У Србији 30.000 миграната, ЕУ незадовољна нашим смештајним капацитетима

frootsman

Buduća legenda
Poruka
25.505
.
Неки од закључака са састанка представника најутицајнијих земаља ЕУ у Београду, који је хитно одржан у понедељак, јесу да је Србија потпуно неспремна за ублажавање и решавање проблема са којима се суочава.

Понуђен је пакет мера, уз услов да Србија испуни макар неке од преузетих обавеза из ове области, а то су јаснија законска регулатива, ојачавање капацитета МУП и осталих органа укључених у збрињавање миграната и тражиоца азила, али и почетак изградње озбиљних смештајних капацитета.

Члан сталне делегације Народне скупштине у Парламентарној скупштини Савета Европе Жарко Обрадовић упознао је чланове Комитета за миграције, избеглице и расељена лица са наглим порастом броја миграната који стижу у Србију и истакао да је Србија прихватила преко 30.000 миграната и у прихватним центрима им обезбедила храну, одећу и неопходну медицинску помоћ.

Он је европским парламентарцима рекао да број миграната превазилази могућности Србије и позвао Савет Европе и ЕУ да подрже и помогну Србију која дели европске вредности и жели да учествује у решавању овог заједничког проблема.


http://www.danas.rs/danasrs/politika/ambasadori_eu_cekaju_vucica_iz_brisela_.56.html?news_id=303713

Значи, план је следећи: помоћи напаћеној ЕУ изградњом озбиљних смештајних капацитета и новом ставком у буџету доказати оданост европским вредностима. Захвална ЕУ помоћи ће нам да признамо Републику Косове, дамо свој допринос унитаризацији БиХ и уведемо санкције Русији.

.
 
Ovi nas guze pa nas rasturaju.Razumem ih, gledaju svoje interese, ali ovakva bahatost sa kojom nam se obraćaju i vređanje elementarne inteligencije je prešla svaku meru.Šta nas tek čeka ( ne dao Bog) ako uđemo u Evropsku uniju a nadam se da se ta užasnost nikad neće dogoditi.
Što bi reko Đura u TLN, na poziv u pomoć, Džasmine, Džasmine, Hakalo me dira - Hakalo ne ga diraj **** ti mater svojuuu..:hahaha:
 
Ovi nas guze pa nas rasturaju.Razumem ih, gledaju svoje interese, ali ovakva bahatost sa kojom nam se obraćaju i vređanje elementarne inteligencije je prešla svaku meru.Šta nas tek čeka ( ne dao Bog) ako uđemo u Evropsku uniju a nadam se da se ta užasnost nikad neće dogoditi.
Što bi reko Đura u TLN, na poziv u pomoć, Džasmine, Džasmine, Hakalo me dira - Hakalo ne ga diraj **** ti mater svojuuu..:hahaha:

Нису луди да нас приме, кад можемо да будемо њихова депонија.
 
Нису луди да нас приме, кад можемо да будемо њихова депонија.

Što reče izvesna osoba prolazeći pored deponije u Vinči, koliko belih golubova...
Ja objasnih, nisu golubovi nego strvnirarske ptice, galebovi.Golubovi jedu biljnu hranu, zrnevlje, lebac, galebi svakakva govna.
 
Poslednja izmena:
Što reče izvesna osoba prolazeći pored deponije u Vinči, koliko belih golubova...
Ja objasnih, nisu golubovi nego strvnirarske ptice, galebovi.Golubovi jedu biljnu hranu, zrnevlje, lebac, galebovi svakakva govna.

Голубови живе у ЕУропи и серру по нама галебовима овде.
 
AKO OVI RESE DA OSTANU U SRBIJI A NAMNOZICE SE SIGURNO AKO OSTANU.
ODMAH TU IDE TERORIZAM, AMERI CE DA IH HUSKAJU NA NAS, A TO IM NECE BITI TESKO.
TU NI ASAD NI PUTIN NECE MOCI DA NAS SPASU.
AKO SE OVI RESE DA OSTANU USRBIJI, SKUPLJAM KINTU I PRAVAC BUENOS DIAS TO BUENOS-AIRES...
buenos-aires_2.jpg


- - - - - - - - - -

WAIT FOR ME ARGENTINA:)
 
DA, SVI OVI KOJI BEZE IZ SIRIJE SU SATRO ZRTVE REZIMA BASARA EL ASADA.

TO IM JE IZGOVOR DA POBEGNU.
A PRAVI RAZLOG SU UGLAVNOM PARE, DA NE GRESIM D..U, IMA TU I POSTENIH LJUDI.

UGLAVNOM SE RADI O MATERIJALISTIMA KOJI NE PREZU NI OD CEGA SAMO DA SE DOMOGNU SOCIJALE ILI DOBRIH RADNIH MESTA I DOBRE PLATE.

