Sta se to sa mnom desava?

*cokoladica*

Početnik
Poruka
27
Evo ovako ne zeleljuci smarati, bicu kratka i jasna:
pre mesec dana, smuvala sam se s deckom "'iz snova", oduvek sam mastala o takvom tipu, (mnogo lep, inteligentan, zreo, mastovit, pazljiv, dobar, nezan, duhovit, ma pitaj Boga sta nema... a i plus detalj koji nije za bacanje: darezljiv je mnogo, non stop mi kupuje pokloncice)... Kaze da se zaljubio do usio i da bih zeleo da imamo ozbiljnu vezu pa cak i brak ...
ALI (uvek postoji taj j.ebeni ali ) ne umem s njim, nisam u njega zaljubljena, ne osecam nista prema njemu ... ZASTO?
Ne razumem, konacno covek o kome sam mastala kuca na moja vrata, a ja mrtva hladna, srce nije zakucalo nimalo. Ne kazem da mi nije lepo s njim, naprotiv, ali gde su oni leptirici u stomaku?! Krivim sebe sto TO ne umem da osetim s njim.Jer on zasluzuje da ga neko iskreno voli. Sta meni fali, pitam se? Dal sam normalna il'sta, svaka devojka bih ludila za njim a ja nista... Tako zelim da imam normalnu lepu vezu sa njim a ja nemogu, ne umem. Zasto nemogu da se zaljubim u njega?
Uvek sam progresne osobe volela i sad kad mi se pojavila "Prava osoba" ja nista ne osecam?
ZASTO?
Da li vam se to ikad desilo?
Kazu:
VOLJETI NIJE NISTA; BITI VOLJEN JE NESTO; A VOLJETI I BITI VOLJEN JE SVE!
Zasto je toliko tesko naci osobu koja te voli a i ti nju istom merom a i u istom vremenu?!

Pozdrav svima vama...
 
pa,nekada se desi da ljubav ne dođe odmah.
ja mislim da je to prava stvar.
bolje nego da oslepiš od ljubavi.
ovako, trezveno možeš sve da sagledaš i postaviš dijagnozu "hladne glave"
meni se to desilo.
i sada sam najsrećnija na svetu:p
 
xpajamacax:
pa,nekada se desi da ljubav ne dođe odmah.
ja mislim da je to prava stvar.
bolje nego da oslepiš od ljubavi.
ovako, trezveno možeš sve da sagledaš i postaviš dijagnozu "hladne glave"
meni se to desilo.
i sada sam najsrećnija na svetu:p


Stvarno?! Znaci vreme je merac ljubavi
Ali ja ne zelim da ga povredim, on ocekuje mnogo od mene... ali nemogu protiv svojih osecanja.
Mozda cu ga zavoleti, nadam se...
A kako si se ti ponasala prema njemu u tom periodu ako nije suvise indiskretno?

Hvala na odgovoru.
 
pazi, ne razumem te.
meni se on tada jako dopadao,
ali nisam ga volela ni pola koliko je on mene.
nisam bila skot pema njemu,ili nemam pojma št ahoćeš da kažeš...
ali sam bila npr rezervisana, jer nisam bila spremna na ljubav.
i jedno jutro se probudila puna ljubavi prema njemu.
jer sam sagledala ko je kakav je,kako razmišlja...
i shvatila da je on ono pravo za mene:p
i nisam pogrešila!
ne razumem što si napisala da je vreme merač ljubavi?
 
*cokoladica*:
Evo ovako ne zeleljuci smarati, bicu kratka i jasna:
pre mesec dana, upoznala sam decka "'iz snova", oduvek sam mastala o takvom tipu, (mnogo lep, inteligentan, zreo, mastovit, pazljiv, dobar, nezan, duhovit, ma pitaj Boga sta nema... a i plus detalj koji nije za bacanje: darezljiv je mnogo, non stop mi kupuje pokloncice)... Kaze da se zaljubio do usio i da bih zeleo da imamo ozbiljnu vezu pa cak i brak ...
Shta je mesec dana? Nishta. A on vec spominje brak??? :shock:
Pokazao ti je svoj yang, daj mu fore da se istrchi i sa yin-om. Niko bre nije savrshen. Napravice on neko sranje pre ili kasnije pa cesh ga i zavoleti kako valja.

