Profesorka me ostavila da polazem sa cudnim razlogom
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Profesorka me ostavila da polazem sa cudnim razlogom

Nov član
    Učlanjen
    24.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Profesorka me ostavila da polazem sa cudnim razlogom

Jedini razlog sto ovo pisem je jer mi je neverovatno sumnjivo!
    Posle treceg tromesecja sam se prebacio iz gimnazije u ekonomsku (I. godina) i naravno, morao sam da polazem sve predmete koje nisam imao u gimnaziji (Osnovi ekonomije, Poslovna ekonomija, Korespondencija, Ekologija i Racunovodstvo).
    Sve je islo kako treba i uspesno sam polozio sva 5 predmeta u roku od par nedelja, odgovarao sve lekcije iz knjige itd. Ali je pored ta 5 predmeta profesorka hemije (koju sam imao u gimnaziji) zahtevala da odgovaram neogransku hemiju jer sam navodno u gimnaziji ucio samo "organsku", u suprotnom cu morati da ponavljam godinu zbog nje. Nisam hteo da pravim zbrku sa obzirom da sam poprilicno nov i pristao sam.
    Zadnje nedelje u skolskoj godini sam odgovarao zadnju lekciju iz neorganske hemije uspesno i pored toga dobio par ocena za lekcije koje je radilo celo odeljenje ali zadnjeg dana jedine ocene koje su ostale nezakljucene su bile Istorija i Hemija. Posle casa istorije na kome je sve proslo kako treba, doslo je vreme za hemiju. Profesorka je zakljucivala ocene svima i kada je dosla do mene rekla je: "Ti imas ocene za zakljucnu ali ne mogu da ti dam nista. Sledece nedelje (tokom letnjeg raspusta) odgovaraces prve 4 lekcije a zatim ce mo zavrsiti i organsku hemiju avgusta"
    AVGUSTA!
    Profesorka nije rekla da cu da moram da odgovaram organsku hemiju koju sam radio i u osnovnoj i u gimnaziji (manje-vise), nisam siguran ali mislim da sam odgovarao (i da cu morati da odgovaram) mnogo vise nego sto sam trebao i dok drugi rade stagod hoce ja moram da izdvojim deo dana od raspusta da bi naucio HEMIJU, mozda cak i bez razloga...
    Kazite jel je u pravu profesorka i treba da nastavim ovako ili sam u pravu i tu nesto "smrdi", i ako nesto nije u redu - sta da radim?

Veoma poznat Bren (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

Podrazumevano Re: Profesorka me ostavila da polazem sa cudnim razlogom

U pravu je.
    Vae victis! (Teško pobeđenima!)

Nov član
    Učlanjen
    24.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ipak nije, danas sam pricao sa razrednom i rekla je da profesorka nema prava da to radi, cak je se i krila od ostalih profesora...

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    411

Ako imas vezu u skoli pobedices, a ako nemas, nemoj bolje talasati jer ces izgubiti. Moze da radi sta hoce jer je tako u mogucnosti.
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Veoma poznat Bren (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio LegendCry Pogledaj poruku
    Ipak nije, danas sam pricao sa razrednom i rekla je da profesorka nema prava da to radi, cak je se i krila od ostalih profesora...
    Baš ti je razredna garancija. Može ona da priča što god hoće ali zakon o obrazovanju u ovom slučaju nije na tvojoj strani. A ti kako oćeš...
    Vae victis! (Teško pobeđenima!)

Slične teme

1. Da li je neko nekad imao susret sa necim cudnim?
    Autor P_R_E_D_A_T_O_R u forumu Književnost i jezik
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 04.08.2006., 19:51
  2. OSTAVILA SAM CIGARETE (nadam se zauvek)
    Autor guda u forumu Arhiva
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 27.06.2005., 13:55
  3. Ostavila me devojka
    Autor Zdravko_Dren u forumu Žene
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 05.07.2004., 10:30
  4. Posle cetiri godine devojka me je ostavila !
    Autor Moki u forumu Muškarci
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 11.05.2004., 11:07
  5. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 26.04.2004., 21:48

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •