BABIĆEV NOVI HIT: Od bankrota smo udaljeni svemirskim godinama!
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: BABIĆEV NOVI HIT: Od bankrota smo udaljeni svemirskim godinama!

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question BABIĆEV NOVI HIT: Od bankrota smo udaljeni svemirskim godinama!

Citat Original postavio svemirski majmun
    BABIĆEV NOVI HIT: Od bankrota smo udaljeni svemirskim godinama!

http://www.kurir.rs/vesti/politika/babicev-novi-hit-od-bankrota-smo-udaljeni-svemirskim-godinama-clanak-1831995

Da li su važniji moji lapsusi ili njihovi finansijski lapsusi koje su godinama pravili?, rekao je Babić.

BEOGRAD - Zoran Babić, šef poslaničke grupe SNS, ponovo je zablistao u Skupštini - izumeo je još jednu kovanicu - svemirska godina!

On je, naime, govoreći o mogućem bankrotu zemlje, rekao da je Srbija od njega udaljena „svemirskim godinama“ (umesto svetlosnim godinama, prim. aut.).

Babić je rekao za Kurir da stoji iza svake svoje reči.

- Da li su važniji moji lapsusi ili njihovi finansijski lapsusi koje su godinama pravili? Stojim iza svega što sam rekao, nije bitno da li su svemirske ili svetlosne godine, bitno je da smo daleko od bankrota - rekao je Zoran Babić i nastavio:
    - Nemam ja problem ni s tom kampanjom praćenja šta govorim u Skupštini(?!)

Babić je, kako bi se oprao da nema samo on urnebesne odvale u Skupštini, dirnuo i poslanika DS Dragana Šutanovca.
    - A niko ne piše kad Šutanovac kaže aksciza umesto akciza. Jedno je lapsus, a drugo je lapsus lingve - rekao je Babić.

Šutanovac je na to odgovorio:
    - Izgleda da je mezoterapeut pogodio Babiću neku tačku, pa slabo rezonuje i zapaža.
    Kakvi to magarci vode Srbiju, pa ovoga nema ni u crtanim filmovima. Svemirski magarci, eto ko!

_niemand_

Moderator sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    303

Podrazumevano Re: BABIĆEV NOVI HIT: Od bankrota smo udaljeni svemirskim godinama!

koliko vidim ta mezoterapija dobro utice na lice narcisoida ali lose na mozak .

vazduplohov je antologija vec , posebno sto sve te reci koje spadaju pod tehnicke , dolaze od masinskog inzinjera.

da je pravnik ili doktor pa i da kaze covek da nije strucan u toj oblasti , ali ovaj bi trebao biti.

a kad ne zna iz svoje oblasti , kako ce znati iz drugih.

Poznat sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    207

Podrazumevano Re: BABIĆEV NOVI HIT: Od bankrota smo udaljeni svemirskim godinama!

Citat Original postavio _niemand_ Pogledaj poruku
    Kakvi to magarci vode Srbiju, pa ovoga nema ni u crtanim filmovima. Svemirski magarci, eto ko!

_niemand_
    ne sme sns da stavi nekog pametnog iz dva razloga .....prvo bi se glasači osećali intelektualno inferiorni a zatim i sam vućko .......ovako je sigurica ....mislim ne idu pokretne stepenice i pametan zajedno , to su dva sveta udaljena svemirskim godinama

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: BABIĆEV NOVI HIT: Od bankrota smo udaljeni svemirskim godinama!

Citat Original postavio sirmijum Pogledaj poruku
    ne sme sns da stavi nekog pametnog iz dva razloga .....prvo bi se glasači osećali intelektualno inferiorni a zatim i sam vućko .......ovako je sigurica ....mislim ne idu pokretne stepenice i pametan zajedno , to su dva sveta udaljena svemirskim godinama
    Ja mislim da pamet i SNS ne idu zajedno, to su dva sveta udaljena svetlosnim godinama.

_niemand_

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2223

_niemand_
    Није он једини џукац - ено и онај Игор Бечић који често председава Парламентом и у биографији му пише да је мр стално говори: ЈА САМ СЕ ИЗВИНУО што значи ДА СЕ ИСКРИВИО тј:УШИНУО...
    и нема ко да му објасни да се на српском језику каже ЈА САМ СЕ ИЗВИНИО а не ИЗВИНУО...

Па Маја Гојковић стално трабуња: ЈА САМ ВАМА ДАЛА ДВЕ МИНУТЕ уместо ДВА МИНУТА

СНС-овци су гомила необразованих џибера..........који непрекидно показују да у животу ни једну књигу
    прочитали нису а све неки као бајаги "интелектуалци".....
    Poslednji put ažurirao/la eremita : 25.06.2015. u 08:15
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: BABIĆEV NOVI HIT: Od bankrota smo udaljeni svemirskim godinama!

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    СНС-овци су гомила необразованих џибера..........који непрекидно показују да у животу ни једну књигу прочитали нису а све неки као бајаги "интелектуалци".....
    Procitalki su jednu... Ali vrednu!

_niemand_

Ističe se crnicrnja (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio sasasta Pogledaj poruku
    koliko vidim ta mezoterapija dobro utice na lice narcisoida ali lose na mozak .

vazduplohov je antologija vec , posebno sto sve te reci koje spadaju pod tehnicke , dolaze od masinskog inzinjera.

da je pravnik ili doktor pa i da kaze covek da nije strucan u toj oblasti , ali ovaj bi trebao biti.

a kad ne zna iz svoje oblasti , kako ce znati iz drugih.
    svemirskim godinama je on od inženjera
    krme kupilo diplomu i podjebava celu srbiju

Primećen član Dobri Vilaš (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Babić nije mašinski inžinjer, već zelenaš, koji je upropastio desetine ljudi. Od male bitange postao je velika. Da je stoka, stoka je, ali kakav je narod koji je tu budaletinu uveo u klupe Parlamenta?

Ističe se Čovek bez imena (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    82

_niemand_
    Mislim da se ovaj sa nama sprda da bi mi manje za*ebavali gospodina nadređenog

Poznat
    Učlanjen
    21.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Ovo nesto u stilu vec zaboravljenog arapolikog bivseg ministra finansija:

Domaćin AlexandarNS (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    472

Pa to su sve dziberi, propali studenti, klosari sa kupljenim diplomama...

Ali nas narod za njih glasa... Znate kada bi Nemac, Englez ili Japanac glasao za nekog poput Tome Diplome i Vucka? Nikad....

Kakav narod takva vlast...
    "Kada sunce sa istoka unisti crne oblake sa zapada tada ce noc u Srbiji postati dan"

Slične teme

1. novi hit u Srbiji pesma LETO JE
    Autor edvard013 u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 07.07.2010., 19:07
  2. Tribal - Facebook [novi hit]
    Autor ProMark u forumu Muzika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.08.2009., 15:01
  3. Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 09:04
  4. Novi hit video sa malim cigom!!!