Naprimer, to za brak je vec pomalo sumnjivo.
 
xpajamacax:
pazi, ne razumem te.
meni se on tada jako dopadao,
ali nisam ga volela ni pola koliko je on mene.
nisam bila skot pema njemu,ili nemam pojma št ahoćeš da kažeš...
ali sam bila npr rezervisana, jer nisam bila spremna na ljubav.
i jedno jutro se probudila puna ljubavi prema njemu.
jer sam sagledala ko je kakav je,kako razmišlja...
i shvatila da je on ono pravo za mene:p
i nisam pogrešila!
ne razumem što si napisala da je vreme merač ljubavi?


Nisam se dobro izrazila...sorry!
Nisam ja prema njemu nimalo bezobrazna naprotiv...
Ali kao sto rece, mnogo sam rezervisana i pomalo hladna sto se tice izlivanje osecanja.
Ali me boli to sto nemogu da mu uzvratim tu ljubav kao sto on ume.
Pa mislim ,kao sto si mi posavetovala ako sam dobro razumela, da ce vreme uciniti svoje i dokazati moju ljubav( ili ne) prema njemu. Ne?!
 
LePiaf:
Shta je mesec dana? Nishta. A on vec spominje brak??? :shock:
Pokazao ti je svoj yang, daj mu fore da se istrchi i sa yin-om. Niko bre nije savrshen. Napravice on neko sranje pre ili kasnije pa cesh ga i zavoleti kako valja.

Naprimer, to za brak je vec pomalo sumnjivo.


Znamo se vec godinu dana... od prvog dana mi je delio komplimente itd...Nije mu to doslo pre mesec dana...
Pa znam , brak mozes misliti, i ja se sokirala ali iskulirala kroz salu
Prosto nemogu da verujem...
Znam savrsenost ne postoji ali veruj mi poseduje takve osobine da prosto i djavo bih se raznezio.A moje srce ne da se :cry:

Bas sam se pitala zasto mi devojke volimo lose momke?momke koje teraju kontru?
 
Gazdarica:
Zelis li ti njega...???
Ako ne, batali to...
Ili promijeni nos...!


Pa on je neverovatan ljubavnik, mislim mnogo je mastovit... sto se tice sexa tu je sve savrseno, ne zalim se ;) ... a sta posle?! on me nezno zagrli a ja drvena ko stub.On mi govori nezne i lepe reci a ja cutim. :-?
Stvarno imam problem, nemogu da se opustim, mislim sto se tice osecanja.
 
Čoko, ne muči sebe tim pitanjima, previše očekuješ od sebe!
Uživaj ako ti je lepo, dok je lepo...
U pravu je pajamaca - za ono jutro kad te preplave emocije :P
ja sam i ćutala i izbegavala ..i ..i...i..ma svašta :lol: Ali kad je jednom drknuo u tu barijeru, moj najmiliji - nije se povukao, i ..i...i...ma opusti se! :D
 
xpajamacax:
pazi, ne razumem te.
meni se on tada jako dopadao,
ali nisam ga volela ni pola koliko je on mene.
nisam bila skot pema njemu,ili nemam pojma št ahoćeš da kažeš...
ali sam bila npr rezervisana, jer nisam bila spremna na ljubav.
i jedno jutro se probudila puna ljubavi prema njemu.
jer sam sagledala ko je kakav je,kako razmišlja...
i shvatila da je on ono pravo za mene:p
i nisam pogrešila!
ne razumem što si napisala da je vreme merač ljubavi?

Otprilike sam ovako nesto hteo da joj napisem.Samo se nisam probudio jedno jutro sa puno ljubavi prema njemu:roll: :oops: :razz: .
 
Betty:
Čoko, ne muči sebe tim pitanjima, previše očekuješ od sebe!
Uživaj ako ti je lepo, dok je lepo...
U pravu je pajamaca - za ono jutro kad te preplave emocije :P
ja sam i ćutala i izbegavala ..i ..i...i..ma svašta :lol: Ali kad je jednom drknuo u tu barijeru, moj najmiliji - nije se povukao, i ..i...i...ma opusti se! :D


To mi svi kazu: ma daj zeno opusti se... jednostavno nemogu :confused: evo skoro svaki dan se vidjamo a ja ni napred ni nazad... kako mogu da se opustim kada osoba koja je zaljubljena u tebe obacipa te neverovatnom paznjom a ja ko led ledeni, nije fer prema njemu, razgovarali smo mnogo o tome, on mi dao vremena da se "otvorim" ali ja osecam krivicu... :cry:

