Koji hotel sa plazom izabrati?

valentina123

Obećava
Poruka
59
Ljudi, moze li neko da me posavetuje koji hotel da izaberem a da ima VELIKU plazu sa lezaljkama koje su dosta odvojene jedna od druge?
Gde god da sam bila do sada, Kuba, Kemer u Turskoj, lezaljke postavljaju blizu da bi radnici imali manje posla vrovatno, iako su plaze duze i ima mesta.
U agencijama ne znaju nista da kazu. Jedna sluzbenica u 1Atravel me je cak pitala: pa jel ste bili u Turskoj? Kako ne znate? Tako nas je poslala u hotel sa kamenjem na plazi. Da udjes u more, moras da preskaces kamenje..."Klub Salima" se zvao taj hotel, nemojte nikako da idete tamo. A i hrana nikakva, ribe na kasicicu, a kraba i jastoga uopste nije bilo.

Znaci, bila bih vam zahvalna da me neko posavetuje za hotel, Grcka, Turska, Kuba, bilo gde, gde su lezaljke dosta odvojene jedna od druge i plaza normalna, bez kamenja!
Hvala vam puno na savetima!
 
Ljudi, moze li neko da me posavetuje koji hotel da izaberem a da ima VELIKU plazu sa lezaljkama koje su dosta odvojene jedna od druge?
Gde god da sam bila do sada, Kuba, Kemer u Turskoj, lezaljke postavljaju blizu da bi radnici imali manje posla vrovatno, iako su plaze duze i ima mesta.
U agencijama ne znaju nista da kazu. Jedna sluzbenica u 1Atravel me je cak pitala: pa jel ste bili u Turskoj? Kako ne znate? Tako nas je poslala u hotel sa kamenjem na plazi. Da udjes u more, moras da preskaces kamenje..."Klub Salima" se zvao taj hotel, nemojte nikako da idete tamo. A i hrana nikakva, ribe na kasicicu, a kraba i jastoga uopste nije bilo.

Znaci, bila bih vam zahvalna da me neko posavetuje za hotel, Grcka, Turska, Kuba, bilo gde, gde su lezaljke dosta odvojene jedna od druge i plaza normalna, bez kamenja!
Hvala vam puno na savetima!
kaki crni hotel mi idemo skromno u apartmane i ne iznajmljujemo lezaljke nosimo svoje:aha:
 
Informacije o lezaljkama ? Ma daj .
Ja sam jedne godine imao cudan slucaj da je agencija Jolly travel za Grcku pojma nemala za apartmane koja je nudila i prica je bila uplatish , pa u kojoj od 4 vila sa kojima saradjuju ima mesta tamo te natrpaju .

Zato i ne putujem, tretiraju ljude kao stoku. Na aerodromu bacaju torbe, agencije se ponasaju kao da ti cine uslugu a ne ti njima.
 
Da dodam jos ovo: Nama se na Kubi desilo da smo morali da napustimo sobu u 11 sati pre podne a autobus je po nas dolazio u 5 sati popodne, tako da smo morali da ostavimo kofere u nekoj sobici pored recepcije i da idemo na plazu, odakle smo onako mokri isli i na rucak. Posle su nam dali neku sobu da se presvucemo, a u tu sobicu gde su bili nasi koferi stalno je ulazio neki radnik hotela. Tamo je bilo jos kofera, ko zna sta je taj radnik rado tamo.
A ljudi iz agencije uopste nam nisu rekli za to, da ne govorim da ni sobu nisu znali koju cemo dobiti, posle moras da placas na recepciji da ti daju bolju sobu. A A aranzman nije bio bas jeftin!
 
Ljudi, moze li neko da me posavetuje koji hotel da izaberem a da ima VELIKU plazu sa lezaljkama koje su dosta odvojene jedna od druge?
Gde god da sam bila do sada, Kuba, Kemer u Turskoj, lezaljke postavljaju blizu da bi radnici imali manje posla vrovatno, iako su plaze duze i ima mesta.
U agencijama ne znaju nista da kazu. Jedna sluzbenica u 1Atravel me je cak pitala: pa jel ste bili u Turskoj? Kako ne znate? Tako nas je poslala u hotel sa kamenjem na plazi. Da udjes u more, moras da preskaces kamenje..."Klub Salima" se zvao taj hotel, nemojte nikako da idete tamo. A i hrana nikakva, ribe na kasicicu, a kraba i jastoga uopste nije bilo.

Znaci, bila bih vam zahvalna da me neko posavetuje za hotel, Grcka, Turska, Kuba, bilo gde, gde su lezaljke dosta odvojene jedna od druge i plaza normalna, bez kamenja!
Hvala vam puno na savetima!

Ceo Varadero gde je 99% aranžmana na Kubi odavde ti je ogromna peščana plaža sa par metara razmaka između ležaljki...a ako ti to nije dovoljno možeš komotno da premeštaš ležaljku u granicama hotelske plaže koliko se sećam, ma možeš i konobaricu sa ležaljkom da poneseš samo bi došli da pitaju šta pijete. Nije mi jasno gde ste to bili na Kubi da je "tesno". Da ne pominjemo Playa Sirena na Cayo Largo ili plaže na Cayo Blanco gde možeš dana sto metara ne vidiš čoveka.
Hotel je bio Melia Varadero.
 
Fortes, meni nije vazna lezaljka nego hlad, to jest suncobran, a on se ne moze prenositi. Ja sam pitala za lezaljke, ali sam podrazumevala ceo komplet: lezaljka sa suncobranom, a to i u naboljim hotelima nabiju tako blizu, da ljudi udisu kremu za suncanje suseda. Sta vredi sto je plaza dugacka?
U kom hotelu Melia si bio? Ima ih vise sa tim nazivom na Varadero.
 
Fortes, meni nije vazna lezaljka nego hlad, to jest suncobran, a on se ne moze prenositi. Ja sam pitala za lezaljke, ali sam podrazumevala ceo komplet: lezaljka sa suncobranom, a to i u naboljim hotelima nabiju tako blizu, da ljudi udisu kremu za suncanje suseda. Sta vredi sto je plaza dugacka?
U kom hotelu Melia si bio? Ima ih vise sa tim nazivom na Varadero.

http://www.melia.com/en/hotels/cuba/varadero/melia-varadero-en/index.html

Suncobrani su fiksni ali koliko se sećam između sigurno ima dosta prostora. Daleko više nego u Grčkoj ili Turskoj na plažama.
E sad šta je kome dovoljno...relativna stvar. Na Cayo Largo sigurno ima I previse ja bih rekao a koliko znam imaju tamo hotele,jedino ne verujem da neko radi aranžmane do tamo odavde.
 

Back
Top