Buduci prvak (Deveta ili Prva? )
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Buduci prvak (Deveta ili Prva? )

Nov član
    Učlanjen
    25.06.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Post Buduci prvak (Deveta ili Prva? )

Ove godine upisujem gimnaziju i imam ogroman problem jer sam podeljena izmedju dve gimnazije Prve i Devete. Imam 97.75 poena tako da koju god da napisem upadam(prirodni smer). Zivim na Novom Beogradu i Deveta je udaljena 15 minuta dok mi do Prve treba mnogo vise vremena. Upisala bih Devetu bez razmisljanja da ne znam sve traceve koji kruze o njoj i nastavnicima teroristima. Zelim da naucim dosta i dobro se pripremim za dalje,ali opet ne zelim da izdahnem nad knjigom... O Prvoj sam sa druge strane cula da je drustvo sjajno,da ima nekoliko nastavnika koji dosta traze i da je velika razlika izmedju plave i crvene smene sto se tice samih nastavnika kao i odeljenja (u crvenoj ima vise decaka) ,ali uglavnom ne znam da se iko pokajao zato sto ju je upisao dok djaci iz Devete imaju da kazu samo "Bezi dok mozes."... Ukoliko idete u jednu od ove dve gimnazije mozete da odgovorite na neka od ovih pitanja (puno bi znacilo)
    Da li je Deveta zaista toliko teska?
    Da li je bolje ici u plavu ili u crvenu smenu u Prvoj?
    Da li je udaljenost skole toliko bitna?
    Da li je prvi razred u Prvoj toliko tezak?
    Da li ste se pokajali sto ste upisali tu gimnaziju (prvu ili devetu)?
    Da li je tesko biti vukovac u Prvoj?
    Da li je upisivanje Devete "unistavanje drustvenog zivota"?

Molim vas odgovor sto pre (upis je uskoro)

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Buduci prvak (Deveta ili Prva? )

Idem u Prvu i ono sto si cula o razlikama po smenama je skroz tacno. Crvena smena jeste teza zbog profesora koji predaju u nasoj smeni. Znam dosta ljudi koji idu u plavu, u ono jedno prirodno odeljenje i uglavnom su im opusteniji profesori... Znaci ako upises prirodni smer bice ti mnogo lakse ako upadnes u plavu smenu. Prvi razred je uglavnom tezak svima, i to najvise jer niko ne zna sta se kod kog profesora ocekuje i koliko moras da radis koji predmet, ali posle kad se naviknes bude uglavnom svima malo lakse. U Prvoj je naravno moguce biti i odlican i vukovac, ako se potrudis, mada je potrebna i neka doza srece i snalazenja... Ako te jos nesto zanima, pitaj

Slične teme

1. Ko moze da ima "taboo free" seks u prva tri meseca
    Autor Sumar u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 07.09.2012., 17:38
  2. KO JE BIO VAŠA PRVA LJUBAV
    Autor LOTOS u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 10.09.2004., 10:17
  3. Prva veza
    Autor girl u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 71