Strvina. Dobro je lepo i lepo je dobro.
Uvek bilo i biće. :wink:
 
anakin:
odgovori su ti stvano zanimljivi...

ispada da ovde ne postoji ni jedan muskarac koji voli lepe zene i moze da bude sa njima....sto nema tog odgovora u anketi?

kad postavljas anketu, uzmi i ostale muskarce u obzir, ne samo sebe....



i ajd sad da drobimo na temu kako su bezvezne devojke super i verne....

Odgovor pod 1 je odgovor koji zaokruzuje mukarac koji je sa najlepsim devojkama i moze da ih ima.
Jer on je sa najlepsim , kad bi mogao , a moze stalno.Naravno.
 
Патак...ништа ми није јасно. :roll: Може да се протумачи...да ли бисте били са лепом девојком, ако већ имате девојку?, затим...шта значи то успут? Као неки су са лепим зато што могу, а неки су само успут (а и они могу...јел? :roll: ). Или...лепе девојке су празне...почињем да верујем да је то лансирано од стране ружних жена.


Е да...ја ћу да будем главни баја...Кермит. У ствари не...бићу Гонзо...он је ружан, има пушку, али за разлику од лепих риба има душу. :lol: :roll:

P.S. Не, не...сад сам видео слику...мењам пост...хоћу да будем онај мали дивљак што лупа бубњеве и виче "вага вага". Заборавих како се зове.
 
e **** te, kako se svi pravite ludi...znaci, niko nije spominjao ruzne devojke..nego obicne, lepuskaste, na jednoj, i izrazito lepe, ili top modele na drugoj strani...



i sad, pitanje..ako bi bili u vezi koja vam savrseno odgovara, sa devojkom koja vas voli, i koju vi volite, sa kojom imate dobar sex i sve tako idilicno, i natrci vam se naomi kembel, npr..koliko muskaraca bi joj reklo ne? 0.00000001%
s druge strane, zena ako je u vezi koja je zadovoljava, aposlutno ce iskulirati bilo kog tipa, kako god da izgleda...i to u 70%slucajeva
 

Back
Top