Mozda je glupo pitanje u vezi Mozzile:

valentina123

Obećava
Poruka
59
Da li neko zna kako da podesim na Mozzili da mi prikazuje onoliko foldera koliko imam, kad hocu da stavim neku stranicu u folder? Imam 6 foldera, a kad hocu da stavim neku stranicu u folder, Mozzila mi pokazuje samo 4 foldera, pa ne mogu da sacuvam stranicu na onaj folder koji nije prikazan.
Pokusavala am da nadjem na internetu odgovor, ali oni samo savetuju da se uradi "restore" preko "show all bookmarks", ali kad sam to uradla, vratilo mi se sve sto sam prethodno uredno stavljala u foldere, tako da sam morala sve ispocetka.
Da li neko zna neki jednostavan put?
 
А да пробаш да нађеш жељени фолдер преко опције „избор“
1. радни простор_008.jpg
 
Hvala na odgovorima, ali izgleda da sam lose postavila pitanje. Mene interesuje kako da stavim neku stranicu u Bookmarks-folder, koji sam formirala pre. Bookmarks mi nekad pokazuje 4 foldera, a ja sam fomirala 6 ili 7. Isto i kad pritisnem na Choise, isto daje samo 4. Sad sam sve izbrisala i ponovo formirala nove foldere, i za sad mi prikazuje sve (5) , ali se bojim da ce se opet vratiti da mi pokazuje samo 4. Vidim da dosta ljudi pitaju isto na nternetu, ali nema pravog odgovora...

Odgovorite sa citatom Odgovorite sa citatom
 
shvatila sam sta pitas i odgovor je koji sam ti rekla
ja taj problem nemam, ali imam najnoviju mozilu skinutu, a ti proveri koja ti je
dok sam imala staru svasta na njoj nije htelo da radi, pa mozda je to i kod tebe problem
skini najnoviju

ili predji na hrome kod njega su i stare verzije izbacivale sve foldere i odmah obelzis gde ces
 
Hvala na odgovorima, ali izgleda da sam lose postavila pitanje. Mene interesuje kako da stavim neku stranicu u Bookmarks-folder, koji sam formirala pre. Bookmarks mi nekad pokazuje 4 foldera, a ja sam fomirala 6 ili 7. Isto i kad pritisnem na Choise, isto daje samo 4. Sad sam sve izbrisala i ponovo formirala nove foldere, i za sad mi prikazuje sve (5) , ali se bojim da ce se opet vratiti da mi pokazuje samo 4. Vidim da dosta ljudi pitaju isto na nternetu, ali nema pravog odgovora...

Заиста не видим где је проблем уколико ти сама ниси негде обрисала или преместила те фолдере, Забелешке (bookmars) које имам у оквиру Фирефокса (Iceweasel- код мене на Дебиану) су исте већ годинама а мењао сам разне линукс дистрибуције...

Другим речима уколико ти сама непажњом не преместиш/обришеш неки фолдер у забелешкама, тешко да ће се он сам од себе изгубити
 

Back
Top