Stvarnost ili fikcija
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Stvarnost ili fikcija

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Novi Beograd, centar modernapevacica.wordpress.com
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Stvarnost ili fikcija

Morala sam malo da razmislim, per nego sto sam pocela ovu temu, jer moram da priznam da me je bas iznenadila. Kao sto znate dobar deo zivota sam provela u inostranstvu. Tamo sam se skolovala, radila kao Pevacica, igracica cak sam uspela i manekenka da budem. I to uspesna. Ja sam, ipak, uvek ostala svoja i skromna. Cistog srca, nevina, cestita. Povremeno sam dolazila i u Srbiju. Nekada sam isla u skolu, jer je moja mama zelela da se upoznam sa srpskom kulturom. Tako sam ja upoznala moju najbolju drugaricu Dudu.
    Nas dve smo bile super. Ona je bila luda. Mama joj je kupovala skupe stvari, a tata je bio vozac kamiona. Nisam se muvala sa njim, jer mi se nije svidjao (ovo kazem da ne bi krenula prica o tome). Istina je da mi se svidjao njen ujak, ali njen ujak je bio obican plejboj, koji je samo nesto pricao o tome da sam ja jos klinka itd. To nije imalo veze sa zivotom, jker sam ja bila zrela za svoje godine. Niko nije bio tako zreo kao ja. Tako smo se Duda i ja druzile, ali sam ja posle otisla i nismo se toliko vidjale i cule. Ipak, ja sam o njoj saznavala preko njenog ujaka i mojih drugarica. Duda je upisala srednju skolu preko veze, posla je na fakultet, ali je lagala da daje godine redom i na kraju je rekla da se smuvala sa jednim deckom iz srednje skole, koji je doktor, ali se ispostavilo da je on sofer. Ona je radila kao cistacica, ali je to krila kao zmija noge. Ja sam pre neki dan nju srela i upoznala sam joj decu. Mnogo su ruzna, a ne lice na tog njenog decka, koji je kao doktor. Dakle, otkrila sma da laze.

Zasto ljudi lazu o svojim vezama? Zasto se predstavljaju drugacije nego sto jeste?
    Poslednji put ažurirao/la Stevcina zabica : 28.06.2015. u 13:25 Razlog: boja slova

Poznat
    Učlanjen
    03.05.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Stvarnost ili fikcija

valjda imaju potrebu

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6079

Citat Original postavio Vrela Cica Pogledaj poruku
    Morala sam malo da razmislim, per nego sto sam pocela ovu temu, jer moram da priznam da me je bas iznenadila. Kao sto znate dobar deo zivota sam provela u inostranstvu. Tamo sam se skolovala, radila kao Pevacica, igracica cak sam uspela i manekenka da budem. I to uspesna. Ja sam, ipak, uvek ostala svoja i skromna. Cistog srca, nevina, cestita. Povremeno sam dolazila i u Srbiju. Nekada sam isla u skolu, jer je moja mama zelela da se upoznam sa srpskom kulturom. Tako sam ja upoznala moju najbolju drugaricu Dudu.
    Nas dve smo bile super. Ona je bila luda. Mama joj je kupovala skupe stvari, a tata je bio vozac kamiona. Nisam se muvala sa njim, jer mi se nije svidjao (ovo kazem da ne bi krenula prica o tome). Istina je da mi se svidjao njen ujak, ali njen ujak je bio obican plejboj, koji je samo nesto pricao o tome da sam ja jos klinka itd. To nije imalo veze sa zivotom, jker sam ja bila zrela za svoje godine. Niko nije bio tako zreo kao ja. Tako smo se Duda i ja druzile, ali sam ja posle otisla i nismo se toliko vidjale i cule. Ipak, ja sam o njoj saznavala preko njenog ujaka i mojih drugarica. Duda je upisala srednju skolu preko veze, posla je na fakultet, ali je lagala da daje godine redom i na kraju je rekla da se smuvala sa jednim deckom iz srednje skole, koji je doktor, ali se ispostavilo da je on sofer. Ona je radila kao cistacica, ali je to krila kao zmija noge. Ja sam pre neki dan nju srela i upoznala sam joj decu. Mnogo su ruzna, a ne lice na tog njenog decka, koji je kao doktor. Dakle, otkrila sma da laze.

Zasto ljudi lazu o svojim vezama? Zasto se predstavljaju drugacije nego sto jeste?
    pa da bi dosli do pice
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2525

Uvek lazes da bi se domogao nekog cilja koji je daleko ako govoris istinu.

