Povratnici / ce

Ms Bejb

Ističe se
Poruka
2.453
Tema verovatno bila, ali nema veze ;)

Zasto se neko odluci da kontaktira bivseg partnera nakon npr. 7 godina? Ajd jasno mi je da nekome dodje iz dupeta u glavu nakon par meseci, ali nakon 7 godina...

Zasto bi neko mislio da se ja nisam usrecila u medjuvremenu, nije bas da me niko nikada nije hteo?

Pisem o sebi, ali mislim generalno.

I sve kao pise neke vesele emailove, moli za broj telefona, hoce da se vidimo... jel' to normalno?

Radite li to? Ako ima neko ko to radi, zasto?

Bejb
 
Zato što se oni nisu usrećili.. Da jesu ne bi se ni vratili na staro... A kapiraju da nisi ni ti, pa ćeš ih možda primiti nazad. A to je i za generalno. Niko se ne vrati na Juga ako je stigao do Audi-a, samo oni koji su prodali Jugo, ali nisu našli bolje. :)
 
Stara ljubav je, u muškoj perspektivi, siguran pogodak. U većini slučajeva postoje neraščišćeni računi na koje se uvek možeš zakačiti i nekog privući k sebi. Takve zovemo "istoričarke".
To što vrtiš po glavi priču "zašto" verovatno znači da je delom u pravu: Ako hoćeš da sačuvaš ponos odkantaj ga, reci da te više ne zove.
 
Stara ljubav je, u muškoj perspektivi, siguran pogodak. U većini slučajeva postoje neraščišćeni računi na koje se uvek možeš zakačiti i nekog privući k sebi. Takve zovemo "istoričarke".
To što vrtiš po glavi priču "zašto" verovatno znači da je delom u pravu: Ako hoćeš da sačuvaš ponos odkantaj ga, reci da te više ne zove.

Ne pitam se ja "zasto" zato sto sam zainteresovana, nego zato sto mi nije jasno kako neko moze pasti na toliko niske grane posle silnog letenja u oblacima.

Naravno da cu ga "odkantati", nek se nada jos malo :-D.
 
To se i ne govori tako, jer ako je on bio Jugo, nisi ni ti mogla biti Ferari. :)

No, u svakom slučaju, niko se ne vraća na staro jer mu je na novom bilo dobro, a pogotovo ne zato što je i dosegao neku novu veličinu. :)

Nisam bila ferari, mozda mercedes...

Mada, ovaj me je vec jednom kontaktirao pre neke 3, 4 godine, ne secam se, i tad je hteo da se vidimo. Mora da mu mnogo dobro ide
 
Tema verovatno bila, ali nema veze ;)

Zasto se neko odluci da kontaktira bivseg partnera nakon npr. 7 godina? Ajd jasno mi je da nekome dodje iz dupeta u glavu nakon par meseci, ali nakon 7 godina...

Zasto bi neko mislio da se ja nisam usrecila u medjuvremenu, nije bas da me niko nikada nije hteo?

Pisem o sebi, ali mislim generalno.

I sve kao pise neke vesele emailove, moli za broj telefona, hoce da se vidimo... jel' to normalno?

Radite li to? Ako ima neko ko to radi, zasto?

Bejb

pihh amater, mene jedan poceo da smara posle 12 godina :lol:
 
Najinteresantnije od svega mi je to sto uopste ne pita da li sam se udala, da lepo sebi skrati muke.

ma sta ga to zanima, ionako ces se razvesti zbog njega :malav:

- - - - - - - - - -

Muka? Mora da je zbog glasa.
Ja sam, sva sreca, samo dobila email, nisam morala da slusam.

- - - - - - - - - -



Se*em se na sve njih skupa.

nije zbog glasa lai ne bih o tome ovde :)
 
Tema verovatno bila, ali nema veze ;)

Zasto se neko odluci da kontaktira bivseg partnera nakon npr. 7 godina? Ajd jasno mi je da nekome dodje iz dupeta u glavu nakon par meseci, ali nakon 7 godina...

Zasto bi neko mislio da se ja nisam usrecila u medjuvremenu, nije bas da me niko nikada nije hteo?

Pisem o sebi, ali mislim generalno.

I sve kao pise neke vesele emailove, moli za broj telefona, hoce da se vidimo... jel' to normalno?

Radite li to? Ako ima neko ko to radi, zasto?

Bejb
dodje iz gornje glavu u donju da je frka
 
Nisam bila ferari, mozda mercedes...

Mada, ovaj me je vec jednom kontaktirao pre neke 3, 4 godine, ne secam se, i tad je hteo da se vidimo. Mora da mu mnogo dobro ide

Nisam video ni da se Mercedes trka sa Jugom... :)

Ali se priča o bivšima, tako da je to i očekivano. :)

Ne ide njemu, a tebi sada verovatno slast da i osetiš to, malo sujeta radi, malo se ego puca sa onim "došla maca", a ti sad kao nećeš... :) Ja tome ne bih pridavao neki značaj... :)
 
Tema verovatno bila, ali nema veze ;)

Zasto se neko odluci da kontaktira bivseg partnera nakon npr. 7 godina? Ajd jasno mi je da nekome dodje iz dupeta u glavu nakon par meseci, ali nakon 7 godina...

Zasto bi neko mislio da se ja nisam usrecila u medjuvremenu, nije bas da me niko nikada nije hteo?

Pisem o sebi, ali mislim generalno.

I sve kao pise neke vesele emailove, moli za broj telefona, hoce da se vidimo... jel' to normalno?

Radite li to? Ako ima neko ko to radi, zasto?

Bejb

Meni isto nije jasna ta psihologija gde pokojnik se izdize kao zombi i kontaktira posle decenija.
Verovatno nije nasao to sto je trazio ako je uopste imao predstavu sta trazi ... Moguce da je tokom iskustva ukapirao da si ti bila najbolja opcija, ne moze da izdrzi samocu i eve ga teret na vratima.
 

Back
Top