BABIĆEV NOVI HIT: Od bankrota smo udaljeni svemirskim godinama!

_niemand_

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.614
svemirski majmun:
BABIĆEV NOVI HIT: Od bankrota smo udaljeni svemirskim godinama!

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...o-udaljeni-svemirskim-godinama-clanak-1831995

Da li su važniji moji lapsusi ili njihovi finansijski lapsusi koje su godinama pravili?, rekao je Babić.

zoran-babic-sns-svemirske-godine-lapsus-gaf-foto-fonet-1435180186-686749.jpg


BEOGRAD - Zoran Babić, šef poslaničke grupe SNS, ponovo je zablistao u Skupštini - izumeo je još jednu kovanicu - svemirska godina!

On je, naime, govoreći o mogućem bankrotu zemlje, rekao da je Srbija od njega udaljena „svemirskim godinama“ (umesto svetlosnim godinama, prim. aut.).

Babić je rekao za Kurir da stoji iza svake svoje reči.

- Da li su važniji moji lapsusi ili njihovi finansijski lapsusi koje su godinama pravili? Stojim iza svega što sam rekao, nije bitno da li su svemirske ili svetlosne godine, bitno je da smo daleko od bankrota - rekao je Zoran Babić i nastavio:
- Nemam ja problem ni s tom kampanjom praćenja šta govorim u Skupštini(?!)

Babić je, kako bi se oprao da nema samo on urnebesne odvale u Skupštini, dirnuo i poslanika DS Dragana Šutanovca.
- A niko ne piše kad Šutanovac kaže aksciza umesto akciza. Jedno je lapsus, a drugo je lapsus lingve - rekao je Babić.

Šutanovac je na to odgovorio:
- Izgleda da je mezoterapeut pogodio Babiću neku tačku, pa slabo rezonuje i zapaža.

Kakvi to magarci vode Srbiju, pa ovoga nema ni u crtanim filmovima. Svemirski magarci, eto ko! :lol:

_niemand_
 
Kakvi to magarci vode Srbiju, pa ovoga nema ni u crtanim filmovima. Svemirski magarci, eto ko! :lol:

_niemand_

ne sme sns da stavi nekog pametnog iz dva razloga .....prvo bi se glasači osećali intelektualno inferiorni a zatim i sam vućko .......ovako je sigurica ....mislim ne idu pokretne stepenice i pametan zajedno , to su dva sveta udaljena svemirskim godinama
 
ne sme sns da stavi nekog pametnog iz dva razloga .....prvo bi se glasači osećali intelektualno inferiorni a zatim i sam vućko .......ovako je sigurica ....mislim ne idu pokretne stepenice i pametan zajedno , to su dva sveta udaljena svemirskim godinama

Ja mislim da pamet i SNS ne idu zajedno, to su dva sveta udaljena svetlosnim godinama. :aha2:

_niemand_
 
Kakvi to magarci vode Srbiju, pa ovoga nema ni u crtanim filmovima. Svemirski magarci, eto ko! :lol:

_niemand_

Није он једини џукац - ено и онај Игор Бечић који често председава Парламентом и у биографији му пише да је мр стално говори: ЈА САМ СЕ ИЗВИНУО што значи ДА СЕ ИСКРИВИО тј:УШИНУО...:lol:
и нема ко да му објасни да се на српском језику каже ЈА САМ СЕ ИЗВИНИО а не ИЗВИНУО...

Па Маја Гојковић стално трабуња: ЈА САМ ВАМА ДАЛА ДВЕ МИНУТЕ уместо ДВА МИНУТА

СНС-овци су гомила необразованих џибера..........који непрекидно показују да у животу ни једну књигу
прочитали нису а све неки као бајаги "интелектуалци".....:rotf:
 
Poslednja izmena:
СНС-овци су гомила необразованих џибера..........који непрекидно показују да у животу ни једну књигу прочитали нису а све неки као бајаги "интелектуалци".....:rotf:

Procitalki su jednu... Ali vrednu! :aha2:

6540515.546d1b137f960.jpg


_niemand_
 
koliko vidim ta mezoterapija dobro utice na lice narcisoida ali lose na mozak .

vazduplohov je antologija vec , posebno sto sve te reci koje spadaju pod tehnicke , dolaze od masinskog inzinjera.

da je pravnik ili doktor pa i da kaze covek da nije strucan u toj oblasti , ali ovaj bi trebao biti.

a kad ne zna iz svoje oblasti , kako ce znati iz drugih.

svemirskim godinama je on od inženjera
krme kupilo diplomu i podjebava celu srbiju
 

Back
Top