Fuj

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
34.658
Sad sam posmatrala i vrisnula sa terase a sin mi nije dao da pređem u komšijsku zgradu

Ona vristi upomoć istrčala sam na terasu on je vuče u stan lupanje vrata vriska

Zatim istrči pola gola samo gaćice na njoj po ruksak koji je ostavila ispred ulaza u zgradu tu vrisnem sa terase "hey bre sta se desava sad cu zovem muriju" utrčala sam u stan da obučem haljinu i da pretrčim do komšijske zgrade na vratima me povuče sin i kazuje " ti nećeš tamo ići mozda ima oružje nazvala si miliciju i dosta od tebe "

Istrčim na terasu sva besna i čujem da je ženska izašla iz stana i sva histerična govori "pusti me bezvredno komad doFna " i tu pljusnu šamar i ona poče plakati .

Murija je stigla .

Moj dan je upropašćen

Šta ostane od ljubavi ?

I kad pređe u mržnju

To je katastrofa

Najviše me šokira da žene koje izdaju iz takve veze opet nadju sličan profil muškarca

Pa muškarci koji nemaju samokontrolu nad sobom
 
Sad sam posmatrala i vrisnula sa terase a sin mi nije dao da pređem u komšijsku zgradu

Ona vristi upomoć istrčala sam na terasu on je vuče u stan lupanje vrata vriska

Zatim istrči pola gola samo gaćice na njoj po ruksak koji je ostavila ispred ulaza u zgradu tu vrisnem sa terase "hey bre sta se desava sad cu zovem muriju" utrčala sam u stan da obučem haljinu i da pretrčim do komšijske zgrade na vratima me povuče sin i kazuje " ti nećeš tamo ići mozda ima oružje nazvala si miliciju i dosta od tebe "

Istrčim na terasu sva besna i čujem da je ženska izašla iz stana i sva histerična govori "pusti me bezvredno komad doFna " i tu pljusnu šamar i ona poče plakati .

Murija je stigla .

Moj dan je upropašćen

Šta ostane od ljubavi ?

I kad pređe u mržnju


To je katastrofa

Najviše me šokira da žene koje izdaju iz takve veze opet nadju sličan profil muškarca

Pa muškarci koji nemaju samokontrolu nad sobom

vecito pitanje....
 
osim toga sto je uopste zvala pandure, jer oni kada dodju na uvidjaj valjda uzmu i podatke. i sad su ovi dvoje ostali zabelezeni. paranormalna ljudima unistava zivote.

- - - - - - - - - -

da dodju oni tebe da izmlate, barem da znaju zbog cega si ih prijavila. :mrgreen:
 
Sin ti je u pravu. Svakakvih ima, i stvarno ne mozes znati ko sve ima oruzje. Ali si pravilno postupila sto si zvala policiju. Muka mi je od toga da su danas svi toliko civilizovani kada njima pase, a primitivni opet kada njima odgovara. Pa se ne masaju ako nekome treba pomoci ali zato guraju nos bas tamo gde mu nije mesto.
Kada napadnu zenu, starca ili dete na ulici- nije njihov problem. Ali zato ako neko popreko pogleda psa... Eee! Cela kampanja radi! Bas fuj!
 
Pa valjda treba da reaguju ako napadnu i dete i čoveka i ženu i psa. Čemu tolki hejt prema psima, ne razumem.

Ne trpim da gledam iživljavanje ni nad ljudima ni nad životinjama....
 
Pa valjda treba da reaguju ako napadnu i dete i čoveka i ženu i psa. Čemu tolki hejt prema psima, ne razumem.

Ne trpim da gledam iživljavanje ni nad ljudima ni nad životinjama....

Saglasna potupono.

Jedino sto danas mnogi imaju manje saosecanja za ljude, to je problem. Ne bih trpela ni zivotinju neko da muci, naravno.
 
Ne znam, mislim da ti se to čini. Uglavnom su oni koji štite životinje takvi i prema ljudima, zaštitnički se postavljaju prema drugima.

A oni koji nemaju problem da šutnu mačku ili psa, neće imati problem ni čoveka da šutnu i povrede ako im se ukaže prilika... moj utisak...
 
Vi stvarno živite u državi dje vlada zakon jačega

katastrofa

nije , nego jednostavno oni su sada zabelezeni kao problematicni, a jos ako su dosljaci, a ne nemci mogu da izlete iz zemlje, jer su obelezeni zbog tebe i guranja nosa u njihov zivot. njima ocigledno odgovara stanje u kome zive, jer i dalje zive zajedno. ne znma sta ti tu nije jasno...izigravas majku terezu, samo da bi bila bolja u svojim ocima, a ne mislis na posledice po druge.

- - - - - - - - - -

i da su nemci ja se ne bih mesala u njihov porodicni odnos, a jos ako su dosljaci tek onda.
 
Sad sam posmatrala i vrisnula sa terase a sin mi nije dao da pređem u komšijsku zgradu

Ona vristi upomoć istrčala sam na terasu on je vuče u stan lupanje vrata vriska

Zatim istrči pola gola samo gaćice na njoj po ruksak koji je ostavila ispred ulaza u zgradu tu vrisnem sa terase "hey bre sta se desava sad cu zovem muriju" utrčala sam u stan da obučem haljinu i da pretrčim do komšijske zgrade na vratima me povuče sin i kazuje " ti nećeš tamo ići mozda ima oružje nazvala si miliciju i dosta od tebe "

Istrčim na terasu sva besna i čujem da je ženska izašla iz stana i sva histerična govori "pusti me bezvredno komad doFna " i tu pljusnu šamar i ona poče plakati .

Murija je stigla .

Moj dan je upropašćen

Šta ostane od ljubavi ?

I kad pređe u mržnju

To je katastrofa

Najviše me šokira da žene koje izdaju iz takve veze opet nadju sličan profil muškarca

Pa muškarci koji nemaju samokontrolu nad sobom
Zar ti nisi u Nemackoj ili tako neko nemacko govorno podrucje??
I realno ovo gofno vise ne praktikuju ni u vicOvima...
A i "hey bre" ti malo ne ide u istoj recenici... moras da se odlucis ili si 'vamo ili si tamo...
Sva si konfuzna Paranormalna... ali bambi za trolovanje..
 
nije , nego jednostavno oni su sada zabelezeni kao problematicni, a jos ako su dosljaci, a ne nemci mogu da izlete iz zemlje, jer su obelezeni zbog tebe i guranja nosa u njihov zivot. njima ocigledno odgovara stanje u kome zive, jer i dalje zive zajedno. ne znma sta ti tu nije jasno...izigravas majku terezu, samo da bi bila bolja u svojim ocima, a ne mislis na posledice po druge.

- - - - - - - - - -

i da su nemci ja se ne bih mesala u njihov porodicni odnos, a jos ako su dosljaci tek onda.

Trebaju biti zabelezeni

Ona zrtva on nasilnik

I gde je problem ?

I moje ime je zabeleženo na miliciji nemam pojma koliko sam ih već puta zvala na otvaranje stanova tačnije vatrogasce al dodju i cajkani... a gde je ostalo .
 
nije , nego jednostavno oni su sada zabelezeni kao problematicni, a jos ako su dosljaci, a ne nemci mogu da izlete iz zemlje, jer su obelezeni zbog tebe i guranja nosa u njihov zivot. njima ocigledno odgovara stanje u kome zive, jer i dalje zive zajedno. ne znma sta ti tu nije jasno...izigravas majku terezu, samo da bi bila bolja u svojim ocima, a ne mislis na posledice po druge.

- - - - - - - - - -

i da su nemci ja se ne bih mesala u njihov porodicni odnos, a jos ako su dosljaci tek onda.

Ne slažem se, nisu obeleženi zbog nje već zbog svojih ispada.

Prijava postoji, proveri se ko šta i kako i zapiše se lepo ko je tu koga i dal je neko zvao iz zajebancije ili je imao osnova za tako nešto.

A dobro da nije ona zvala zvao bi već neko drugi... tako to ide... i skroz je okej što je tako.... neki red mora postojati...
 
Zar ti nisi u Nemackoj ili tako neko nemacko govorno podrucje??
I realno ovo gofno vise ne praktikuju ni u vicOvima...
A i "hey bre" ti malo ne ide u istoj recenici... moras da se odlucis ili si 'vamo ili si tamo...
Sva si konfuzna Paranormalna... ali bambi za trolovanje..

A šta si ti?

Mislim tvoja funkcija na forumu je ? Upravo Spam i trolovanje tema

Dakle produži dalje da te nebi vodili odavDen
 
posle ne kukaj na drugim podforumima kako tebe kao strankinju salju kod nekog ko ima sidu i hepatitis, a nemice imaju pravo da odbiju takav zadatak. i treba da ides, makar se zarazila.

- - - - - - - - - -

Ne slažem se, nisu obeleženi zbog nje već zbog svojih ispada.

Prijava postoji, proveri se ko šta i kako i zapiše se lepo ko je tu koga i dal je neko zvao iz zajebancije ili je imao osnova za tako nešto.

A dobro da nije ona zvala zvao bi već neko drugi... tako to ide... i skroz je okej što je tako.... neki red mora postojati...

to je samozadovoljavanje zbog nedostatka sexa ili barem adekvatnog sexa.
 
Ne znam, mislim da ti se to čini. Uglavnom su oni koji štite životinje takvi i prema ljudima, zaštitnički se postavljaju prema drugima.

A oni koji nemaju problem da šutnu mačku ili psa, neće imati problem ni čoveka da šutnu i povrede ako im se ukaže prilika... moj utisak...

meni su juce izmamili osmeh jedan deda i mladji covek koji su resavali sta da rade sa mladim golubom koji ne ume jos da leti.tako su bili slatki kad su ga dizali na neku nastresnicu :)
toliki svet je nezainteresovan i mrtav u dusi,da ovakve stvari pruzaju nadu da ima jos uvek ljudi koji brinu o drugima
 

Back
Top