ДОДИК: Србијом и Српском неће управљати западни амбасадори!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
ДОДИК: Србијом и Српском неће управљати западни амбасадори!
Председник Републике Српске Милорад Додик изјавио је да амбасадори покушавају да буду управитељи сваке земље на Балкану
Танјуг 28. 06. 2015.

27638_dodik_f.jpg
tanjug




НЕ ДА НА СРПСКУ Милорад Додик

Додик каже да намерава да разговара са амбасадором Велике Британије о предложеној резолуцији о Сребреници "која је покушај писања историје заснованом на нетачним чињеницама".

- Велика Британија то подржава - рекао је Додик у интервјуу Политици.

- Намеравам веома оштро да разговарам с представницима њихове амбасаде, ако будем имао прилику. Ја га нећу молити, ако хоће да разговарамо, разговараћемо, овде на Балкану амбасадори покушавају да се мешају у унутрашње ствари сваке земље и да буду њихови управитељи - оценио је Додик.

Према његовим речима, британски и други западни амбасадори покушавају да управљају Босном и Херцеговином, а ако у томе не успевају онда криве локалне политичаре.

Председник Српске је нагласио да је спреман на сваку врсту конструктивног разговора, али да њиме управљају само његови политички ставови, који су верификовани на изборима.

- Амбасадори су претерано активни на унутрашњем плану и сматрам да не могу они да управљају земљом. У БиХ је протекторат и нови систем владања непознат у свету, који се назива амбасадорократија. Амбасадори неколико западних земаља налазе се петком и онда одлучују шта треба да се ради у БиХ - каже Додик.

На питање да ли ће ове године отићи у Сребреницу, Додик је рекао да је већ био тамо и да се поклонио страдалима, да му је жао свих жртава било да су муслиманске или српске, али да не жели да буде "део фарсе која се покушава тамо продати".

Према његовим речима, то није место одавања поште и почасти жртвама, него место политиканства, политичке ујдурме и жеље да се сатанизује српски народ и да се квалификацијама о наводном геноциду Србима наметне колективна одговорност.

- Можете ускоро очекивати да се наметне како је српски народ колективно одговоран за геноцид над муслиманима, јер само колективитет може да направи такву врсту злочина а не појединац. Зато ми не можемо да уђемо у тај стереотип - истиче Додик.

Додик такође тврди да се манипулише бројем жртава у Сребреници и то од самог почетка.

- Данас кад одете на гробље у Поточарима нећете наћи више од 4.500 сахрањених, што говори о томе да је то била манипулација - поручује председник РС, а на питање шта је са осталима, наглашава да има и живих.

- Ми смо те податке проверавали, звали те људе по Шведској и они су се јављали на телефон -
закључио је председник Српске.

************************************************************
Од свих српских политичара ЈЕДИНО ЦЕНИМ ДОДИКА ------ кратак, јасан и убитачан - без фолирања...
 
Koliko me samo nervira ovaj Dodik, da vidite kako pred izbore obećava sve bre, kako će RS steći nezavisnost, kako je ovoj zemlja Srba, Bošnjake naziva muslimanima...Posle izbora, persira im, o referendumu ni reč, pa opet pola godine pred izbore krene da vrti opet istu priču....

Pa nije on Rambo :mrgreen:
 
Jednom će te vrednosti i doći na videlo. ''Vremena kada pametan ćuti, budala progovori, a fukara se obogati'', nisu večna ;)

Da bi te vrednosti došle na videlo , treba da se rasčisti u kući. To JEDINO u RS-u može da uradi Dodik i dok to radi treba ga podržavati. Razmišljaj glavom , a ne dupetom.
 
To pravilo, cini se, ne vazi na Balkanu. Posebno onaj deo o Vecnosti. :aha2:

_niemand_

Nisam ja rekao da će to biti na Balkanu :)

- - - - - - - - - -

Da bi te vrednosti došle na videlo , treba da se rasčisti u kući. To JEDINO u RS-u može da uradi Dodik i dok to radi treba ga podržavati. Razmišljaj glavom , a ne dupetom.

Razmišljam glavom, taj Dodik samo laprda u prazno. Ne kažem da ima neko bolji, već govorim o tome da je Dodik samo još jedno kerče na lancu Zapada.
 
Koliko me samo nervira ovaj Dodik, da vidite kako pred izbore obećava sve bre, kako će RS steći nezavisnost,
kako je ovoj zemlja Srba, Bošnjake naziva muslimanima...Posle izbora, persira im, o referendumu ni reč,
pa opet pola godine pred izbore krene da vrti opet istu priču....
E majstore, pokrij se ušima! NE POSTOJE nikakvi Bošnjaci! Postoje samo potomci islamizovanih, uglavnom Srba,
a smako loopetanje o "Bošnjaštvu" je politički projeka začet u vreme BENJAMINA KALAJA, austrougarskog
namesnika Bosne nakon aneksije. Arhivska gradja BEČKOG arhiva, umlatila bi te k'o zeca!
Zato loopetaš napamet i ninačemu utemeljeno! ;)
 
Koliko me samo nervira ovaj Dodik, da vidite kako pred izbore obećava sve bre, kako će RS steći nezavisnost, kako je ovoj zemlja Srba, Bošnjake naziva muslimanima...Posle izbora, persira im, o referendumu ni reč, pa opet pola godine pred izbore krene da vrti opet istu priču....

Политика је qрва. Друго, није рекао да ће одмах након избора у реализацију обећања. Браво за Доду, да је овај комуно-либерал-капиталистички олош код нас упола као он.
 
E majstore, pokrij se ušima! NE POSTOJE nikakvi Bošnjaci! Postoje samo potomci islamizovanih, uglavnom Srba,
a smako loopetanje o "Bošnjaštvu" je politički projeka začet u vreme BENJAMINA KALAJA, austrougarskog
namesnika Bosne nakon aneksije. Arhivska gradja BEČKOG arhiva, umlatila bi te k'o zeca!
Zato loopetaš napamet i ninačemu utemeljeno! ;)

Aleksandr, druže moj dragi, oko mnoga toga se slažemo. Istoriju me ne moraš učiti, znam ja i Kalaja i njegove projekte. Poenta je u tome što ih naziva muslimanima pre izbora, a posle izbora Bošnjacima. Znam i ja da su to islamizovani Srbi, za mene nikad neće ni biti Bošnjaci, ali tako ih svet naziva, Kalaj je uspeo u svom cilju donekle.

Evo ti i izjave dragog nam Dodika, pa vidi kako im se obraca: http://www.glassrpske.com/novosti/v...nu-istini-a-ne-samosazaljenju/lat/186865.html

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/11/Region/1487487/Dodik:+Bošnjaci+ne+prihvataju+RS.html

- - - - - - - - - -

Политика је qрва. Друго, није рекао да ће одмах након избора у реализацију обећања. Браво за Доду, да је овај комуно-либерал-капиталистички олош код нас упола као он.

Batice, prošlo je 4 godine, a promena nema. :) Asfaltira par puteva pred izbore, podeli stanove i vaučere za poplavljene. Pola ljudi još čeka na te vaučere :) On samo krije svoju politiku nacionalizmom. Vučić barem da na znanje da je sluga Zapada i znate na čemu ste. Naravno, ne izostaju silne predizborne kampanje, sa bilbordima, štandovima, šatorom sa muzikom i ručkom... A kasnije, država nema para ni za penzije... Ma idi bre..
 
Poslednja izmena:

Back
Top