Krugovi

poetessa

Legenda
Poruka
56.288
Kako se vama čini trenutno ovaj vaš život.
Osećate li da se vrtite u krugu, stalno sa istim ljudima, istim situacijama, istim problemima.
Zatvarate li vaše krugove polako?
..
Jeste li umorni ili imate još snage za to?
 
Pošto mi je 18, a živim nomadski život, stalno neke selidbe, upoznavanje sa novim ljudima, smešne situacije, nekada ozbiljne, doživeo sam stvarno gadne scene, pogotovo u saobraćaju. Negde u periodu Februar-Mart život mi je bio dosadan, ali to je valjda bila neka depra zbog lošeg vremena :D
 
imam snage za sve,tek sam počeo da živim,ali punim plućima...
ima jedna dobra cica,muva me opasno,ali ne znam je li samo željna qrca...ili ipak traži i ljubav.
inače sve u redu za sad...:zaljubljena:

- - - - - - - - - -

kakvi crni krugovi...još samo da pustiš ekv...:zkez:
 
Kako se vama čini trenutno ovaj vaš život.
Osećate li da se vrtite u krugu, stalno sa istim ljudima, istim situacijama, istim problemima.
Zatvarate li vaše krugove polako?
..
Jeste li umorni ili imate još snage za to?

Sto se mora nije tesko. Ne bih da zatvaram krugove...:(
 
Kako se vama čini trenutno ovaj vaš život.
Osećate li da se vrtite u krugu, stalno sa istim ljudima, istim situacijama, istim problemima.
Zatvarate li vaše krugove polako?
..
Jeste li umorni ili imate još snage za to?
ne vrtim se osim svakodnevnih rutina koje mi prijaju, iskustvo i znanje napreduje sve koji su me sputavali sam uglavnom otkacio
 
Pošto mi je 18, a živim nomadski život, stalno neke selidbe, upoznavanje sa novim ljudima, smešne situacije, nekada ozbiljne, doživeo sam stvarno gadne scene, pogotovo u saobraćaju. Negde u periodu Februar-Mart život mi je bio dosadan, ali to je valjda bila neka depra zbog lošeg vremena :D

Vasili ti se vidim još ne vrtiš u krugovima, to je pohvalno:D

- - - - - - - - - -

imam snage za sve,tek sam počeo da živim,ali punim plućima...
ima jedna dobra cica,muva me opasno,ali ne znam je li samo željna qrca...ili ipak traži i ljubav.
inače sve u redu za sad...:zaljubljena:

- - - - - - - - - -

kakvi crni krugovi...još samo da pustiš ekv...:zkez:

to sa energijom odlična stvar Šime..a i nova cica unosi dinamiku i razbija ustaljenu šemu..možda videćeš :lol:
..
osim ako te na zavrti na isti način kao druge pre :lol:
..
ekv...mi iskoči sa tom pesmicom..ali ipak ne :lol:
Sto se mora nije tesko. Ne bih da zatvaram krugove...:(

to nije u negativnom kontekstu...upravo znači da li se ciklusi ponavljaju stalno i ti u njima..ili konačno neke odnose i situacije privodiš kraju, razbijaš njihov ciklični pattern i na taj način ih zatvaraš.

ne vrtim se osim svakodnevnih rutina koje mi prijaju, iskustvo i znanje napreduje sve koji su me sputavali sam uglavnom otkacio

evo Džordž fino objasnio :ok:
..
nema ponavljanja obrazaca, osim onih koji prijaju
 
Poslednja izmena:
te pojedine su same sebe zavrtile,one gube više nego ja...
ovu ću da iskuliram,pa tek ako je oženim reću joj da je volim...:manikir:

aha!

vidiš razbijaš ipak ciklični obrazac, donosiš drugačiju odluku i nov pristup! :lol:
..
zatvorio si krug što se tiče načina odvijanja ljubavnih odnosa, na način koji ti očigledno više ne odgovara. :aha2:
 
Kako se vama čini trenutno ovaj vaš život.
Osećate li da se vrtite u krugu, stalno sa istim ljudima, istim situacijama, istim problemima.
Zatvarate li vaše krugove polako?
..
Jeste li umorni ili imate još snage za to?

