Domina - mit i stvarnost

Kako je vidim Dominu?

Kao nekog ko je tu za svog roba ili potčinjenu osobu, da mu pruži sigurnost, vođstvo i mogućnost da ispuni svoje seksualne želje i potrebe.
..
Psihički to je osoba koja voli kontrolu, ali ima i isvest o potrebama druge osobe.
Takođe ona sama nalazi uzbuđenje i zadovoljstvo što je u njenoj moći da pruža i oduzima zadovoljstvo, da kontroliše dinamiku, tok i kulminaciju samog odnosa.

Profesionalne Dominatrix naravno razlikujem od onih Domina koji žive BDSM lifestyle u stvarnom životu (partnerskom).
Ove prve, profesionalke tu su da pruže neku prvu pomoć, seksualnu satisfakciju, možda one izuzetno dobre, njima se čovek vraća verovatno i za emotivno ispunjenje (priču i neku konekciju), a ove koje žive BDSM partnerski život, one sigurno moraju da grade partnerske odnose kao i svaki drugi bračni par, zasnovan na iskrenosti, poverenju i emocijama.

Ovo je ključno. Dominacija ne podrazumeva psihičko nasilje i zlostavljanje i ponižavanje druge strane na taj način. Ne radi se o ludacima već o seksualnom fetišu.

Dominacija nije poništavanje partnera i njegovih želja. Partner je vrlo bitan tu, njegove želje su bitne, poštovanje druge strane i njegove želje je obavezno da bi taj odnos bio dobar.

Normalno tu je i lično zadovoljstvo jer da nije uzajamno ne bi bilo ni svrhe ni poente. To većina ljudi nikako ne može da ukapira, pa se nešto zgražavaju al dobro...

Uglavnom da ne trabunjam dalje, sviđa mi se ovo što si napisala i evo ti jedno super srculence od mene :heart2:
 
Ovo je ključno. Dominacija ne podrazumeva psihičko nasilje i zlostavljanje i ponižavanje druge strane na taj način. Ne radi se o ludacima već o seksualnom fetišu.

Dominacija nije poništavanje partnera i njegovih želja. Partner je vrlo bitan tu, njegove želje su bitne, poštovanje druge strane i njegove želje je obavezno da bi taj odnos bio dobar.

Normalno tu je i lično zadovoljstvo jer da nije uzajamno ne bi bilo ni svrhe ni poente. To većina ljudi nikako ne može da ukapira, pa se nešto zgražavaju al dobro...

Uglavnom da ne trabunjam dalje, sviđa mi se ovo što si napisala i evo ti jedno super srculence od mene :heart2:

ijaooooo :rumenko: :heart2:
 
E jesu stigli do onog majka moje dece da me oralno zadovoljava zjuuuu ne mogu ja nju tako da ponižavam odo u neki bordel da platim kurvu, a ovu moju ću u čelenku da ljubim a ne da se zalivam po faci i ljubim u sisu na kojoj će posle bebac pavati
 
mene interesuje golicanje:rumenka:

dvqNKlw.gif


:cool:
 

Back
Top