ђе се купаш, ђе шкољке скупљаш...?

ђе се купаш?

  • ако је премијер тако тражио, остајем овде

  • немам паре ни за аду

  • идем код браће грка

  • идем да ме служе турци

  • идем у египат у земљу фараона

  • идем на неко друго место. ђе?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ђе год да летујеш, алат свој понеси!

10405292_10152456697752706_2857226928056791167_n.jpg
 
И ја сам једном био у Бугарској, чекајући неки брод.

Храна је била одвратна, хотели индиферентни, море лоше, а кафане пуне пијаних и надрканих људи - реално, није ни чудно што су пијани и надркани кад морају да буду у Бугарској.

Не бих препоручио.
 
И ја сам једном био у Бугарској, чекајући неки брод.

Храна је била одвратна, хотели индиферентни, море лоше, а кафане пуне пијаних и надрканих људи - реално, није ни чудно што су пијани и надркани кад морају да буду у Бугарској.

Не бих препоручио.

Ma to za Bugarsku je poznato, nego kazi nam kakve su plaze i more u Normandiji :lol:
 
И ја сам једном био у Бугарској, чекајући неки брод.

Храна је била одвратна, хотели индиферентни, море лоше, а кафане пуне пијаних и надрканих људи - реално, није ни чудно што су пијани и надркани кад морају да буду у Бугарској.

Не бих препоручио.

Bila u Nesebru i Sunčevom bregu i preporučila bih od srca.
:D Ne znam da su hoteli ravnodušni ili nebitni, prosto gornji opis ne razumem.
 
Још бих додао да је тешко видети Бугарина и његову жену а не сетити се из неког разлога Планете Мајмуна.

Нормандија је лепа. Идемо у Довил, али не на купање. То није врста мора која мами на пливање, макар мене.
 
Још бих додао да је тешко видети Бугарина и његову жену а не сетити се из неког разлога Планете Мајмуна.

Нормандија је лепа. Идемо у Довил, али не на купање. То није врста мора која мами на пливање, макар мене.


:D Da si ovo napisao za hrvate još bih te i razumela, istu asocijaciju imam.
Mora da si nešto gadno skrivio Bugarima, pa su ti i sada noćna mora.
 
Ja ću i ove godine da poslušam premijera...

- - - - - - - - - -

И ја сам једном био у Бугарској, чекајући неки брод.

Храна је била одвратна, хотели индиферентни, море лоше, а кафане пуне пијаних и надрканих људи - реално, није ни чудно што су пијани и надркани кад морају да буду у Бугарској.

Не бих препоручио.

Imam drugačija iskustva sa Bugarskom, pogotovo kada je hrana u pitanju.

Jedino se za more slažem...bara.
 
:D Da si ovo napisao za hrvate još bih te i razumela, istu asocijaciju imam.
Mora da si nešto gadno skrivio Bugarima, pa su ti i sada noćna mora.

Не знам да ли си приметила, али скоро ни једна реченица коју саставиш није сувисла.

На пример, могло је - ван сваке памети, али логички исправно - да ти падне на памет да су Бугари мени нешто скривили па их зато не волим. Теби је, пак, пало на памет да сам ја њима нешто скривио, итд.

Да ли болујеш од неких неуролошких поремећаја?
 
Не знам да ли си приметила, али скоро ни једна реченица коју саставиш није сувисла.

На пример, могло је - ван сваке памети, али логички исправно - да ти падне на памет да су Бугари мени нешто скривили па их зато не волим. Теби је, пак, пало на памет да сам ја њима нешто скривио, итд.

Да ли болујеш од неких неуролошких поремећаја?

:D Ne kaže se suvisla, već SUVISNA.
 
Још бих додао да је тешко видети Бугарина и његову жену а не сетити се из неког разлога Планете Мајмуна.
...

Jedno plitko i nicim izazvano preterivanje i generalizacija, akrepa ima gde god hoces, ali tesko ces naci objektivnu anketu koja zene sa zapada Evrope rangira po lepoti ispred zena sa istoka Evrope. Nedavno je bas jedna anonimna Bugarka postala vrlo viralna, lako ces je naci pod "bugarska uciteljica", ne znam u kojoj je verziji Planete majmuna ona igrala :hahaha:
 
А океј, сад ми је јасније.

Ништа, благо мени, буди без бриге.

- - - - - - - - - -

Jedno plitko i nicim izazvano preterivanje i generalizacija, akrepa ima gde god hoces, ali tesko ces naci objektivnu anketu koja zene sa zapada Evrope rangira po lepoti ispred zena sa istoka Evrope. Nedavno je bas jedna anonimna Bugarka postala vrlo viralna, lako ces je naci pod "bugarska uciteljica", ne znam u kojoj je verziji Planete majmuna ona igrala :hahaha:

Нема проблема, уживајте у Бугаркама и Златним Пјасцима, драге колеге, уживајте колико вам душа иште.
 
дал сте лојални па из принципа нећете на летовање ван србије, дал немате лову па сте принуђени да останете овде? ил сте у фазону "вучићу извини"? :lol:

ja sam iz fazona Vucicu izvini mi ga malcice...
al obzirom da kumujem najboljem drugu u septembru,
a pre toga sam pobratimna svadbi u avgustu,
tesko da cu u julu na more u full-u!
msm, nemam politickih ambicija da budem savetnik u ministarstvu,
inace bi se moglo i to...:mrgreen:
 

Back
Top