Hoce neka da mi skine nevinost?

Poruka
21.521
Idalje sam nevin imam 19 godina pa me zanima dal ima neka forumasica izmedju 18 i 38 godina da je lepa zgodna sarmantna duhovita i zainteresovana? Naravno uslov je da ima dugu kosu koju ce lepo da ufrcka da bude onako fino kokorava posto se lozim na to i da namikeri duge nokte i ofarba ih u crveno ??? Aj da vidim sad ! Koja oce da je pamtim ceo zivot kao prvu ljubav,prvi predjen most ??
I da znate odma nalazimo se u centru gradu na terazijama u guzvi po belom danu.. nije da se plasim psihopata ali ne zelim neku budalu dzabe da izbodem nozem i upropastim sebi zivot tako da ajdee javljajte se !!! Sam cin planiram da obavimo u hotelu Moskva ako se slazete :D :D :D

I da slike mozete slobodno da saljete na pp

Ajde brzo pozurite dok sam u kesu.. dok jos imam za sobu,pice,veceru i ostale bahanalije jer ako se zgotivimo mozemo da spojimo drugare i drugarice produzimo do obilicevog ili do skadarlije napravimo neke orgulje ko zna ajdeee pokazite se !

- - - - - - - - - -

I tange da navuce obavezno !
 
Gledaj, to ti nije dobar pristup, te neće uroditi plodom.

Naime, već si se izjasnio kao neko "u frci," i neko ko "nema socijalnu vrednost" (jer ga ne okružuju ženke u izobilju).

Još jedna greška je što nudiš "keš," jer to privlači pogrešne interesente.

Znači, moj savet ti je da praviš Ulete ženama na ulici, a ne na kompišu.
Ti uleti treba da poprime formu gde ti demonstriraš svoju vrednost, a pritom NE izražavaš zainteresovanost za nju.
To će uključiti prekidač Atrakcije u tvojoj ženi-meti.
 
Gledaj, to ti nije dobar pristup, te neće uroditi plodom.

Naime, već si se izjasnio kao neko "u frci," i neko ko "nema socijalnu vrednost" (jer ga ne okružuju ženke u izobilju).

Još jedna greška je što nudiš "keš," jer to privlači pogrešne interesente.

Znači, moj savet ti je da praviš Ulete ženama na ulici, a ne na kompišu.
Ti uleti treba da poprime formu gde ti demonstriraš svoju vrednost, a pritom NE izražavaš zainteresovanost za nju.
To će uključiti prekidač Atrakcije u tvojoj ženi-meti.

Ti bezi ti si musko hahaha i nemoj da siris dezinformacije ne nudim novac nego necu sigurno da dopustim da mi zensko placa veceru i sobu.. al ako neka oce za pare moze i to hahaha
 
Gledaj, to ti nije dobar pristup, te neće uroditi plodom.

Naime, već si se izjasnio kao neko "u frci," i neko ko "nema socijalnu vrednost" (jer ga ne okružuju ženke u izobilju).

Još jedna greška je što nudiš "keš," jer to privlači pogrešne interesente.

Znači, moj savet ti je da praviš Ulete ženama na ulici, a ne na kompišu.
Ti uleti treba da poprime formu gde ti demonstriraš svoju vrednost, a pritom NE izražavaš zainteresovanost za nju.
To će uključiti prekidač Atrakcije u tvojoj ženi-meti.

Znači treba da priđe da je muva na ulici a da glumi nezainteresovanost ?

Ili on treba da bude glumac za Oskara ili ona treba da bude retardirana:lol:
 
Пази, ти си овим рекао "Молим те, скини ми невиност, очајан сам."

Заправо треба да:

1) Пронађеш једну симпатичну другарицу

2) Мало причаш са њом. Заправо, пустиш њу да прича. Жене воле да причају. Учтиво постављај питања с времена на време. Немој да спомињеш да си коцкар и националиста, јер те две ствари делују као хладан туш на жене. Понашај се одмерено.

3) На крају вечери кажеш "Видимо се сутра увече у 9 ту и ту".

Одведи је на неко скупоцено место, да покажеш да имаш новац.

Затим је после једног пића пољуби.

Када се смувате, позови је код себе кући на вино.

Купи неко добро вино.

Опет слушај, сипај јој чашу за чашом, а затим иницирај полни однос.

Дакле, поента је у слушању (који говори да си заинтересован) и чврстом ставу (који говори да си мушко).

НИКАКО, НИКАД немој да кажеш "Да ли би молим те могла да ми скинеш мрак када си слободна?". То имплицира да си шоња и патетичар.

Став мора да ти буде шмекерски. Као рецимо Џорџ Клуни.
 
Idalje sam nevin imam 19 godina pa me zanima dal ima neka forumasica izmedju 18 i 38 godina da je lepa zgodna sarmantna duhovita i zainteresovana? Naravno uslov je da ima dugu kosu koju ce lepo da ufrcka da bude onako fino kokorava posto se lozim na to i da namikeri duge nokte i ofarba ih u crveno ??? Aj da vidim sad ! Koja oce da je pamtim ceo zivot kao prvu ljubav,prvi predjen most ??
I da znate odma nalazimo se u centru gradu na terazijama u guzvi po belom danu.. nije da se plasim psihopata ali ne zelim neku budalu dzabe da izbodem nozem i upropastim sebi zivot tako da ajdee javljajte se !!! Sam cin planiram da obavimo u hotelu Moskva ako se slazete :D :D :D

I da slike mozete slobodno da saljete na pp

Ajde brzo pozurite dok sam u kesu.. dok jos imam za sobu,pice,veceru i ostale bahanalije jer ako se zgotivimo mozemo da spojimo drugare i drugarice produzimo do obilicevog ili do skadarlije napravimo neke orgulje ko zna ajdeee pokazite se !

- - - - - - - - - -

I tange da navuce obavezno !
Odlicna tema. Samo tesko ces tako nesto naci ovde. Sve su samo jake na recima. Za sve ostalo ih stra.
 

Back
Top