Nastavnici u srednjoj skoli

Mix123

Početnik
Poruka
8
Trazio sam ovu temu ali nisam mogao da je nadjem. Napravih ovo jer zelim da cujem kakvi su profesori bili kod vas u srednjoj skoli, kakvih je bisera bilo, jel bilo onih 'ludih' profesora i njihove stavove. Sada krecem u srednju pa me zanima. Takodje me zanima i da li ima onih koji srednju dozivljavaju kao vojsku pa se tako i ponasaju i smatraju da smo mi ucenici neka niza rasa posto sam mnogo cuo o tome. :eek:

Ok, dosta sam se ja raspricao, krenimo :D
 
Poslednja izmena:
Trazio sam ovu temu ali nisam mogao da je nadjem. Napravih ovo jer zelim da cujem kakvi su nastavnici bili kod vas u srednjoj skoli, kakvih je bisera bilo, jel bilo onih 'ludih' nastavnika i njihove stavove. Sada krecem u srednju pa me zanima. Takodje me zanima i da li ima onih koji srednju dozivljavaju kao vojsku pa se tako i ponasaju i smatraju da smo mi ucenici neka niza rasa posto sam mnogo cuo o tome. :eek:

Ok, dosta sam se ja raspricao, krenimo :D

Evo ja cu se raspricati.

Djacke gluposti. Inace momak da znas, profesori imaju lapsuse a vi gluposti.

1. Sliku 'ruke' rana renesansa je naslikao Al Pacino (a u stvari je naslikao Parmicanino)
2. Manastir Hilandar se nalazi na Mokroj gori.
3. Carevina Jugoslavija (?) nije prisutpila TROJANSKOM paktu i zato je MUSOLINI bombardovao NIS 1944.

Sta bi ti mislio o djacima posle ovih izjava? :)
 
Trazio sam ovu temu ali nisam mogao da je nadjem. Napravih ovo jer zelim da cujem kakvi su profesori bili kod vas u srednjoj skoli, kakvih je bisera bilo, jel bilo onih 'ludih' profesora i njihove stavove. Sada krecem u srednju pa me zanima. Takodje me zanima i da li ima onih koji srednju dozivljavaju kao vojsku pa se tako i ponasaju i smatraju da smo mi ucenici neka niza rasa posto sam mnogo cuo o tome. :eek:

Ok, dosta sam se ja raspricao, krenimo :D

To, da se škola često doživljava kao vojska,
u poslednje vreme je najprisutnija praksa u Americi.
Kod njih su svakodnevna puškaranja po školama....
Ima i mrtvih !
 

Back
Top