Ko o čemu ja o fejsbooku

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.716
Zanima me

Osobe koje imaju neke godine koji se kreću tamo vamo , poslovno se ostvaruju i na fejsu imaju šakicu prijatelja .

Šta tu nije uredu ?

Ja imam oko 180 prijatelja što je dobar dio familije i možda oko 70 osoba koje poznajem kroz školovanje i poslovno .


Meni je to neka zdrava normala

A šta je sa ovima koji jedva ukupe 50 osoba ?

Kakve su to osobe ?
 
Onda da se ja ne javljam..:prstic:
Ja imam oko 25 prijatelja na fejsu.
A šta da radim i kako da ih steknem, kad više volim da dođem na forum.
Ne znam šta da radim.

- - - - - - - - - -

Uf nije, pogrešila sam
Imam 136 prijatelja na fejsu, sad sam proverila.
E sad mi lakše.
Jel to dovoljno?
 
Zanima me

Osobe koje imaju neke godine koji se kreću tamo vamo , poslovno se ostvaruju i na fejsu imaju šakicu prijatelja .

Šta tu nije uredu ?

Ja imam oko 180 prijatelja što je dobar dio familije i možda oko 70 osoba koje poznajem kroz školovanje i poslovno .


Meni je to neka zdrava normala

A šta je sa ovima koji jedva ukupe 50 osoba ?

Kakve su to osobe ?
mislim da si se mnogo nalozila na fejs sad si kao faca ako imas vise ''frendova'',pa to ni klinke vise ne rade ne loze se na lajkove
 
Zanima me

Osobe koje imaju neke godine koji se kreću tamo vamo , poslovno se ostvaruju i na fejsu imaju šakicu prijatelja .

Šta tu nije uredu ?

Ja imam oko 180 prijatelja što je dobar dio familije i možda oko 70 osoba koje poznajem kroz školovanje i poslovno .


Meni je to neka zdrava normala

A šta je sa ovima koji jedva ukupe 50 osoba ?

Kakve su to osobe ?


Ja nemam fejs.kakva sam tek ja osoba....:think:
 
Ko nema ništa od social media i nije član društvene mreže psihički je upadljiv

Znaći nešto nije uredu ...

Значи људи по земљама где и немају интернет су психички упадљиви?
Можда ти није пало на памет да је то само обична социјална мрежа која није обавезна да би се живело...
 
Значи људи по земљама где и немају интернет су психички упадљиви?
Можда ти није пало на памет да је то само обична социјална мрежа која није обавезна да би се живело...

Zar još ima zemlja koja nema internet ? Sem muslimana zvani ISIS
 
Zasto je tako strasno ako neko nema mnogo prijatelja na fejsu.
Nemam ih mnogo jer mi ni ne trebaju, oni sa kojima se konstatno druzim, vecina ima fejs, dobro dodje ako hoces da se u sitnim satima ispricas sa drugaricom, em jeftino, em se ne cuje, osim kuckanja tastature.....
Zasto bih stavljala na fejs neku osobu iz osnovne ili srednje skole ako nisam sa njom u kontatku?
Zar samo zato kako bih pokazala kako sam neka ekstra faca jer imam gomilu prijatelja a s vecinom se nisam videla 10,20 godina i imaju neki svoj zivot totalno drugaciji od mog?
Vecina familije ni nema fejs, neki zato sto su stariji, neki zato sto smo blizu.....
Ako se vrednost neke osobe meri prema tome koliko ima prijatelja, svi ti koji se busaju kako imaju gomile prijatelja neka se zapitaju koliko tih prijatelja ce stvarno doci u 2 posle ponoci i zagrlite kad ti je zaista,ali zaista tesko, koliko od tih prijatelja ce ti se stvarno naci kad ti je pomoc neophodna.
Ja takvih prijatelja mogu na prste obe ruke da prebrojim, a oni su mi vredniji i vazniji od stotinu osoba koje srecem svaki dan i sa kojima izmenim tek poneku rec, takve osobe mi ni ne trebaju na fejsu jer sta ce mi, samo da skupljaju prasinu i da im jednom u godinu dana posaljem poruku, sretan rodjendan.
 
Zanima me

Osobe koje imaju neke godine koji se kreću tamo vamo , poslovno se ostvaruju i na fejsu imaju šakicu prijatelja .

Šta tu nije uredu ?

Ja imam oko 180 prijatelja što je dobar dio familije i možda oko 70 osoba koje poznajem kroz školovanje i poslovno .


Meni je to neka zdrava normala

A šta je sa ovima koji jedva ukupe 50 osoba ?

Kakve su to osobe ?

A šta ako nisu dodavale svakog za prijatelja na fejsbooku ? Ja sam taj slučaj, da sam dodavao baš svakog koga znam, i da sam primao svakog ko me je dodavao uz pratioce imao bih oko 180 do 200 prijatelja. Ovako ih imam nešto preko 100.
Verovatno kad bi broj sveo na samo one koji bi me prepoznali i popričali samnom na ulici, verovatno bi se taj broj sveo na oko 50-60. prijatelja.
 
ja nemam fb, a u rl imam 0 prijatelja.

postoji opcija da se sakrije lista prijatelja. preporučio bih to svima sa malo prijatelja.
onemogućite druge koji analiziraju vaš fb profil da provale vašu otuđenost i usamljenost.
mada oni to mogu provaliti i na osnovu lajkova, komentara, i uopšte aktivnosti drugih na vašem zidu.

Najbolje je ugasiti svoj profil.

Mnogo je razloga za to.
Jedan koji bih izdvojio ovom prilikom je - ne biti ljudima dostupan za razne vidove eksploatacije.

- - - - - - - - - -

Navedite još plus stvari zašto ne treba imati fb?
 
Zanima me

Osobe koje imaju neke godine koji se kreću tamo vamo , poslovno se ostvaruju i na fejsu imaju šakicu prijatelja .

Šta tu nije uredu ?

Ja imam oko 180 prijatelja što je dobar dio familije i možda oko 70 osoba koje poznajem kroz školovanje i poslovno .


Meni je to neka zdrava normala

A šta je sa ovima koji jedva ukupe 50 osoba ?

Kakve su to osobe ?

Vjerovatno su normalne osobe. Znaju ko su im prijatelji i bez fb.
 
Vjerovatno su normalne osobe. Znaju ko su im prijatelji i bez fb.

Verovatno je to ok ako živite svi u dve ulice

Prijatelji a i familija rasula se po cijelom svijetu od Amerike do australije

Verovatno ti kafeises sa njima u redovnim intervalima i dovoljno ti je da se čujete preko starog telefona

Al mnogima to nije dovoljno i zašto ne koristiti tehniku i mogućnosti koji internet pa i Facebook nudi
 

Back
Top