Dan mrmota :confused:
Ne, suviše aktivnosti za ponavljanjem
Čekam , još nije vreme da se zatvorim
 
a što se tiče ljudi Najt? :think:
...
jesi li zatvorila krug što se tiče nekih poznanstava možda?

nisam...veliki sam emotivac
ponekad se samo pritajim ali to je retko , baš, kad su veća dešavanja na poslu
smataram da onih kojih nema trenutno, nema ih sa razlogom , dobro im ide ili sl.
kad bude trebalo , javiće se
 
nisam...veliki sam emotivac
ponekad se samo pritajim ali to je retko
, baš, kad su veća dešavanja na poslu
smataram da onih kojih nema trenutno, nema ih sa razlogom , dobro im ide ili sl.
kad bude trebalo , javiće se

ovo razumem..tako i ja isto, bar po nekom ranijem cikličnom obrascu ponašanja,

ali ovo obično u vezi ljudi koji su mi dragi na bilo koji način
..
a što se tiče ovih drugih, koji ti ne prijaju?
 
Primetio sam da sam upao bio u te krugove... Počelo je da vuče na neke rituale praktično, pa sam morao to da razbijem, makar imao i dosadniju alternativu, meni uopšte nije bitno, samo da promenim, jer smatram da konstantno isti ljudi koče napredak.
 
Ma, gde mi dosadno. Zivot mi ne da da usporim.
Cak su i rutine u malim krugovima neprimetnim za brzinu zivljenja.

ne znam Boljarine, ja sam primetila da se stvari nekako ciklično ponavljaju, ali kao što vidim kod tebe pozitivne odnose prevagu..mora da si za negativne našao rešenje

Primetio sam da sam upao bio u te krugove... Počelo je da vuče na neke rituale praktično, pa sam morao to da razbijem, makar imao i dosadniju alternativu, meni uopšte nije bitno, samo da promenim, jer smatram da konstantno isti ljudi koče napredak.

isti ljudi, isti događaji i situacije...kao da ti ih život stalno servira iznova....to razbijanje paterna je jako bitno...ali vidim da neke rituale ljudi ostavljaju jer ih energetski hrane...poput nekih aktivnosti koje prijaju i u kojima uživaju
..
neki ljudi kao da su umorni ili nemaju volje za razbijanje ovih negativnih krugova, čini mi se
 
Ali paterna.. :lol:

Lično više viđam da ostavljaju negativne rituale zato što nemaju snage, alternativu, volju da ih promene... Manje ljudi viđam da su u kandžama pozitivnih rituala. :)
 
Ali paterna.. :lol:

Lično više viđam da ostavljaju negativne rituale zato što nemaju snage, alternativu, volju da ih promene... Manje ljudi viđam da su u kandžama pozitivnih rituala. :)

da, da...patterna iliti obrazaca, ne zezaj, zakolutaću očima:p

- - - - - - - - - -

i to više puta...pa ću stvoriti negativnu naviku :lol:
 
Dobro, da znam, sve je to jedan ogroman patern :lol:

- - - - - - - - - -

Spojio sam ti dve teme :D
ništa ne čujem i ne vidim
lala2.gif
:lol:
 
nemam ja toga
nisam iveštačena
kad mi neko ne prija ne vezujem se , oseti ta osoba to
mislim na poznanstva, komšiluk, saradnike pa čak i rodbinu

eh, nekad baš traje to udaljavanje ljudi iz tvog užeg kruga...ume da potraje, čak i kad osete da ti ne prijaju..neverovatno gledam na poslu, neki bi crkli od muke što nisu u tvom krugu

- - - - - - - - - -

hahahah :cmok:

- - - - - - - - - -

Sad sam se uhvatio za to patern, sad mi zanimljivo da te zezam za to hahahah


tako mi i treba, kad se ja izlećem :lol:
..
ma pusti to..zaboravi, kao da nikad nije ni postojalo :p
..
ne vidim ništa, mora da mi se učinilo da me neko poljubio :cmok2:
..
a volite vi tako da zezate, ono baš onako u krug i da ne puštate jel? :lol:
 

Back
Top