AMERI BI VRLO LAKO MOGLI D AIH NAHUSKAJU NA NAS, JER SU OVI KAO PROTIV ASADA ILI CE T BITI AKO IM ZATREBA.
A SVI ZNAMO KO JE U SIRIJI UGLAVNOM PROTIVU ASADA.
ISLAMSKI EXTREIMISTI, JEDAN DEO STUDENATA, MATERIJALISTI,... itd.
OBICAN NAROD UGLAVNOM NIJE.

STOGA JE JASNO O KAKVOM S E PROFILU LJUDI U PROSEKU RADI, STO SE TICE OVIH KOJI SU NAPUSTILI SVOJE DOMOVE, KUCE I OTISLI U SVET SA PAR HILJADA EVRA.
ILEGALNO, U KOOPERACIJI SA BELOSVETSKOM MAFIJOM I KRIJUMCARIMA, NA NESIGURNO... itd.
PA NISMO NI MI TAKONAIVNI DA NE KAPIRAMO O KAKVIM SE PROFILIMA TU U VECINI SLUCAJEVA RADI.
 
Тако нам и треба кад Вучић и даље има 50 ‰ подршку народа упркос свему.

Zapravo nema.

"Istorijskih" 1.728.000 glasova za SNS - političke pouke iz matematike
17. март 2014. у 12:01

Da li znate da je Boris Tadić 2008. godine morao da osvoji 2.305.000 glasova da bi pobedio na izborima, a da je Tomislav Nikolić 2012. postao predsednik Srbije sa dobijenih 1.553.000 glasova? Znate li da je Vojislav Koštunica 2002. godine dobio 1.992.000 glasova, ali nije izabran za predsednika Srbije?


https://sr-rs.facebook.com/notes/iv...političke-pouke-iz-matematike/849038625109528
 
MENI U PRINCIPU TAJ TERORIZAM TOLIKO I NE ZABRINJAVA ALI NE MOGU DA PODNESEM DA MI SE ULICOM SETAJU ZENE ZABULJENE U KICHASTE SHLJOSHTAVE MARAME, ZAKOPCANE DO BRADE, DA IM SE SAMO OCI VIDE.
POKRETNI DZAKOVI ITD.

MENI SE POMALO GADI I KADA VIDIM NASE MONAHINJE I CASNE SESTRE U ONIM CRNIM ODORAMA, ZABULJENE DA IM SAMO LICE VIRI.
 
Zapravo nema.

"Istorijskih" 1.728.000 glasova za SNS - političke pouke iz matematike
17. март 2014. у 12:01

Da li znate da je Boris Tadić 2008. godine morao da osvoji 2.305.000 glasova da bi pobedio na izborima, a da je Tomislav Nikolić 2012. postao predsednik Srbije sa dobijenih 1.553.000 glasova? Znate li da je Vojislav Koštunica 2002. godine dobio 1.992.000 glasova, ali nije izabran za predsednika Srbije?


https://sr-rs.facebook.com/notes/iv...političke-pouke-iz-matematike/849038625109528
Извини али не схватам, ово је за мене виша математика
 
Ma mene više nervira ta nadmenost tih ljudi, recimo Nemaca, izgubili u svim ratovima od Prusko -švedskog rata do daljneg.T ljudi su totalni luzeri.I onda što reče Cipras- dojadilo nam je da nam ti ljudi šalju preporuke putem imejla.


- - - - - - - - - -

Извини али не схватам, ово је за мене виша математика

I za mene je to viša matematika, kako je stranka sa tako malim brojem glasova postala toliko dominatna.:lol:
 
Ma mene više nervira ta nadmenost tih ljudi, recimo Nemaca, izgubili u svim ratovima od Prusko -švedskog rata do daljneg.T ljudi su totalni luzeri.I onda što reče Cipras- dojadilo nam je da nam ti ljudi šalju preporuke putem imejla.


- - - - - - - - - -



I za mene je to viša matematika, kako je stranka sa tako malim brojem glasova postala toliko dominatna.[emoji38]
Ја сам један од криваца ЗА њихову доминантност, не излазим на изборе већ 10 година и не верујем да ћу убудуће.
 
Ја сам један од криваца ЗА њихову доминантност, не излазим на изборе већ 10 година и не верујем да ћу убудуће.

Samo? Ja ne izlazim duže.:lol:
Mene ova kmečava evropa koja traži stalno neka prava podseća na neku "emotivnu" kurvu koja ne želi da je tretiraju kao seksualni objekt..:rotf:
 
Iako su Britanci takođe deo tog smrada bilo je pametnih ljudi u toj zemlji koji su shvatili stanje.Meni omiljeni song Pet šop bojsa Go west.:lol:

Ta pesma je proglašena jednom od najpljuvačkijih po EU svog vremena.