Meni se vec par meseci dopada jako jedna mala prodavacica koja je godiste moje cerke, pa moram da lazem da sam mnogo mladji nego sto jesam....
    "Napravi atomsku da bi te svi postovali" iz zbirke umotvorina "Tako je govorio Blajbi"

Poznat
    Učlanjen
    03.05.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio BLAJBI Pogledaj poruku
    Uvek lazes da bi se domogao nekog cilja koji je daleko ako govoris istinu.

Meni se vec par meseci dopada jako jedna mala prodavacica koja je godiste moje cerke, pa moram da lazem da sam mnogo mladji nego sto jesam....
    jesi dobio to sto si hteo

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2525

Citat Original postavio lija zambija Pogledaj poruku
    jesi dobio to sto si hteo
    Jos nisam.

Ali radim na tome.

Svaki dan sam sve blize.
    "Napravi atomsku da bi te svi postovali" iz zbirke umotvorina "Tako je govorio Blajbi"

Ističe se
    Učlanjen
    21.12.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

[B][COLOR="#40E0D0"]cak sam uspela i manekenka da budem]
    jesi kraljica

Poznat
    Učlanjen
    03.05.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio BLAJBI Pogledaj poruku
    Jos nisam.

Ali radim na tome.

Svaki dan sam sve blize.
    hajd, nek ti je sa srecom

Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2525

Citat Original postavio lija zambija Pogledaj poruku
    hajd, nek ti je sa srecom
    Sluzimo narodu !

Poznat
    Učlanjen
    03.05.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio OcitiMazohista Pogledaj poruku
    jesi kraljica

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    120

Citat Original postavio OcitiMazohista Pogledaj poruku
    jesi kraljica
    A bila sam i na televiziji.

@Tema: Ne mogu da verujem da neko moze taj svoj zivot da toliko sakrije i laze.
    Poslednji put ažurirao/la Stevcina zabica : 28.06.2015. u 13:25 Razlog: boja slova

Iskusan mizaca (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    403

Ako govoris istinu danas misle da si lud............Zato kao sto rece Blajbi mora se lagati da bi se doslo do cilja...........Onako dozirano ne previse,samo kad ti treba................Moj ujak je govorio da u zivotu moras biti SNALAZLJIV=ZNATI SLAGATI PONEKAD ILI PRECUTATI,dok se situacija ne izmijeni.................
    Ljudi su postali najgori psi,a psi najbolji ljudi !!!!!!

Ističe se N3M0N (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    45

Vole ljudi umisliti da je tako. Da su doktori a nisu, da su udani za doktora a nisu. Da im je život ravan onim američkim filmovima o životu u predgrađu.
    In TYLER DURDEN we trust!

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    120

Citat Original postavio mizaca Pogledaj poruku
    Ako govoris istinu danas misle da si lud............Zato kao sto rece Blajbi mora se lagati da bi se doslo do cilja...........Onako dozirano ne previse,samo kad ti treba................Moj ujak je govorio da u zivotu moras biti SNALAZLJIV=ZNATI SLAGATI PONEKAD ILI PRECUTATI,dok se situacija ne izmijeni.................
    Ja sam vec davno rekla: Ja govorim istinu, pa mi niko ne veruje, a sta bi bilo da lazem
    Poslednji put ažurirao/la Stevcina zabica : 28.06.2015. u 23:12

Iskusan
    Učlanjen
    19.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Ja sam vec davno rekla: Ja govorim istinu, pa mi niko ne veruje, a sta bi bilo da lazem.
    ...

Ko laze rastu mu usi...

I rep...

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2624

Ja sam vec davno rekla: Ja govorim istinu, pa mi niko ne veruje, a sta bi bilo da lazem
    i ubuduce pisi crnim slovima

http://forum.krstarica.com/showthread.php/597383-Bilo-bi-super-da-se-ovo-procita

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

1 šolja semenki budneve
    2 šolje vode
    2 glavice crnog luka
    Ovsene pahuljice
    so, biber, aleva paprika, ruzmarin…

Način pripreme:

Potrebno je prvo da sameljete semenke u blenderu (u kojem inače meljete orahe) u što sitniji prah, pa zatim dolite jednu šolju vode i nastavite sada zajedno da mutite u blenderu dok ne dobijete gušći sos. Zatim dodajte još jednu šolje vode i nastavite da mutite u blenderu, sve dok ne dobijete smesu gustine jogurta.
    Dobijenu smesu sipajte u manju šerpu u kojoj ćete nastavite ovo da kuvate, oko 5 minuta, na veoma laganoj vatri. Ovo kuvanje je potrebno zato što se ova smesa od bundeve i vode zgusne pa dobijete nešto slično kajgani.
    Luk iseckajte na sitno (možete i beli luk, ako volite) pa ga propržite u teflonskom tiganju i dodajte mu začine. Kada je luk gotov, dodajemo ga u šerpicu sa smesom od bundeve, pa na kraju svega toga dodajte i ovsene pahuljice – onoliko koliko je potrebno da se dobije masa kao što je mleveno meso, odnosno, da možete od te mase praviti pljeskavice.
    Pljeskavice pržite u teflonskom tiganju koji ste prethodno namazali sa malo ulja, dok ne porumene, sa obe strane.
    Servirajte pljeskavice uz svežu salatu, stavite ih u zemičku, dodajte im umak, izbor je vaš….

