audicija

:uja:

Džordž prvi :confused:
..
znam kolo da igram..kao mala mrzela sam svadbe, nisam igrala, uvek sa onim paćeničkim izrazom lica što su me dovukli tu gde ne želim da budem, a kad sam postala starija, nešto se promenilo...i sad volim
..
i ništa mi ne smeta, ni što ne poznajem ljude recimo, ako je neka ogromna svadba, jer volim ono jurcanje gore-dole u kolu i preplitanje nogama..eh :lol:
 
Zadnji put kada sam voljno izašao na podijum bio sam toliko pijan da sam počeo da izvodim neke kung fu kate i poplašio okolne plesače i na kraju umalo popio dobre batine, ali zahvatio srca gomile devojaka zapanjenih mojom kapricioznom pijankom. Ah, bilo je to prilično instruktivno veče. Inače ne konzumiram. Niti sam ikada trenirao kung fu. Ali eto, te večeri je mojim telom prostrujao Dejvid Karadin. I nastavio da struji, do ranih sati jutra.
 
Znate li da igrate? Ono, da li jedva cekate svadbe ili kakvo veselje ili moraju da vas tegle za rukav da ustanete?
Poznato je da sam veliki hejter svadbarskih veselja, ali kad sam već tamo..kad me ponese atmosfera naravno da ne sedim ko klada...uvatim se sa strinama, tečama, sisotresnim grandušama i rođacima iz pečalbe i bogami pletem kolce samo tako
attachment.php
attachment.php
 
meni je lakše kad ima algoritam znači kolo ili pre dok sam pokušavala ples u dvoje kako tako. a ono kad je free božepomozi. mada i kad igram kolo na svadbi nekako sam ko računar ne osećam : ))
ali pre ću te utvrđene. a nemam društvo i to pa da svi igramo juhuhuhu i da nam je lepo a mislim i da sam to prerasla. mada sam se snalazila. zavisi s kim si
mada kakve svadbe možda me do kraja života pozovu na još jednu cenim a ples dugo ne pokušavam i ko zna kako bi to sada išlo :think: mogu možda nekad kad sam sama
 

Back
Top