Life is peaceful there
(Go West) There in the open air
(Go West) Where the skies are blue
(Go West) This is what we're gonna do
(Life is peaceful there) Go West
 
To sve želi na zapad.
Ovim je Hollywood učinio uslugu Rusiji, a Europu sj.ebao.
Zahvaljujući filmovima znanstvene fantastike svi vjeruju da se u Rusiji loše živi a na zapadu dobro.

- - - - - - - - - -

I opet je tu tzv. nezavisno Kosovo ljučni problem, to je glavni europski centar za krijumčarenje ljudi i droge.
Europa i na tom primjeru puca sebi u nogu.
 
Ovi nas guze pa nas rasturaju.Razumem ih, gledaju svoje interese, ali ovakva bahatost sa kojom nam se obraćaju i vređanje elementarne inteligencije je prešla svaku meru.Šta nas tek čeka ( ne dao Bog) ako uđemo u Evropsku uniju a nadam se da se ta užasnost nikad neće dogoditi.
Što bi reko Đura u TLN, na poziv u pomoć, Džasmine, Džasmine, Hakalo me dira - Hakalo ne ga diraj **** ti mater svojuuu..:hahaha:
ne obraćaju nam se oni bahato već smo mi glupi pa svako dobacivanje za stolom shvatamo bukvalno a novinari prave senzacije tamo gde ga nema, hebo vas list danas njihovo obožavanje jankovića šabića i radulovića govori koliko su oni spremni daleko da idu u pljuvanju vlasti-a radikalima i demokratama fala bogu ne treba mnogo
realno- krivi smo za najezdu azilanata u evropu jer svi idu preko srbije rešenje je jednostavno: na našoj granici ih treba vratiti tamo odakle su došli.
 
.
Неки од закључака са састанка представника најутицајнијих земаља ЕУ у Београду, који је хитно одржан у понедељак, јесу да је Србија потпуно неспремна за ублажавање и решавање проблема са којима се суочава.

Понуђен је пакет мера, уз услов да Србија испуни макар неке од преузетих обавеза из ове области, а то су јаснија законска регулатива, ојачавање капацитета МУП и осталих органа укључених у збрињавање миграната и тражиоца азила, али и почетак изградње озбиљних смештајних капацитета.

Члан сталне делегације Народне скупштине у Парламентарној скупштини Савета Европе Жарко Обрадовић упознао је чланове Комитета за миграције, избеглице и расељена лица са наглим порастом броја миграната који стижу у Србију и истакао да је Србија прихватила преко 30.000 миграната и у прихватним центрима им обезбедила храну, одећу и неопходну медицинску помоћ.

Он је европским парламентарцима рекао да број миграната превазилази могућности Србије и позвао Савет Европе и ЕУ да подрже и помогну Србију која дели европске вредности и жели да учествује у решавању овог заједничког проблема.


http://www.danas.rs/danasrs/politika/ambasadori_eu_cekaju_vucica_iz_brisela_.56.html?news_id=303713

Значи, план је следећи: помоћи напаћеној ЕУ изградњом озбиљних смештајних капацитета и новом ставком у буџету доказати оданост европским вредностима. Захвална ЕУ помоћи ће нам да признамо Републику Косове, дамо свој допринос унитаризацији БиХ и уведемо санкције Русији.

.

Дакле, то ЕВРОПСКО УДРУЖЕЊЕ УБИЦА И СЕЦИКЕСА, које је својим деловањем разорило
домовине "имиграната"
, спроводило субверзије "Арапским пролећима" (каква иронија), дакле,
тај морални олош и цивилизацијски талог Дивљег Запада "замера Србији" на хаосу који је сам
изазвао??!? Значи народе, овај свет је сасвим отишао у першун!
 
.
Неки од закључака са састанка представника најутицајнијих земаља ЕУ у Београду, који је хитно одржан у понедељак, јесу да је Србија потпуно неспремна за ублажавање и решавање проблема са којима се суочава.

Понуђен је пакет мера, уз услов да Србија испуни макар неке од преузетих обавеза из ове области, а то су јаснија законска регулатива, ојачавање капацитета МУП и осталих органа укључених у збрињавање миграната и тражиоца азила, али и почетак изградње озбиљних смештајних капацитета.

Члан сталне делегације Народне скупштине у Парламентарној скупштини Савета Европе Жарко Обрадовић упознао је чланове Комитета за миграције, избеглице и расељена лица са наглим порастом броја миграната који стижу у Србију и истакао да је Србија прихватила преко 30.000 миграната и у прихватним центрима им обезбедила храну, одећу и неопходну медицинску помоћ.

