Haos u Francuskoj, Pariz gori zbog sukoba taksista i policije zbog Uber aplikacije

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.094
‘Safer in Baghdad’: Courtney Love caught in anti-Uber mayhem, cars set ablaze in Paris

uber-taxi-protest-paris.si.jpg


Riot police have deployed tear gas during a Paris protest against the Uber taxi app. Taxi drivers have burned tires and blocked roads in the French capital, citing unfair competition. One driver was taken to hospital after being run over.

There were reports of groups of taxi drivers “hunting down” suspected Uber drivers at Charles de Gaulle and Roissy Airports, the Independent reported. Limousines allegedly operating for Uber were overturned at Charles de Gaulle and Porte Maillot, on the outskirts of the French capital.


Inace ko ne zna Uber je aplikacija koja omogucava korisnicima da koriste usluge obicnih vozaca amatera tj da se voze jednako kao taksijem od tacke A do tacke B za mnogo manje novca.

Zbog toga protestvuju pariski taksisti i ruse pola grada...

PARIZ KAO BAGDAD!
 
Poslednja izmena:
Ljudi pokušavaju jalovo zaustaviti razvoj, ni prvi ni zadnji put. Taksiste ako ne dokusuri uber, glave će im doći automobili samovozeći. Taksiji propadaju ko floppy diskete

Ma jasno Brozek...ali tako primitivni metodi prosvjeda protivu ekonomskih pitanja...

Pa ono u Frankfurtu pre neki mesec...

Užasna neciviliziranost...:zcepanje:

- - - - - - - - - -

Pogledaj ti šta se dešava sa Borisom Nemcovom.

U poređenju s tim je Prosvjed dosta naivna stvar.

Zašto da gledam?

Šta rade zaostali Azijati me ne zanima mene.

Ja sam europskim vrednostima okrenut, i tu tražim svoj uzor i spas...:zcepanje:
 
‘Safer in Baghdad’: Courtney Love caught in anti-Uber mayhem, cars set ablaze in Paris

uber-taxi-protest-paris.si.jpg


Riot police have deployed tear gas during a Paris protest against the Uber taxi app. Taxi drivers have burned tires and blocked roads in the French capital, citing unfair competition. One driver was taken to hospital after being run over.

There were reports of groups of taxi drivers “hunting down” suspected Uber drivers at Charles de Gaulle and Roissy Airports, the Independent reported. Limousines allegedly operating for Uber were overturned at Charles de Gaulle and Porte Maillot, on the outskirts of the French capital.


Inace ko ne zna Uber je aplikacija koja omogucava korisnicima da koriste usluge obicnih vozaca amatera tj da se voze jednako kao taksijem od tacke A do tacke B za mnogo manje novca.

Zbog toga protestvuju pariski taksisti i ruse pola grada...

PARIZ KAO BAGDAD!

Ne samo u Parizu,
u svim malo vecim gradovima su veliki nemiri.
Izgleda da ce u buducnost biti gore nego 2005 u Franzuskoj

MJK
 
Ne samo u Parizu,
u svim malo vecim gradovima su veliki nemiri.
Izgleda da ce u buducnost biti gore nego 2005 u Franzuskoj

Bratan, ako snem da primetim... Ti zelis jako lose EU. A zasto? Zato sto si se licno i prilicno zaiebao, i otisao/odselio u Brazil??? :mrgreen:

Nemoj da preslikavas svoje mentalne probleme na EU, da izvrces teze... Svoje mortalne strahove na nas EU rupljane, jer JA licno znam sta te mori/muci. Mozes li da prestanes da budes negativan u vezi EU?

Tvoj zivotni promasaj je SAMO tvoj promasaj... Ne opravdavaj ga necim, sto nema veze sa tvojom licnom situacijom... I nemoj da se tesis zeleci zlo drugima... Kapish? :smeker:

_niemand_
 
Bratan, ako snem da primetim... Ti zelis jako lose EU. A zasto? Zato sto si se licno i prilicno zaiebao, i otisao/odselio u Brazil??? :mrgreen:
Nemoj da preslikavas svoje mentalne probleme na EU, da izvrces teze... Svoje mortalne strahove na nas EU rupljane, jer JA licno znam sta te mori/muci. Mozes li da prestanes da budes negativan u vezi EU?
Tvoj zivotni promasaj je SAMO tvoj promasaj... Ne opravdavaj ga necim, sto nema veze sa tvojom licnom situacijom... I nemoj da se tesis zeleci zlo drugima... Kapish? :smeker:
_niemand_

Naravno da ne smes Kreso, Muja je ljut na EU, nema razoga da bude srecan kao ti, a zbog velikog broja autobusa iz Zagreba i ogromnog iseljavanja. On je skoncentrisan na Federaciju BiH :D
 
Poslednja izmena:
Bratan, ako snem da primetim... Ti zelis jako lose EU. A zasto? Zato sto si se licno i prilicno zaiebao, i otisao/odselio u Brazil??? :mrgreen:

Nemoj da preslikavas svoje mentalne probleme na EU, da izvrces teze... Svoje mortalne strahove na nas EU rupljane, jer JA licno znam sta te mori/muci. Mozes li da prestanes da budes negativan u vezi EU?

Tvoj zivotni promasaj je SAMO tvoj promasaj... Ne opravdavaj ga necim, sto nema veze sa tvojom licnom situacijom... I nemoj da se tesis zeleci zlo drugima... Kapish? :smeker:

_niemand_

@ niemand

Meni odlicno ide, ja se nadam i tebi.
Tvoj "fini" zapad se raspada, jeli ti mozda zao, meni nije :per:

@ bolna prostata

Njemci su mislili da mogu zavladati sa EU, da mogu biti super sila, nema o tog nista, stati ce im se na vrat.
Ovaj put im se i mora vrat slomiti.
Ja sigurno nisam "Mujo" i ne zivim BIH, neznam jeli si ti Rus.
Jeli tebi zao sto se EU raspada?
Ako si Rus mislim da ce Rusi to izkoristiti i imaju pravo, da su Rusi 1945 bolje radili, onda nebi bilo puno toga sto je sada.

MJK
 
Poslednja izmena:

Back
Top