Геноциди на Србима

Poruka
3.183
Да ли је икад ко одговарао на геноцид на Србима почев од 1914 па све до данас? Гдје су Срби из Сарајева,Приштине,Книна итд? И да ли ће икад ико од Српски политичара ово питати ``пријатеље`` из Брисела,Лондона и Вашингнота? Или то треба да ради Мари Ле Пен и њена странка и Русија?
 
Да ли је икад ко одговарао на геноцид на Србима почев од 1914 па све до данас? Гдје су Срби из Сарајева,Приштине,Книна итд? И да ли ће икад ико од Српски политичара ово питати ``пријатеље`` из Брисела,Лондона и Вашингнота? Или то треба да ради Мари Ле Пен и њена странка и Русија?

Наравно да НЕЋЕ ПИТАТИ, ПРАВИЋЕ СЕ БЛЕСАВИ, КЛАЊАЋЕ СЕ ТУЂИМ ЖРТВАМА јер у питању су плаћеници служби ЦИА-е, МИ6 и БНД
 
Да ли је икад ко одговарао на геноцид на Србима почев од 1914 па све до данас? Гдје су Срби из Сарајева,Приштине,Книна итд? И да ли ће икад ико од Српски политичара ово питати ``пријатеље`` из Брисела,Лондона и Вашингнота? Или то треба да ради Мари Ле Пен и њена странка и Русија?

Imaš li ti pravosnažnu presudu suda UN da je bilo genocida, ili treba da gledamo u Pasulj?
 
Ма Срби су криви што су убијани како су имали право да живе. И онда нама Европа и Америка говоре о геноцидима. И дан данас у Америци преостали Индијанци живе у резервати као да су животиње.
Imaš li ti pravosnažnu presudu suda UN da je bilo genocida, ili treba da gledamo u Pasulj?

Колико Срба има у Сарајеву? Колико Срба има у Книну? Колико Срба има у Приштини? Ово су градови етнички очишћени од Срба, не треба ми пресуда УН да бих видио геноцид. Такође ми не треба пресуда УН за логоре по НДХ, такође ми не треба пресуда за олују и бљесак када су усташе и нато протјерали Србе.
 
Poslednja izmena:
Да ли је икад ко одговарао на геноцид на Србима почев од 1914 па све до данас? Гдје су Срби из Сарајева,Приштине,Книна итд? И да ли ће икад ико од Српски политичара ово питати ``пријатеље`` из Брисела,Лондона и Вашингнота? Или то треба да ради Мари Ле Пен и њена странка и Русија?

ocigledno da nije
 
СрбинПодгорица

Да ли је икад ко одговарао на геноцид на Србима почев од 1914 па све до данас? Гдје су Срби из Сарајева,Приштине,Книна итд? И да ли ће икад ико од Српски политичара ово питати ``пријатеље`` из Брисела,Лондона и Вашингнота? Или то треба да ради Мари Ле Пен и њена странка и Русија?

kravica.jpg


У Сарајеву Туркеши су побили 6.735 Срба, у Подрињу 3.267 - значи 10.002 Србина и Српкиње, а никоме није пало напамет да то назове геноцидом. Мислим на нас, наравно.

Из Крватске побегло је од терора и рата или је протерано 500.000 Крајишника, барем 10-ак хиљада их је побијено. Па ни то није геноцид. Мислим на нас, наравно.

Космет је очишћен од Срба 200.000 их је побегло или је протерано. Хиљаде њих сурово су побијене од стране Албанаца. Ни то није геноцид. Мислим на нас, наравно.

Хоћу да кажем следеће: све док ми сами не проговоримо о злу који нам чине будите сигурни да се други неће сетити то да ураде. Руси могу да нас воле, али ако ми ћутимо зашто би се они бусали и бранили Србе?

Изгледа да је Србима лако да туку жену и децу, али немају довољно храбрости да јавно изговоре Истину о католичко-муслиманском геноциду над њима.
 
Да ли је икад ко одговарао на геноцид на Србима почев од 1914 па све до данас? Гдје су Срби из Сарајева,Приштине,Книна итд? И да ли ће икад ико од Српски политичара ово питати ``пријатеље`` из Брисела,Лондона и Вашингнота? Или то треба да ради Мари Ле Пен и њена странка и Русија?

Naše političare po leđima i guzama tapšu švapski političari i fale im rabotu, a sa Srebrenicom mažu oči svima naokolo kako bi zaboravili prošli vek.
 
Da bi srpske zrtve bile ''cenjene'' na zapadu i da se za njih cuje po svetu
iz zapadnih medija,koje vode glavnu rec...Trebalo je gledati kako to rade
dzelati koji su od sebe ucinili zrtvama . Hrvati su od toga napravili umetnost,
drugi su ih sledili i savetovali...Srbija odavno nije shvatila da se pravda ,ona pravda
za koju se zalaze ne postoji,i da samo pravda vrlo lukavih ,ljigavih igraca uzima u obzir.
A,ti lukavi i ljigavi uvek zapadne sile vise cene,a ne neke pravicne drzave,jer i sami
centri moci nisu nastali iz pravde vec iz krvi.
Sad je bojim se kasno da srpske zrtve dobiju bilo kakvu znacajnu ''ulogu'' u knjigama
za istoriju,enciklopedijama,i sl....Tek samo po neki pojedinac ,koji bi pisao o srpskim
zrtvama ,strah je ,ako se ti pojedinci umore od svega ili im jednog dana neko zapreti.
 
Да ли је икад ко одговарао на геноцид на Србима почев од 1914 па све до данас? Гдје су Срби из Сарајева,Приштине,Книна итд? И да ли ће икад ико од Српски политичара ово питати ``пријатеље`` из Брисела,Лондона и Вашингнота? Или то треба да ради Мари Ле Пен и њена странка и Русија?

Srbi nisu ni ginuli, evo pitaj Vucica.
 

Back
Top