Crna rupa

"Tvoja tema Crna rupa, da li je u smislu nesto mi se negativno desilo I na to me podseca neka konkretna pesma, pa tamo treba da plusnem tu pesmu, kako bih simbolicki zakopala tu negativnost u crnu rupu, ili sam ja totalno prolupala filozofijom muzike, pa mi smisao tvoje teme progutala ta tvoja crna rupa?
Ili si mozda nekome ostavio konkretnu poruku, tipa ubiti pticu rugalicu? Ako je taj privatni kod, onda da zaboravim sebespasavanje. "
Odgovor :
Shta god ti padne na pamet
a nemash gde da izruchish.:) :bye:


- - - - - - - - - -

Nekome :heart2: dokle se ne vratim,a vecheras cu.
Uzivaj :cmok:


 
P.S.Retko kada zurim neshto,negde,pogotovo na posao.Al jutros jesam - bash,pa da ti sada natenane objasnim.Tebi ne mora da bude slichna motivacija,a meni jeste :
Ovu temu sam otvorio zbog one moje azdaje,shto se vishe gazimo nego mazimo,ko da nas isti otac sklepo,taki smo ti mi.Poshto sam pametniji tj.brzi,okrenem se i odem,chisto da njena ne bude poslednja.
Ovakve rupe mi koriste za ono shto ona netje da chuje a ja ne mogu da ne izreknem. ;)Sigurno iz inata ne svratja ovde,a ako i sluchajno zaluta,sat cu se presvucem.
P.S.S. I slobodno moz da mi se nabacujesh.


 
E,ovo sam hteo da okachim pre vishe od god. dana,da bih smirio neku sutuaciju.
Ali,morao sam u Hah,dobrovoljno naravno.
Aaaaa ,nemam veze sa poznatim sudom,niti sa poznatim D.r.
Ja sam M.r.
:mrgreen:


Mozda je i bolje shto nisam,sada se pitam da li bi bile ochekivane reakcije ...:lol:
 

Back
Top