Koji hotel sa plazom izabrati?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Koji hotel sa plazom izabrati?

Obećava
    Učlanjen
    28.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Koji hotel sa plazom izabrati?

Ljudi, moze li neko da me posavetuje koji hotel da izaberem a da ima VELIKU plazu sa lezaljkama koje su dosta odvojene jedna od druge?
    Gde god da sam bila do sada, Kuba, Kemer u Turskoj, lezaljke postavljaju blizu da bi radnici imali manje posla vrovatno, iako su plaze duze i ima mesta.
    U agencijama ne znaju nista da kazu. Jedna sluzbenica u 1Atravel me je cak pitala: pa jel ste bili u Turskoj? Kako ne znate? Tako nas je poslala u hotel sa kamenjem na plazi. Da udjes u more, moras da preskaces kamenje..."Klub Salima" se zvao taj hotel, nemojte nikako da idete tamo. A i hrana nikakva, ribe na kasicicu, a kraba i jastoga uopste nije bilo.

Znaci, bila bih vam zahvalna da me neko posavetuje za hotel, Grcka, Turska, Kuba, bilo gde, gde su lezaljke dosta odvojene jedna od druge i plaza normalna, bez kamenja!
    Hvala vam puno na savetima!

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    719

Podrazumevano Re: Koji hotel sa plazom izabrati?

Probaj u turistickoj agenciji preko koje ides da ti kazu detalje vezano za plazu i lezaljke.

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Možeš i na kamenjar, ako poneseš odavde svoju ležaljku.
    Rasklopiš i uživaš....
    A, Turci nek' skupljaju papiriće, baš te briga !
    ----------------
    Ili, Kubanci.
    Nek' skupljaju, msm...

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Informacije o lezaljkama ? Ma daj .
    Ja sam jedne godine imao cudan slucaj da je agencija Jolly travel za Grcku pojma nemala za apartmane koja je nudila i prica je bila uplatish , pa u kojoj od 4 vila sa kojima saradjuju ima mesta tamo te natrpaju .

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6152

Citat Original postavio valentina123 Pogledaj poruku
    Ljudi, moze li neko da me posavetuje koji hotel da izaberem a da ima VELIKU plazu sa lezaljkama koje su dosta odvojene jedna od druge?
    Gde god da sam bila do sada, Kuba, Kemer u Turskoj, lezaljke postavljaju blizu da bi radnici imali manje posla vrovatno, iako su plaze duze i ima mesta.
    U agencijama ne znaju nista da kazu. Jedna sluzbenica u 1Atravel me je cak pitala: pa jel ste bili u Turskoj? Kako ne znate? Tako nas je poslala u hotel sa kamenjem na plazi. Da udjes u more, moras da preskaces kamenje..."Klub Salima" se zvao taj hotel, nemojte nikako da idete tamo. A i hrana nikakva, ribe na kasicicu, a kraba i jastoga uopste nije bilo.

Znaci, bila bih vam zahvalna da me neko posavetuje za hotel, Grcka, Turska, Kuba, bilo gde, gde su lezaljke dosta odvojene jedna od druge i plaza normalna, bez kamenja!
    kaki crni hotel mi idemo skromno u apartmane i ne iznajmljujemo lezaljke nosimo svoje
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    719

Citat Original postavio nachmish Pogledaj poruku
    Informacije o lezaljkama ? Ma daj .
    Ja sam jedne godine imao cudan slucaj da je agencija Jolly travel za Grcku pojma nemala za apartmane koja je nudila i prica je bila uplatish , pa u kojoj od 4 vila sa kojima saradjuju ima mesta tamo te natrpaju .
    Zato i ne putujem, tretiraju ljude kao stoku. Na aerodromu bacaju torbe, agencije se ponasaju kao da ti cine uslugu a ne ti njima.

Obećava
    Učlanjen
    28.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Da dodam jos ovo: Nama se na Kubi desilo da smo morali da napustimo sobu u 11 sati pre podne a autobus je po nas dolazio u 5 sati popodne, tako da smo morali da ostavimo kofere u nekoj sobici pored recepcije i da idemo na plazu, odakle smo onako mokri isli i na rucak. Posle su nam dali neku sobu da se presvucemo, a u tu sobicu gde su bili nasi koferi stalno je ulazio neki radnik hotela. Tamo je bilo jos kofera, ko zna sta je taj radnik rado tamo.
    A ljudi iz agencije uopste nam nisu rekli za to, da ne govorim da ni sobu nisu znali koju cemo dobiti, posle moras da placas na recepciji da ti daju bolju sobu. A A aranzman nije bio bas jeftin!

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1995

Ceo Varadero gde je 99% aranžmana na Kubi odavde ti je ogromna peščana plaža sa par metara razmaka između ležaljki...a ako ti to nije dovoljno možeš komotno da premeštaš ležaljku u granicama hotelske plaže koliko se sećam, ma možeš i konobaricu sa ležaljkom da poneseš samo bi došli da pitaju šta pijete. Nije mi jasno gde ste to bili na Kubi da je "tesno". Da ne pominjemo Playa Sirena na Cayo Largo ili plaže na Cayo Blanco gde možeš dana sto metara ne vidiš čoveka.
    Hotel je bio Melia Varadero.
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Obećava
    Učlanjen
    28.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Fortes, meni nije vazna lezaljka nego hlad, to jest suncobran, a on se ne moze prenositi. Ja sam pitala za lezaljke, ali sam podrazumevala ceo komplet: lezaljka sa suncobranom, a to i u naboljim hotelima nabiju tako blizu, da ljudi udisu kremu za suncanje suseda. Sta vredi sto je plaza dugacka?
    U kom hotelu Melia si bio? Ima ih vise sa tim nazivom na Varadero.

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1995

Fortes, meni nije vazna lezaljka nego hlad, to jest suncobran, a on se ne moze prenositi. Ja sam pitala za lezaljke, ali sam podrazumevala ceo komplet: lezaljka sa suncobranom, a to i u naboljim hotelima nabiju tako blizu, da ljudi udisu kremu za suncanje suseda. Sta vredi sto je plaza dugacka?
    U kom hotelu Melia si bio? Ima ih vise sa tim nazivom na Varadero.
    http://www.melia.com/en/hotels/cuba/varadero/melia-varadero-en/index.html

Suncobrani su fiksni ali koliko se sećam između sigurno ima dosta prostora. Daleko više nego u Grčkoj ili Turskoj na plažama.
    E sad šta je kome dovoljno...relativna stvar. Na Cayo Largo sigurno ima I previse ja bih rekao a koliko znam imaju tamo hotele,jedino ne verujem da neko radi aranžmane do tamo odavde.
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Slične teme

1. Koji hotel izabrati na Kopaoniku?
    Autor thefluke u forumu Putovanja
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.10.2007., 14:45
  2. JEFTIN HOTEL U AMSTERDAMU
    Autor helena2222 u forumu Putovanja
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2004., 11:12
  3. P2P ili peer to peer razmena...sta izabrati?
    Autor Dedica u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.10.2003., 21:53
  4. ''HOTEL GIANT''
    Autor *NEVENA* u forumu Video igre
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.09.2003., 07:49
  5. http://www.pavlakisbeach.com/yu/ - Hotel zapani Krit
    Autor Dragica u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.08.2003., 08:22

Pravila za slanje poruka