Da li su savremeni muškarci poprimili ženske osobine?

nije srce to bi samo neki da vide u njima pohotne curice:heart:

naučno istraživanje bre, piše u novine :heart:

- - - - - - - - - -

Sem lickanja I pickanja ovo sve ostalo unisex

znači ipak se ne pickaju muškarci?
da li ej vojvoda mišić zvocao ženi i vodio abrove?
ja se slažem s istraživanjem, sve neke svilene upoznajem u poslednje vreme...
 
Cini mi se da su mladji danas razmazeniji nego ikada. I momci i devojke. Pa su momci svileniji a zene jos pekmezastije. To je posledica titranja, staklenog zvona, voznje do skole da slucajno ne bi pesacili :roll:, takmicenje razvedenih roditelja ko ce dete materijalnim vise da privuce na svoju stranu, magareci ustupci u vidu placenih pismenih zadataka i bespotrebnih privatnih casova, neopravdano samopouzdanje koje se temelji na slavi roditelja i jos mnooogo toga...
Ali, ima i normalnih, stabilnih, realnih... koji se ne daju i ne padaju pod uticaje drugih i medija. Ima nade :)
 
YSL+Touche+clat+For+Men+Launch+PAgwylxJvw4l.jpg


Pa sta znam. Zivimo u vremenu gde se granice izmedju polova savijaju. A kako sam primetio kod nekih devojaka ne kidisu bas na macho muskarce koji sikljaju od testosterona.
Normalno, taj muskarac mora da ima neke muske karakteristike, da je privuce kao muskarac, ali i ne skodi da ima i nezniju stranu.

A i stvar ukusa je, neka zena ce voleti nalickanog metroseksualca, koji nema ni jednu jedinu dlaku na telu, dok ce druge nesto vise maljavo, sirovo, tj. "muski".
 
Cini mi se da su mladji danas razmazeniji nego ikada. I momci i devojke. Pa su momci svileniji a zene jos pekmezastije. To je posledica titranja, staklenog zvona, voznje do skole da slucajno ne bi pesacili :roll:, takmicenje razvedenih roditelja ko ce dete materijalnim vise da privuce na svoju stranu, magareci ustupci u vidu placenih pismenih zadataka i bespotrebnih privatnih casova, neopravdano samopouzdanje koje se temelji na slavi roditelja i jos mnooogo toga...
Ali, ima i normalnih, stabilnih, realnih... koji se ne daju i ne padaju pod uticaje drugih i medija. Ima nade :)

ima ima
samo me jos smak svijeta moze obradovati
 
tračarenje
odavanje tajni
likanje-pickanje-narcizam
zvocanje

... moderno društvo kao da je smekšalo i zauvek promenilo mačo tipa...

evo nedeljna temica pravo iz novina... pa?

:cmok:


O kako da ne, zahvajujem na pitanje...

Sledeća TV emisija o GMO hrani gde će se suočavati plaćeni vatreni promoteri za novitetima i podmićeni koji će izbegavati neprijatna pitanja a predstavljaju kontra stranu, lepo ću udjem u emisiju da pozdravim voditeljku, kameru i naučni gosti
i da kažem sledeće:
"pošto je GMO hrana jako nov proizvod i mi smo prva generacija na koju se ispituje, ja zaista ne ulazim dal ćemo imamo unuke ili će krepamo od kancera ja bih izneo činjenicu da su počele da mi rastu sise čime sam uštedeo na ženidbi. Moj zaključak je da je sa GMO hranom život jeftiniji i lepši."
 
tračarenje
odavanje tajni
likanje-pickanje-narcizam
zvocanje

... moderno društvo kao da je smekšalo i zauvek promenilo mačo tipa...

evo nedeljna temica pravo iz novina... pa?

:cmok:

Stereotipi o maco tipu germansko-nordijskom poglavici koji probleme resava misicima, pesnicama ili najcesce velikim macevima.

Na primer Stari Rimljani, muskarci, vlastodrsci su ti bili majstori svakojakih spletki, a bili su vladari tadasnjeg sveta, a ne poglavice sa macevima.
 

Back
Top