Тунис, терористички напад у Сусу, за сада 27 мртвих

pa sto idu na letovanje u tunis...sami pali, sami se ubili...uz malu pomoc terorista.

\Zato sto je dobra usluga a niska cena.

Ali je problem sto je tamo dominantna zlikovacka religija Islam

Zato ocekujem da ce turizam u Tunisu nakon ovoga da propadne ko Hrvatska posle ulaska u EU

Izgleda da su najveci broj pobijenih Englezi.

Za sada 19 mrtvih

http://www.telegraph.co.uk/news/wor...ing-in-front-of-tourist-beach-hotel-live.html

Pokokali su ljude na sred plaze
 
Ово може да буде веома опасно јер много наших људи летује у Тунису.

- - - - - - - - - -

Мете напада су Хотел Белви и Ројал Кенц хотел

Сулудо је ићи међу муџосе. Каква црна љетовања.
 
Ni ja. Razumem da posete te zemlje ali da odu na letovanje. Sta to ima Egipat i Tunis a ne Grcka na primer???

toplije more i jeftinije aranzmane . I to dosta jeftinije nego bilo gde u Evropi

A sa druge strane imaju opasnost od islamsistickih napada

Stim sto je ta opasnost u Egiptu manja, osim ako ne ides u Luksor, jer su letovalista izolovana sa malim brojem stanovnika, i teroristi treba da predju jedno 100 policijsko vojnih punktova da na primer dodju do Hurgade ili Sarm El Seika
 
Poslednja izmena od moderatora:
12 mrtvih u napadu ISIL islamista na siitsku dzamiju u Kuvajtu

Slatkoca islama udara sirom sveta

Nema dana da otvoris novine da ne procitas da su muslimani nekom ucinili negde zlo

- - - - - - - - - -

27 mrtvih do sada u napadu u Tunisu. Tačna lokacija napada je Port el Kantaoui, turističko predgrađe Soussea, tj hotel Imperial Merhaba, te hoteli Kanz i Bellevue. Napadači su prema nekim informacijama bili naoružani automatskim naouružanjem i sa čamcima stigli na plažu, te otvorili vatru na turiste na plaži. Najmanje jedan napadač je ubijen.

Tunisu je turizam jako bitna grana privrede, ali mislim da se mogu lagano pozdraviti sa njim nakon Bardoa i ovoga sada.
 
meni se cini da je ovo americko maslo nesto nam gadno spremaju:sad2:

I meni se cini!
"Pokorise" Afganistan, Irak, Libiju...a ne mogu naoruzane gerilce jednog pokreta!
Isturise Kurde, (vjerojatno uz obecanje neke drzavnosti), da ih opet izdaju kao i u iracko-iranskom ratu, uznemirise sada i Magreb, pa kad krenu nove rijeke izbjeglica prema Evropi, "morati" ce se traziti njihova pomoc, jer, eto, sa jedne strane Rusi, sa druge muslimani, treba obraniti "trvdjavu demokratije"!
 
Амбасадор Србије у Тунису Никола Лукић рекао је за РТС да за сада нема потврда да међу настрадалим туристима има српских држављана.

"На основу информација којима располажемо немамо података да је међу страдалима било наших држављана. Држављана Србије има на летовању на том простору, али немамо конкретне податке да је било страдалих међу њима", навео је амбасадор.
 
Ово може да буде веома опасно јер много наших људи летује у Тунису.

- - - - - - - - - -

Мете напада су Хотел Белви и Ројал Кенц хотел

A, kad im Vučić savetuje da letuju na Tari i Zlatiboru, mnogi se sprdaju !
Eto ti dokaza.
Platiš da pogineš....!
 

Back
Top