Peking: Amerika je rasistička zemlja koja ponižava žene i decu

_niemand_

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.614
samo iskreno:
Peking: Amerika je rasistička zemlja koja ponižava žene i decu

http://www.krstarica.com/vesti/svet/peking-amerika-je-rasisticka-zemlja-koja-ponizava-zene-i-decu/

Reagujući na izveštaj američkog Stejt dipartmenta o ljudskim pravima u svetu Kina je optužila SAD da su zemlja u kojoj je „institucionalizovana rasna diskriminacija“ i ugrožena prava žena i dece.

Kina optužuje SAD za rasnu diskriminaciju u snagama reda i pravosuđu, a posebno navodi slučajeve kada su beli policajci ubili crnce, na primer u Fergusonu u državi Misuri.

Veliki problem SAD jeste velika količina oružja i česti slučajevi nasilnih zločina, navodi se u kineskom godišnjem izveštaju, uz ocenu da Amerika nije uspela da zaustavi oružano nasilje i obračune bandi koji dostižu vrhunac širom zemlje.

U kineskom izvještaju o ljudskim pravima kritikuje se učestalost porodičnog nasilja nad ženama i decom u SAD. Kina upozorava da je žena u SAD prosečno plaćena gotovo 30 odsto manje od muškarca, odnosno, da na svaki dolar koji zaradi muškarac – žena dobije tek 77 centi.

Američko ministarstvo spoljnih poslova u četvrtak je u godišnjem izvještaju navelo da su represije protiv aktivista, pripadnika etničkih manjina i advokata koji brane ljudska prava – svakodnevna pojava u Kini.

Gospodo forumasi, samo iskreno, molim! :aha2:

_niemand_
 
rebel-flag.jpg
 
Nadaju se da će zaraditi platu 10 iljade dolara dovoljno i neki apartman u nju jorku a da neće morati da žive u prikolici pored hili bili Bena koji se drogira krokodilom i ima sačmaru. Američki san.

Očito, ali za to moraš i nešto raditi, a ne odmah u kampericu i krenuti s krokodilom.
Bolje je raditi i rokati bjelicu.
 
zasto i ti ne ode?nego osta u sirotinjskoj croaciji?

Meni je tu sasvim dobro, imam sve što poželim i nisam materijalno gramziv.
Imam stan, auto, vikendicu i mali kajić za otić na otoke - ne samo da mi ne treba više nego i ne želim više.
I još si mogu udovoljiti svaki mali hir.

Mene USA zanima isključivo turistički, a Kina čak ni toliko.
 
Кинези нису ништа ново рекли. Само су рекли оно што су требали да кажу још пре 200 година. Сада кад су се фашизам и нацизам разбуктали по целој Америци и ЕУ то треба гасити.
Док западњаци нису дирали њих правили су се и глуви и слепи и неми. А сада кад су дошли на ред и они одједном су прогледали ..... само није никад касно.

Напокон је дошло време да се САД претвори у црну рупу !

Americki san je zavrsen.jpg
 
Grozno, samo ne znam zašto svi idu živjeti u grandioznu USA a ne u sirotinjsku Kinu.


Gumi,


Imas pogresene informacije.
Kina ne treba fizicku radnu snagu i u Kinu ide najbolji u struci.
Tako da mozes da vidis dosta vrhunskih inzinjera iz raznih djelova svijeta u Kini.
Veoma cesto zovu i najbolje studene da dodju u Kinu kao razmjena i da ostanu raditi.
Moj prijatelj radi u Kini vec nekolkio godina.
U Ameriku idu svi i skolovani a najvise oni bez ikakvog zanata. Kako bi Amerika a pogovotovo Florida, Kalifornija i druge drzave uSA zivjele bez prejefine radne snage iz Meksika. Normalna plata za gradjevinskog radnika na Floridi je 5$ a Meksikanci su sretni da rade i nesto zarade i posalju neso $ porodici u Meksiko.
 
To su sigurno novi imigranti u meriku koji cekaju u redu kljuceve vile na Beverli Hillsu, stana na Menhetnu, novog Shelbija GT500, i karticu banke sa racunom od milijun $ da imaju para za pocetak dok ne dobiju posao menadzera u nekoj firmi. z:D

Novi novi... nećeš verovati na početku reda Klempo lično služi `ranu napaćenom narodu dok čekaju merički san. :aha2:

425107_barak-ap1_f.jpg
 

Back
Top