Slicnosti izmedju ISILA i ateista?

bankai

Domaćin
Banovan
Poruka
3.639
Evo gledam negde na zapadu na demonstracijama koje su organizovali radikalni islamisti pridruzuju im se retardirani ateisti,i to oni radikalni.

Zatim u Italiji ISIL predlaze da se ujedine oni sa levicom?

Iduci dalje,mozemo posmatrati da je ISIL formiran od strane amerike,slicno kao sto su i ateisti.

Meni ta njihova borba deluje u jednom pravcu posto su to bogoboracke organizacije!

Sta vi mislite?I da li treba zabraniti ateizam kao dogmu koja zeli da ponisti sva ljudska prava?
 
Evo gledam negde na zapadu na demonstracijama koje su organizovali radikalni islamisti pridruzuju im se retardirani ateisti,i to oni radikalni.

Zatim u Italiji ISIL predlaze da se ujedine oni sa levicom?

Iduci dalje,mozemo posmatrati da je ISIL formiran od strane amerike,slicno kao sto su i ateisti.

Meni ta njihova borba deluje u jednom pravcu posto su to bogoboracke organizacije!

Sta vi mislite?I da li treba zabraniti ateizam kao dogmu koja zeli da ponisti sva ljudska prava?
koreni ateizma su u antickoj grckoj :kafa:
 
Evo gledam negde na zapadu na demonstracijama koje su organizovali radikalni islamisti pridruzuju im se retardirani ateisti,i to oni radikalni.

Zatim u Italiji ISIL predlaze da se ujedine oni sa levicom?

Iduci dalje,mozemo posmatrati da je ISIL formiran od strane amerike,slicno kao sto su i ateisti.

Meni ta njihova borba deluje u jednom pravcu posto su to bogoboracke organizacije!

Sta vi mislite?I da li treba zabraniti ateizam kao dogmu koja zeli da ponisti sva ljudska prava?

Ateisti se priključuju ISIL-u?
Ateizam poništava sva ljudska prava?

Hajde malo razloži jer ovo što napisa je totalno nebulozno. Koje su to ateističke organizacije uopšte?
 
Evo gledam negde na zapadu na demonstracijama koje su organizovali radikalni islamisti pridruzuju im se retardirani ateisti,i to oni radikalni.

Zatim u Italiji ISIL predlaze da se ujedine oni sa levicom?

Iduci dalje,mozemo posmatrati da je ISIL formiran od strane amerike,slicno kao sto su i ateisti.

Meni ta njihova borba deluje u jednom pravcu posto su to bogoboracke organizacije!

Sta vi mislite?I da li treba zabraniti ateizam kao dogmu koja zeli da ponisti sva ljudska prava?

Apsolutno tačno.
ISIL je američno "dete",
Ali, obiće im se o glavu,

Ateisti, kao i bilo koja vera,
treba da imaju ista prava kao pripadnici
bilo koje vere.
Ako izuzmemo države u kojima vlada šerijat,
uglavnom je tako.

Ali, gde smestiti ISIL koji (čak lomeći nogama glave beba)
koji ubijaju sve koji ne žele da osete slast islama?

Ovde ne izimam u obzir Djavolove sluge
koji bi najradije uništili i zabranili sve vere.

A radi se na tome. Na svetskom nivou.
Nekoliko puta dodirnuta tema.
Planovi od 1871 pa nadalje....
Iluminati isplanirali sva tri svetska rata.
Za prva dva sve bilo po scenariju.


Obidjite link, pošto oni to ni ne kriju
http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
 
Poslednja izmena:
Ajd da obrazlozim kao tipa ove nase iz ljudskih prava tako neke kao kad e da pa evo da vas pitam jel ona Stasa Zajovic podrzava albance,jel ovde ateisti pomazu albansku bracu?DA

Sta se pravite ludi...

Albanci kao ameri ili neki drugi se NISTA ne pitaju ako mislis na politiku a ako je vera u pitanju onda su im isprali mozak pa razmisljaju onako kako glavesine misle.

Zato sam i rekao da je religiju neko nekad osmislio da bi moglo da se manipulise sirokim narodnim masama
 
Albanci kao ameri ili neki drugi se NISTA ne pitaju ako mislis na politiku a ako je vera u pitanju onda su im isprali mozak pa razmisljaju onako kako glavesine misle.

Zato sam i rekao da je religiju neko nekad osmislio da bi moglo da se manipulise sirokim narodnim masama

To bi isto mogao reci i za vlast,za cokoladne bombonice,za hranu,za sve zivo,dakle to ne moze biti odgovor.
 
Мени та гамад нису браћа и желим им све најгоре.

hahaha,jel vidis sad o cemu pricam?Inace zanima me jel ti prethodni nick bio Neca Smeker?:lol:

- - - - - - - - - -

Ma nisu ni meni braca, nisam se dobro izrazio ali nemam nista protiv ni jednog pojedinca bilo koje nacije

Eto zato je potrebna veronauka,danasnji tj moderni covek je jako sludjen.
 
Evo gledam negde na zapadu na demonstracijama koje su organizovali radikalni islamisti pridruzuju im se retardirani ateisti,i to oni radikalni.

Zatim u Italiji ISIL predlaze da se ujedine oni sa levicom?

Iduci dalje,mozemo posmatrati da je ISIL formiran od strane amerike,slicno kao sto su i ateisti.

Meni ta njihova borba deluje u jednom pravcu posto su to bogoboracke organizacije!

Sta vi mislite?I da li treba zabraniti ateizam kao dogmu koja zeli da ponisti sva ljudska prava?

Ateisti osnovani od Amerike ? Jel ti znaš da u americi ateista ne može postati član Kongresa ?
Ateizam ti je dogma a popovska lupetanja nauka ?
 

Back
Top