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    120

Citat Original postavio Gilko Bilboa Pogledaj poruku
    ...

Ko laze rastu mu usi...

I rep...
    JA nikad ne lazem. Uvek kazem isitinu i niko mi ne veruje. Onda im posle bude krivo.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio AlterEgona Pogledaj poruku
    1 šolja semenki budneve
    2 šolje vode
    2 glavice crnog luka
    Ovsene pahuljice
    so, biber, aleva paprika, ruzmarin…

Način pripreme:

Potrebno je prvo da sameljete semenke u blenderu (u kojem inače meljete orahe) u što sitniji prah, pa zatim dolite jednu šolju vode i nastavite sada zajedno da mutite u blenderu dok ne dobijete gušći sos. Zatim dodajte još jednu šolje vode i nastavite da mutite u blenderu, sve dok ne dobijete smesu gustine jogurta.
    Dobijenu smesu sipajte u manju šerpu u kojoj ćete nastavite ovo da kuvate, oko 5 minuta, na veoma laganoj vatri. Ovo kuvanje je potrebno zato što se ova smesa od bundeve i vode zgusne pa dobijete nešto slično kajgani.
    Luk iseckajte na sitno (možete i beli luk, ako volite) pa ga propržite u teflonskom tiganju i dodajte mu začine. Kada je luk gotov, dodajemo ga u šerpicu sa smesom od bundeve, pa na kraju svega toga dodajte i ovsene pahuljice – onoliko koliko je potrebno da se dobije masa kao što je mleveno meso, odnosno, da možete od te mase praviti pljeskavice.
    Pljeskavice pržite u teflonskom tiganju koji ste prethodno namazali sa malo ulja, dok ne porumene, sa obe strane.
    Servirajte pljeskavice uz svežu salatu, stavite ih u zemičku, dodajte im umak, izbor je vaš….
    AlterEgono, ti mislis da je to smesno sto si napisala? Pa, uopste nije. Mozda ces i ti naleteti na lazljivu drugaricu, a mozda je nekada neko tebe slagao, a mozda i ti lazems ljude. Reci svoje misljneje i nemoj da spamujes.

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2624

Cico, videla si post iznad koji sam ti napisala?

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stevcina zabica Pogledaj poruku
    Cico, videla si post iznad koji sam ti napisala?
    Jesam Matzo )))

- - - - - - - - - -

JA nikad ne lazem. Uvek kazem isitinu i niko mi ne veruje. Onda im posle bude krivo.

- - - - - - - - - -

AlterEgono, ti mislis da je to smesno sto si napisala? Pa, uopste nije. Mozda ces i ti naleteti na lazljivu drugaricu, a mozda je nekada neko tebe slagao, a mozda i ti lazems ljude. Reci svoje misljneje i nemoj da spamujes.
    možda...
    ...ali ja te volim <3

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2624

Jesam Matzo )))
    e super, odoh da turim kafu pa mozes da me ceskas dok je pijem

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    365

Rekoh na drugoj temi. sve zene je sramota da priznaju daim je neki majmun drkao po lobanji. a one to trpele jer ima siroka ramena i blistav osmeh. da drugarice popizde od muke.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    120

Jesam Matzo )))

- - - - - - - - - -

možda...
    ...ali ja te volim <3
    Ja postavljam ovde ozbiljnu temu ti mi pises o veganskim pleskavicama. To nema veze sa zivotom. Ako imas nesto pametno da kazes, reci, ovako nemoj da me zamjavas.
    Ja ne verujem do koje mere ljudi mogu da idu tako daleko kao Duda.
    Poslednji put ažurirao/la Stevcina zabica : 29.06.2015. u 14:38

Slične teme

1. Forumske emocije-fikcija ili stvarnost
    Autor fisherman1 u forumu Filozofija
    Odgovora: 998
    Poslednja poruka: 25.07.2013., 18:41
  2. Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 21.09.2009., 10:45
  3. Virtuelna stvarnost
    Autor wizard32 u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.07.2004., 17:38
  4. meta-tagovi...zabluda ili stvarnost????
    Autor macaktosa u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.07.2003., 14:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •