Šešelj zvao Mrku i Bekutu u radikale
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Šešelj zvao Mrku i Bekutu u radikale

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

Podrazumevano Šešelj zvao Mrku i Bekutu u radikale

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/568572/SAZNAJEMO-Seselj-zvao-Mrku-i-Bekutu-u-radikale

Vojislav Šešelj je pozvao funkcionera SPS Milutina Mrkonjića i estradnu pevačicu Anu Bekutu da postanu članovi SRS, saznaje „Blic“.

Naime, Šešelj je ubeđen da sa Mrkonjićem uz sebe može da podigne rejting SRS-a sa postojećih šest-sedam na 20 odsto podrške biračkog tela. Sve ovo je Šešelj ispričao Mrkonjiću, s kojim se nedavno sreo.

- Lider SRS smatra da „slobisti” iz SPS treba da pređu u radikale, koji bi potom tako osnaženi izašli na izbore, a da bi se Mrkonjić i on lako dogovorili ko bi tu bio kandidat za premijera, a ko za predsednika Srbije. Međutim, Mrkonjić je Šešelju rekao da ga poštuje, ali da ne želi da pod stare dane, sa svojih 70 godina, menja stranku. Mrkonjić mu je rekao da bi time izdao i svoje stavove, koje ponavlja na sav glas, da je strašno kako ljudi u Srbiji olako promene stranke koje ni po čemu nisu slične. Mrka mu je čak u šali rekao: „Ti ni samog Slobu, da je živ, ne bi uspeo da nagovoriš da uđe u SRS” - kaže izvor „Blica”.

Mrkonjić i Šešelj u zvaničnim izjavama za „Blic” tvrde da o ovoj temi nisu razgovarali.

- Zna se ko sam ja i do kraja ću to biti. Ostajem socijalista do kraja života! A što se tiče Ane Bekute, ona je vanstranačka ličnost i bavi se pevanjem, a ne politikom. Šešelja poznajem 30 godina i poštujem ga, ali ne znači da smo na istoj ideologiji - kaže Mrkonjić.

Vojislav Šešelj poručuje za „Blic” da su vrata SRS otvorena „svim iskrenim i časnim patriotama iz SPS”.

- To tako mislim još od poslednjeg kongresa socijalista. U toj izdajničkoj stranci s Ivicom Dačićem, koji je izdao Slobodana Miloševića i odao se korupciji i kriminalu, pošteni ljudi nemaju šta da traže. Mrkonjića nisam lično zvao, ali to je jedan častan i izuzetan čovek i obradovao bih se da ga vidim u SRS - kaže Šešelj.

Todorović: Ne pričam 12 godina
    Bivši potpredsednik SRS Dragan Todorović kaže da, osim činjenice da se sreo sa Šešeljem u sedištu njegovog preduzeća, ništa drugo nije tačno iz jučerašnjeg teksta u „Blicu”. Podsetimo, naš list je iz izvora u vrhu SRS saznao da je Šešelj zvao Todorovića da se vrati u stranku, ali da ga je ovaj odbio. Todorović je u istom tekstu, na pitanja o susretu sa Šešeljem, rekao da „nema komentar”, a u jučerašnjoj pisanoj izjavi je dodao da od 2003. godine ne daje izjave za „Blic” i da ostaje pri tome.

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Шешељ од СРС прави (националистичку) левицу

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    Naime, Šešelj je ubeđen da sa Mrkonjićem uz sebe može da podigne rejting SRS-a sa postojećih šest-sedam na 20 odsto podrške biračkog tela. Sve ovo je Šešelj ispričao Mrkonjiću, s kojim se nedavno sreo.
    I ja sam, kada sam bio mali, verovao u Deda Mraza.

Valjda sam odrastao. A Seselj odrasti nikada nece.

_niemand_

Elita Добро дошли (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    484

Podrazumevano Re: Шешељ од СРС прави (националистичку) левицу

Обично се болесним људима, када им се ближи крај, привиђају анђели (можда Мркоњић са крилцима), попови, ђаволи, ....... и разни догађаји из овоземаљског живота. А онда дође крај.
    Ако то све није тако, и да Шешељ јури ,,подобне за странку'' да подигне рејтинг странци, јер није могао сам и са његовом камарилом,онда је Шешељ најобичнији блефер, далеко од болести која му се приписује али је у функцији да завара ХАГ. Очигледно да му не иде.
    Више среће други пут!
    И државу повремено треба питати ко је патриота!

Elita
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1166

Podrazumevano Re: Шешељ од СРС прави (националистичку) левицу

I ova ce uskoro.

Poznat slučajni-prolaznik (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    177

Podrazumevano Re: Šešelj zvao Mrku i Bekutu u radikale

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    http://www.blic.rs/Vesti/Politika/568572/SAZNAJEMO-Seselj-zvao-Mrku-i-Bekutu-u-radikale

Vojislav Šešelj je pozvao funkcionera SPS Milutina Mrkonjića i estradnu pevačicu Anu Bekutu da postanu članovi SRS, saznaje „Blic“.

- Lider SRS smatra da „slobisti” iz SPS treba da pređu u radikale, koji bi potom tako osnaženi izašli na izbore, a da bi se Mrkonjić i on lako dogovorili ko bi tu bio kandidat za premijera, a ko za predsednika Srbije. Međutim, Mrkonjić je Šešelju rekao da ga poštuje, ali da ne želi da pod stare dane, sa svojih 70 godina, menja stranku. Mrkonjić mu je rekao da bi time izdao i svoje stavove, koje ponavlja na sav glas, da je strašno kako ljudi u Srbiji olako promene stranke koje ni po čemu nisu slične. Mrka mu je čak u šali rekao: „Ti ni samog Slobu, da je živ, ne bi uspeo da nagovoriš da uđe u SRS” - kaže izvor „Blica”.

Mrkonjić i Šešelj u zvaničnim izjavama za „Blic” tvrde da o ovoj temi nisu razgovarali.

- Zna se ko sam ja i do kraja ću to biti. Ostajem socijalista do kraja života! A što se tiče Ane Bekute, ona je vanstranačka ličnost i bavi se pevanjem, a ne politikom. Šešelja poznajem 30 godina i poštujem ga, ali ne znači da smo na istoj ideologiji - kaže Mrkonjić.

Vojislav Šešelj poručuje za „Blic” da su vrata SRS otvorena „svim iskrenim i časnim patriotama iz SPS”.

- To tako mislim još od poslednjeg kongresa socijalista. U toj izdajničkoj stranci s Ivicom Dačićem, koji je izdao Slobodana Miloševića i odao se korupciji i kriminalu, pošteni ljudi nemaju šta da traže. Mrkonjića nisam lično zvao, ali to je jedan častan i izuzetan čovek i obradovao bih se da ga vidim u SRS - kaže Šešelj.

Todorović: Ne pričam 12 godina
    Bivši potpredsednik SRS Dragan Todorović kaže da, osim činjenice da se sreo sa Šešeljem u sedištu njegovog preduzeća, ništa drugo nije tačno iz jučerašnjeg teksta u „Blicu”. Podsetimo, naš list je iz izvora u vrhu SRS saznao da je Šešelj zvao Todorovića da se vrati u stranku, ali da ga je ovaj odbio. Todorović je u istom tekstu, na pitanja o susretu sa Šešeljem, rekao da „nema komentar”, a u jučerašnjoj pisanoj izjavi je dodao da od 2003. godine ne daje izjave za „Blic” i da ostaje pri tome.
    A ja čula da Bljuc napisao da je Šešešlj umro ....

Slične teme

1. Šešelj - svedok
    Autor BodoniuS u forumu Politika
    Odgovora: 163
    Poslednja poruka: 04.09.2005., 12:01
  2. Kako se zvao?
    Autor u forumu Nauka
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.11.2004., 17:01
  3. Zvao sam 063/9863 za aktivaciju kartice za GPRS...
    Autor nikola89 u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.06.2004., 17:13
  4. Zvao sam 063/9863 za aktivaciju kartice za GPRS...
    Autor nikola89 u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.05.2004., 12:07
  5. kako se nekada zvao glavni grad kine?
    Autor blu u forumu Jezik
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.01.2004., 11:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •