Prevrtanje očima :roll:

poetessa

Legenda
Poruka
56.288
Džim Keri kaže ovako :lol:

"Iza svakog velikog muškarca, stoji žena koja prevrće očima" :roll:
(Behind every great man is a woman rolling her eyes)

..
Da li je ovo istina?
U vašem životu zašto su obično vaše žene, devojke, majke, prevrtale očima.
Da li ste kao dečak zakolutali na svoju majku ili oca očima, kada bi vam gunđali u vezi vaših obaveza, dužnosti, škole, faxa, posla.
A žene i devojke da li su kolutale na vaše gledanje fudbalskih utakmica, izlaske sa društvom, igranje igrica ili nešto treće?
...
Uostalom da li taj gest koji obično izražava prezir prema mišljenju i akciji nekog sagovornika uopšte na vas utiče?
Da li vam na forumu zasmeta kad neko posle vašeg posta stavi to kolutanje očima :roll:
..
Bila sam preopširna, slobodno prevrnite očima :lol:
..
Dobri stari Džim...što li je on to rekao uopšte? :think:
 
Poslednja izmena:
Džim Keri kaže ovako :lol:

"Iza svakog velikog muškarca, stoji žena koja prevrće očima" :roll:
(Behind every great man is a woman rolling her eyes)

...
Uostalom da li taj gest koji obično izražava prezir prema mišljenju i akciji nekog sagovornika uopšte na vas utiče?
Da li vam na forumu zasmeta kad neko posle vašeg posta stavi to kolutanje očima :roll:
..
Bila sam preopširna, slobodno prevrnite očima :lol:
..
Dobri stari Džim...što li je on to rekao uopšte? :think:
Džim je, prevashodno, poklonik te banalne komedije, znači, puštanje glasova, menjanje glasa, pričanje iz trbuha, glupiranje, komična gestikulacija ruku, lica, nogu, tela uopšte, udaranje, komično samopovredjivanje, saplitanje, urlanje. Gamburdžijani to u originalu zovu 'physical comedy'.

Prevrtanje očima, mislim da bi publika više pažnje obratila na taj čin, onako kako on ume da ga odradi, na šta je njegova publika i navikla, nego na to što priča. To što priča je sekundarno. Jedino služi da ispuni etar zvukom, dok on sebi sabija facu u nekakvu grimasu.

Stvarno, ne mogu reći da poznajem ikog ko redovno praktikuje kolutanje očima. Poznavao sam jednu dosadnjikavu devojku za vreme studija, dakle odavno, koja je to praktikovala. I ne može se reći da je bila naročito, um, društveno agilna.

Možda smo je mi doduše pogrešno shvatali. Možda je samo želela tim pokretom sebi pročistiti sakade, i tim kratkotrajnu memoriju. Možda je tu bila neka sitna disfunkcija u pitanju, što se manifestovala i samoregulisala tim putem.
 
Jednu sam lodachu pokupio i kad je palo seksanje oduzela se od zivota i pocela je da koluta ochima meni je tog trena bilo smesno al kad se to nekoliko puta ponovilo tad sam video da sa njom nije bas sve pod vinklu.-
Šugi znači fenomen te fascinirao, pa si morao da malo eksperimentišeš i proučiš tu pojavu :lol:

to se ovde zapatilo kao pojava kad se zene ne mogu pomiriti s istinom i ostanu bez texta
Ih Džordž...pa ja zapazih i kod muškaraca :lol: ne znam, ko ima tapiju na taj smajli, muškarci ili žene..ko li ga je izmislio? :lol:
Valjda da su im ti muskarci i njihov uspeh dosadni i to sto privlace previse paznje i njima moraju da posvecuju dosta vremena, sve se vrti oko njih, te im ostaje samo da prevrcu ocima.:lol:
zavist znači? :lol:
Čudna mi čuda....
Pa, i ja prevrćem !
i roštiljam takođe :lol: lep dan želim Grofe..bez kolutanja :lol:
Moze da zakoluta sebi ispred ogledala. Zato ja sve njih drzim na distanci. Kakve su im majke, ne mogu ni one bolje da ispadnu. Danas ne postoje zene, vec samo zene za sex.
definitivno to kolutanje mora od nekog da se nauči...sad razmišljam, jako mala deca ipak ne kolutaju, mora da bude ipak stečeno ponašanje, ne urođeno :lol:
Džim Keri je kreten
jao :lol:
Džim je, prevashodno, poklonik te banalne komedije, znači, puštanje glasova, menjanje glasa, pričanje iz trbuha, glupiranje, komična gestikulacija ruku, lica, nogu, tela uopšte, udaranje, komično samopovredjivanje, saplitanje, urlanje. Gamburdžijani to u originalu zovu 'physical comedy'.

Prevrtanje očima, mislim da bi publika više pažnje obratila na taj čin, onako kako on ume da ga odradi, na šta je njegova publika i navikla, nego na to što priča. To što priča je sekundarno. Jedino služi da ispuni etar zvukom, dok on sebi sabija facu u nekakvu grimasu.

Stvarno, ne mogu reći da poznajem ikog ko redovno praktikuje kolutanje očima. Poznavao sam jednu dosadnjikavu devojku za vreme studija, dakle odavno, koja je to praktikovala. I ne može se reći da je bila naročito, um, društveno agilna.

Možda smo je mi doduše pogrešno shvatali. Možda je samo želela tim pokretom sebi pročistiti sakade, i tim kratkotrajnu memoriju. Možda je tu bila neka sitna disfunkcija u pitanju, što se manifestovala i samoregulisala tim putem.

kolutanje kao pročišćenje uma :lol:
a možda je bila samo smorena od priče :lol:
 
Istina je. Zena je najbolji kriticar svoga muza i mora da prevrce ocima kad cuje glupost. U prevodu to znaci " Ne lupaj gluposti." samo fino receno, da on popravi svoje misljenje.

prevrtanje u korektivne svrhe :lol:
..
jaoooo to sam 100 puta inače videla na nekim slavama ili rođendanima, kad muškarac počne nešto da priča i objašnjava, to jest ponavlja neku staru priču koja je ona čula već zilion puta..a ona prevrne očima onako da on ne vidi :lol:
..
a mi ostali naravno vidimo :lol:

- - - - - - - - - -

Moguce, ali mozda nije cak ni to. Vi zene ste takve, treba vam paznje, vremena i nege, a kad je muskarac takav da se sve vrti oko njega, neka zena se moze osecati manje kao kraljica, a vise kao sluskinja sve i da uopste nije tako.:lol:

:roll:

:rotf:


znači tražimo pažnju :lol:
 
ne lupetaš :zcepanje:
..
pa tema je takva...govorimo o jednoj ljudskoj pojavi i gestu...koji je nekome omražen pa ga ne koristi, a nekom mio pa ga koristi...ili je odraz frustracije? :lol:
..
"kolutanje na 100 načina!" naslov knjige ili "smisao kolutanja" ne mogu još da se odlučim:lol:
..
priznaj što je devojka kolutala i zbog čega obično? :lol:

Kompjuter, a sta drugo.:lol:
 
Obično kada neću da uradim nešto što su oni zacrtali kao ono što treba... Meni je fascinantno to što skaču na mene i kao zameraju mi to što uvek ja imam šta da dodam, uvek se ja protivim, kao težak sam tip, a težak sam tip zato što neću da bude po njihovom... Znači ako je po njihovom, oni nisu teški, jer to je normalno, a kad ja hoću da bude po mom, a hoću uvek, ja sam težak... Matematika popirlično glupa. A najbolje od svega toga je to što pola ljudi hoće da utiče na nešto što njih ni ne dotiče, gde ne borave, što i nije njihovo, i onda još kao *****..
 
Obično kada neću da uradim nešto što su oni zacrtali kao ono što treba... Meni je fascinantno to što skaču na mene i kao zameraju mi to što uvek ja imam šta da dodam, uvek se ja protivim, kao težak sam tip, a težak sam tip zato što neću da bude po njihovom... Znači ako je po njihovom, oni nisu teški, jer to je normalno, a kad ja hoću da bude po mom, a hoću uvek, ja sam težak... Matematika popirlično glupa. A najbolje od svega toga je to što pola ljudi hoće da utiče na nešto što njih ni ne dotiče, gde ne borave, što i nije njihovo, i onda još kao *****..

ako sam razumela oni obično prevrću tim očima na tebe, iz neke nemoći i što ne mogu da nametnu svoju volju :lol:
..
da li ti možda nekad prevrćeš očima? :think:

..
inače me zanima jel taj gest više svojstven negde ženama ili muškarcima? :think:
..
ovde na forumu sam zapazila da prevrću nekad i žene i muškarci, ne znam stvarno ko više :lol:
 
ako sam razumela oni obično prevrću tim očima na tebe, iz neke nemoći i što ne mogu da nametnu svoju volju :lol:
..
da li ti možda nekad prevrćeš očima? :think:

..
inače me zanima jel taj gest više svojstven negde ženama ili muškarcima? :think:
..
ovde na forumu sam zapazila da prevrću nekad i žene i muškarci, ne znam stvarno ko više :lol:

Pa to je to, to je ono "jao, kako si ti težak i naporan čovek!", a razlog je "jao, nisam uspeo/la da proguram svoje!", pa takvima ću uvek biti težak... :)

Ne, nemam razloga da prevrćem očima, ono što ja želim uglavnom i nije vezano za druge ljude, svoje želje proguram, ne osećam tu nemoć, tako da nemam potrebu ja tu nešto da prevrćem očima, da mi se prevrne želudac...

Ovde na forumu je to znak onoga "jao, kako si ti glup/a, kako sam ja pametan/na"... Nema veze sa izvornim, onim u stvarnom životu. :)
 
mo_eyeroll_130121c.gif
 
Poslednja izmena:

Back
Top