Austrijanci od danas do 1. jula potpisuju peticiju za izlazak iz EU!

Ti, koji u životu nisi bio zapadnije od Rume, znaš kako je u EU? :lol:

Da si isao u skolu (a izgleda nisi) znao bi da danas svako u Srbiji je bio na zapadu Evrope, pa makar samo preko ekskurzije

Nisam ziveo na zapadu, ali sam za razliku od tebe dosta putovao po tim zemljama, tako da ti stereotipi "nije isao van svog sela" izgleda za tebe vaze, za mene sigurno ne...
 
Samo raspad EU vodi Evropu ka blagostanju

Ono sto na papiru izgleda kao "udruzivanje drzava, brisanje granica bla bla" u praksi se pokazuje kao zapravo - ropstvo
Ne, nego bezvredne osobe strahuju od svoje prave vrednosti na otvorenom.

Zato pokušavaju da naprave ćumez, a to su izolovane zajednice.

U njima će pričati o drekavcima i kemtrejlsu.
 
Ne, nego bezvredne osobe strahuju od svoje prave vrednosti na otvorenom.

Zato pokušavaju da naprave ćumez, a to su izolovane zajednice.

U njima će pričati o drekavcima i kemtrejlsu.

Bolje pricati o drekavcima, makar je zanimljivo, nego pricati bajke o boljem zivotu u EU pa se posle uveriti da to zapravo i jesu - samo bajke
 
Da ali, s obzirom da se u EU zaista bolje živi nego u Belorusiji, SRJ i Donbasu, onda te činjenice treba istaći, a ne kriti kao što vi radite.

Vidim Bugari, Hrvati, Rumuni, sve te drzave slicne nama se ubise koliko posla imaju njihovi gradjani, kakve ogromne plate i penzije :D

Bugari su toliko jadni da njihove drzavljanke dolaze u Beograd da dzepare, pametnom dovoljno

Inace poruka za glupe (citaj tebe) - nisu Nemacka, Austrija, Holandija itd razvijene zemlje zato sto su clanice EU, vec su takve i usle u EU

A najbogatija zemlja Evrope nije clan EU, pogodi koja - Norveska, i njima ne pada na pamet da se pridruze
 
Plate u Jugoslaviji su otprilike 360 evra, u Hrvatskoj 700, u Sloveniji 1000.

Nije slučajno što je upravo obratnim redosledom krenula njihova EU integracija.

Kad je sve tako bajno zasto ce iz hrvatske otici 30.000 mladih samo ove godine ? Zasto im je nezaposlenost 20%, zasto su jedna od najbednijih drzava u Evropi ?

To su samo bajke za ne bas pametne - kao sto si ti

E da, pod Slobom se u Srbiji zivelo tri puta bolje nego sad pod EU integracijama, kako to objasnjavas :D

Fabrike su radile, banke su bile domace, dinar je bio jak...a sada jad i beda, vazno da mi idemo u EU :super:
 

Back
Top