Он је европским парламентарцима рекао да број миграната превазилази могућности Србије и позвао Савет Европе и ЕУ да подрже и помогну Србију која дели европске вредности и жели да учествује у решавању овог заједничког проблема.


http://www.danas.rs/danasrs/politika/ambasadori_eu_cekaju_vucica_iz_brisela_.56.html?news_id=303713

Значи, план је следећи: помоћи напаћеној ЕУ изградњом озбиљних смештајних капацитета и новом ставком у буџету доказати оданост европским вредностима. Захвална ЕУ помоћи ће нам да признамо Републику Косове, дамо свој допринос унитаризацији БиХ и уведемо санкције Русији.

.

Mogu komunalce da angazuju za taj posao. Ionako su hteli da zaposle jos komunalaca.
Takodje, mogu nacionalne manjine da zaposle u miliciju i da im daju zaduzenje da se brinu o migrantima.
Time bismo ispunili ko zna kakvu kvotu o broju pripadnika nacionalnih manjina koji moraju da budu zaposleni u policiji.
 
ne obraćaju nam se oni bahato već smo mi glupi pa svako dobacivanje za stolom shvatamo bukvalno a novinari prave senzacije tamo gde ga nema, hebo vas list danas njihovo obožavanje jankovića šabića i radulovića govori koliko su oni spremni daleko da idu u pljuvanju vlasti-a radikalima i demokratama fala bogu ne treba mnogo
realno- krivi smo za najezdu azilanata u evropu jer svi idu preko srbije rešenje je jednostavno: na našoj granici ih treba vratiti tamo odakle su došli.

Немој да говориш у множини, говори у своје име. Кажи: "Ја сам глуп." О томе би се већ дало дискутовати. Овако, кад кажеш "ми", то значи свашта и ништа, а и никако не може да буде тачно.
 
Iako su Britanci takođe deo tog smrada bilo je pametnih ljudi u toj zemlji koji su shvatili stanje.Meni omiljeni song Pet šop bojsa Go west.:lol:

Ta pesma je proglašena jednom od najpljuvačkijih po EU svog vremena.


Life is peaceful there
(Go West) There in the open air
(Go West) Where the skies are blue
(Go West) This is what we're gonna do
(Life is peaceful there) Go West

Ma, jel ti se sviđa pesma ili šarena koreografija?
 

Дакле, то ЕВРОПСКО УДРУЖЕЊЕ УБИЦА И СЕЦИКЕСА, које је својим деловањем разорило
домовине "имиграната"
, спроводило субверзије "Арапским пролећима" (каква иронија), дакле,
тај морални олош и цивилизацијски талог Дивљег Запада "замера Србији" на хаосу који је сам
изазвао??!? Значи народе, овај свет је сасвим отишао у першун!
Pa gde je onda solidarnost sa tom sabraćom napaćenom koju isto krvoločni zapad genocidiše kao i nas ? Umesto da im raširimo dveri i saosećamo zajedno u antiglobalističkoj patnji , ovde ih gledaju kao gubavu i nečistu stoku sitnog zuba .
 
Poslednja izmena:
Ne treba ni da gradimo smestajne kapacitete. Ugurace oni emigrante u napustene kuce kojih je sve vise i vise, narocito na severozapadu Vojvodine odakle ljudi sa madjarskim i hrvatskim dvojnim drzavljanstvima masovno emigriraju u Zapadnu Evropu...

- - - - - - - - - -

Pa gde je onbda soklidarnost sa tom sabraćom koju isto krvoločni zapad genocidiše kao i nas ? Umesto da im rašitrimo dveri i saosećamo zajedno u antiglobalističkoj patnji , ovde ih gledaju kao gubavu i nečistu stoku sitnog zuba .



Pa nek ta muslimanska zgadija ide u London i Brisel kad su im vec oni posejali taj haos. Mi sa time nemamo nikakve veze. Isto tako smo pomagali i parazite koji su se doseljavali iz Enver Hodzine Albanije pa vidis kako nam oni danas vracaju.
 
Pa gde je onbda soklidarnost sa tom sabraćom koju isto krvoločni zapad genocidiše kao i nas ? Umesto da im rašitrimo dveri i saosećamo zajedno u antiglobalističkoj patnji , ovde ih gledaju kao gubavu i nečistu stoku sitnog zuba .

Проблем је у томе што нас ЕУропица тако гледа. Ми се овде људски односимо према избеглима, за разлику од ЕУропице која или бије или тражи коме да их ували. Досетили су се да би то могла да буде Србија, ту ће да дегажирају и избеглице и мигранте и непожељне националне мањине, а и нуклеарни отпад (пре неку годину, уз учешће ЕУ, у Винчи саграђена највећа депонија нуклеарног отпада у Европи). Са одлагањем нуклеарног отпада почели су још давне 1999. године, али тада то није било културишка, него онако дивљачки, бацали на утрину.
 

Back
Top