Nadam se da cu to osetiti kao sto vi kazete devojke!
Hvala vama curice!
pozdrav ;)
 
*cokoladica*:
Evo ovako ne zeleljuci smarati, bicu kratka i jasna:
pre mesec dana, smuvala sam se s deckom "'iz snova", oduvek sam mastala o takvom tipu, (mnogo lep, inteligentan, zreo, mastovit, pazljiv, dobar, nezan, duhovit, ma pitaj Boga sta nema... a i plus detalj koji nije za bacanje: darezljiv je mnogo, non stop mi kupuje pokloncice)... Kaze da se zaljubio do usio i da bih zeleo da imamo ozbiljnu vezu pa cak i brak ...
ALI (uvek postoji taj j.ebeni ali ) ne umem s njim, nisam u njega zaljubljena, ne osecam nista prema njemu ... ZASTO?
Ne razumem, konacno covek o kome sam mastala kuca na moja vrata, a ja mrtva hladna, srce nije zakucalo nimalo. Ne kazem da mi nije lepo s njim, naprotiv, ali gde su oni leptirici u stomaku?! Krivim sebe sto TO ne umem da osetim s njim.Jer on zasluzuje da ga neko iskreno voli. Sta meni fali, pitam se? Dal sam normalna il'sta, svaka devojka bih ludila za njim a ja nista... Tako zelim da imam normalnu lepu vezu sa njim a ja nemogu, ne umem. Zasto nemogu da se zaljubim u njega?
Uvek sam progresne osobe volela i sad kad mi se pojavila "Prava osoba" ja nista ne osecam?
ZASTO?
Da li vam se to ikad desilo?
Kazu:
VOLJETI NIJE NISTA; BITI VOLJEN JE NESTO; A VOLJETI I BITI VOLJEN JE SVE!
Zasto je toliko tesko naci osobu koja te voli a i ti nju istom merom a i u istom vremenu?!

Pozdrav svima vama...

Mozda ti ne znas voleti. Mada moj ti je savet ako vec daje poklone drzi se ti njega.
Da sam ja imao tu koja daje poklone imao bi vec unuke.
 
sinnke:
Mozda ti ne znas voleti. Mada moj ti je savet ako vec daje poklone drzi se ti njega.
Da sam ja imao tu koja daje poklone imao bi vec unuke.

Mozda! Zato se pitam sta je to voljeti i biti voljen istom merom u istom vremenu?
Ja sam volela a nisam bila voljena, oni su voleli a ja nisam volela, i sve tako redom.
Zato se pitam sta se to sa mnom desava!!!
Ej bas sam se slatko nasmejala... da da, poklone cine srecnim na pocetku. Ali ja zelim nesto drugo... e znas li gde mogu naci neko sredstvo sto cini zaljubljenim? :)
 
To ti je devojcice draga zensko prokletstvo.Oduvek sanjas da budes sa nekim ko ce te voleti,postovati,maziti paziti i zvati Đole,i kad ga dobijes - nije to to.Mislim da ti vise volis malo zesce muskarce tj one koji ti pomere zeludac kad ih vidis,zbog kojih ti se tresu ruke i grci stomak.Fluid ti nedostaje.:roll: Toga nema.Da ima hemije, ti nebi bila u zbunu kao sada.Ja sam se za malo udala za jednog takvog pre par meseci i mogu ti reci da bih silno pogresila.Proslo je dobrih 6 meseci od onda.Ja sam sada srecna i zbog njega i zbog sebe;) - spasla sam nas oboje velike bede.Razmisli dobro sta radis.Poz:D ;)
 
*cokoladica*:
Pa on je neverovatan ljubavnik, mislim mnogo je mastovit... sto se tice sexa tu je sve savrseno, ne zalim se ;) ... a sta posle?! on me nezno zagrli a ja drvena ko stub.On mi govori nezne i lepe reci a ja cutim. :-?
Stvarno imam problem, nemogu da se opustim, mislim sto se tice osecanja.

Pusti čovjeka ako imaš srca, puno očekuje, a toga nema, samo ćeš ga još gore razbiti kasnije. Nije mi jasno da on to nije primjetio do sada...
 

Back
Top