Митрополит Амфилохије одликовао Шешеља!

Poruka
19.903
Амфилохије одликовао Војислава Шешеља 25.јуна 2105.г.
Практично, Митролополит јасно показује правосалвним Србима кога треба да подрже и кога на власт да доведу. Свакако то нису Вучићи, Николићи, Дачићи и остали безбожни гмазови.

Подржавам потез Митрополита и радујем се његовој подршци српском патриотизму и Српској радикалној странци.

 
Ccc,pa da Gavrilo je na indirektan nacin optuzio ovog Amfilohija jer je papoljubac i zastupnik ekumenizma u SPC.Olos.

Isto i Seselj o njemu je lepo rekao Momcilo Djujic ko je i sta je.Dakle sto je nekome potrebno stalno isticati Seseljev patriotizam koji on u stvari nema?

Sta je on tako ucinio za Srbiju,osim sto je prdekao i par puta odbrusio Karli,jaka stvar,pa po tome su skoro svi forumasi zasluzili po orden.:roll:
 
Амфилохије одликовао Војислава Шешеља 25.јуна 2105.г.
Практично, Митролополит јасно показује правосалвним Србима кога треба да подрже и кога на власт да доведу. Свакако то нису Вучићи, Николићи, Дачићи и остали безбожни гмазови.

Подржавам потез Митрополита и радујем се његовој подршци српском патриотизму и Српској радикалној странци.

Podržavaš li i kada prima telefonom narudžbine iz američke ambasade - Kog vladiku smeniti?
 
Pa sta Ratko Mladic je jedini koji je po meni zasluzio odlikovanje,jer se on casno borio na ratistu a ne ovu protuvu Seselja.Jednom ce vam biti jasno kakav je on izdajnik.
Ја увек говорим да је "издајник" претешка реч, која се исувише често употребљава, па се излиже од те олаке употребе...

Али, исто тако, све време указујем да је Шешељева политичка улога у Србији у суштини - противсрпска...
 
Ne bih da gledam video klip. Mogu reći da je Amfilohije jedan častan Srbin koji veruje i služi Bogu. Jedan od retkih koji smeju da brane Srbe i srpstvo u Crnoj Gori.

Ja sam više puta rekao da se politka na državnom nivou ne sme voditi Božijom već zemaljskom logikom, u kojoj smo mi sitna riba i moramo da saradjujemo i da se dogovaramo sa jačima od sebe. Naravno nesmemo se ni skroz odreći nečega što je Božija pravda i što su naši nacionalni interesi. Naprotiv trebamo težiti da što više tih nacionalnih interesa budu opšte priznati i prepoznati.
 
Постоје људи међу нама Србима због којих још увек верујем да Бог на нас пази и гледа. Један од њих је Војислав Шешељ. Каква је била његова улога, то ће рећи историја. Оно због чега је заслужио ово одликовање, јесте његова слободарска мисао и слободарски дух, којима је кроз тешка тамничка врата Србима враћао наду у Слободу, у тренуцима кад је узидавана последња цигла зида којим су намерили живе да нас зазидају. Његова реч је као пуцањ Синђелића разваљивала све препреке које су покушали да подигну међу Србима. Зато је његово дело бесмртно, а његове груди достојне златног лика Светог Петра Другог Петровића Његоша.
 
Постоје људи међу нама Србима због којих још увек верујем да Бог на нас пази и гледа. Један од њих је Војислав Шешељ. Каква је била његова улога, то ће рећи историја. Оно због чега је заслужио ово одликовање, јесте његова слободарска мисао и слободарски дух, којима је кроз тешка тамничка врата Србима враћао наду у Слободу, у тренуцима кад је узидавана последња цигла зида којим су намерили живе да нас зазидају. Његова реч је као пуцањ Синђелића разваљивала све препреке које су покушали да подигну међу Србима. Зато је његово дело бесмртно, а његове груди достојне златног лика Светог Петра Другог Петровића Његоша.

Ja se bojim da je on na kraju posustao i prodao se.

A jos vise se bojim da su neki ljudi bili u pravu kada su mi, cak i na ovom forumu, ukazivali ne opasnost od toga da je on zapravo sve vreme strani agent.

Ne znam... Mozda je gonjen silom prilika, ali ja sam operisan od slepog verovanja i poverenja.
 
Ja se bojim da je on na kraju posustao i prodao se.

A jos vise se bojim da su neki ljudi bili u pravu kada su mi, cak i na ovom forumu, ukazivali ne opasnost od toga da je on zapravo sve vreme strani agent.

Ne znam... Mozda je gonjen silom prilika, ali ja sam operisan od slepog verovanja i poverenja.

Говорим објективно какав је он утисак до сада остављао. Да ли је сад на крају посустао и предао се? Мени не изгледа тако. Ако можда и јесте, мислим да му то нико неће замерити, јер сви ћемо ми једном предати меч. Што се тиче тих прича о њему као страном агенту, у то не верујем, а кад би то и било тачно та страна сила би била нека фантастична Србија.
 
Svojim dobrovoljnim odlaskom u Hag i naročito odbranom učinio je više za dostojanstvo srpskog naroda nego sve demokrate od Miloševića pa do danas.
Bravo za Amfilohija.

Osim što je dostojanstven, Šešelj je i duhovit.


- - - - - - - - - -

Nije ga sigurno odlikovao jer podržava njegovu politiku, već jer je Šešelj to nečim zaslužio !

Tak će i Stepinac postati svecem zato jer je to zaslužio, a ne zato jer papa Njofra podržava NDH - pa vam to nikako nije za pravo.

Zakaj.
 
lepa vest

Pomozi Boze da se Srbi sloze, oboze i umnoze!

:ok:

@tema

Cenim Amfilohija, a koga ce da odlikuje njegova je i manje vazna stvar.

Ја увек говорим да је "издајник" претешка реч, која се исувише често употребљава, па се излиже од те олаке употребе...

Али, исто тако, све време указујем да је Шешељева политичка улога у Србији у суштини - противсрпска...

Nije toliko po sustini koliko po rezultatima. I ne samo njegova. Ali ako je za utehu, on nikada nije bio bas na vlasti.
 
Poslednja izmena:
Cenim Amfilohija, a koga ce da odlikuje njegova je i manje vazna stvar.
.

To tako ne može biti - i to nije njegova privatna stvar.
Zato to i jest tema na forumu.
Naravno da je odlikovanje koje dodijeljuje Amfilohije stvar od javnog interesa, a u ovom slučaju i politička poruka.

Ali i sama znaš da to nije njegova privatna stvar, jel tako?
 
To tako ne može biti - i to nije njegova privatna stvar.
Zato to i jest tema na forumu.
Naravno da je odlikovanje koje dodijeljuje Amfilohije stvar od javnog interesa, a u ovom slučaju i politička poruka.

Ali i sama znaš da to nije njegova privatna stvar, jel tako?

Ono sto uradi Amfilohije, imam poverenja u njega da je ispravno na ovaj ili onaj nacin, i ne zelim da tumacim njegove poteze.
 

Back
Top