E-bay

vadis intezinu internet vizu, registrujes se na ebay, i to je laksi deo posla. ako si toliko zeljan da narucis odecu, pocni odmah da odlazis u crkvu i da se moliš, posto ce te odrati carina u zavisnosti od doba godine, mesečevih mena, da li je radnik/ca dobio/la platu, topli obrok...
 
carina je najveći problem jer "carine" po nekom njihovom cenovniku a niko njih ne kontroliše usput malo zavuku ruku u paket i posluže se, proguglaj malo i doći češ do sličnog zaključka
 
Pa koristi neke lokalne, recimo Limundo. Gde ćeš naći nekog prodavca ako te zezne, iz Tunguzije ili šta već, a uvali ti prima škart? Ili Gamburgeržanin neki prosti, ti naručiš, šta znam, monitor, a on ti, pogrešno te shvativši, zapakuje hamburgere. Lokalno bar imaš neke šanse da reklamiraš. A i jeftinije ćeš proći. Sve u svemu, radije bih ti preporučio da pazariš normalno, ili na pijaci. Osim ako baš ne možeš nikako naći ono što ti je na umu.
 
Pa koristi neke lokalne, recimo Limundo. Gde ćeš naći nekog prodavca ako te zezne, iz Tunguzije ili šta već, a uvali ti prima škart? Ili Gamburgeržanin neki prosti, ti naručiš, šta znam, monitor, a on ti, pogrešno te shvativši, zapakuje hamburgere. Lokalno bar imaš neke šanse da reklamiraš. A i jeftinije ćeš proći. Sve u svemu, radije bih ti preporučio da pazariš normalno, ili na pijaci. Osim ako baš ne možeš nikako naći ono što ti je na umu.

Limundo? NEmoj mi samo reci da si coveku dao savet da kupuje na Limundu!!! Pa pre ce ga neki "nas" zeznuti nego Nemac koji je morao da posalje sve mgouce dokumente da otvori nalog i ima desetine - stotine ili hiljade ocena. A kupujes po pirincipu aukcije, ili sofort kaufen ( kupi odmah ) pa valjda nisi debila da ne razlikujes monitor od klackalice za decu!!!
 

Back
Top